Перейти до змісту

paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Ну, але ж погодьтесь, що якась там "ЛЯЛЯ" чи "КРАСУНЯ" на Daewoo Lanos чи вишневый 9-тці, виглядає як мінімум.... смішно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну, але ж погодьтесь, що якась там "ЛЯЛЯ" чи "КРАСУНЯ" на Daewoo Lanos чи вишневый 9-тці, виглядає як мінімум.... смішно)))

якщо власнику ланоса або 9 подобається , то йому байдуже до думки інших

то хіба невпевнені в собі люди можуть перед тим як щось зробити подумати,що ж сусід скаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тому справа))) Бюджетне авто з не бюджетним номером, як баба Галя з сумкою "PRADA")))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо власнику ланоса або 9 подобається , то йому байдуже до думки інших

Тільки власнику в 95% випадків не байдуже до думки інших, просто він думає "всі тепер думають що я крутий", не здогадуючись що насправді думають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, але ж погодьтесь, що якась там "ЛЯЛЯ" чи "КРАСУНЯ" на Daewoo Lanos чи вишневый 9-тці, виглядає як мінімум.... смішно)))

якщо власнику ланоса або 9 подобається , то йому байдуже до думки інших

то хіба невпевнені в собі люди можуть перед тим як щось зробити подумати,що ж сусід скаже

Як на мене, то головне аби ви адекватно вели себе на дорозі, а в номерах хоч "Клара Цеткін" напишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже колись писав десь в гуморі як ржав, побачивши в дзеркало заднього виду номер "МАХ". ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім тим,хто відписався вище і тим,хто зробить це нижче,щоб Вам було про що поговорити подовше , наступний рядок - для Вас

ще мені дуже подобаються спінери, правда їх треба ставити на наступне авто

обговоріть ,яке це зло ! як вони не схожі на інші !

вперед ,форумчани!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще мені дуже подобаються спінери, правда їх треба ставити на наступне авто обговоріть ,яке це зло ! як вони не схожі на інші !

в гуглі потім пошукаю. дякую ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обговоріть ,яке це зло ! як вони не схожі на інші !

фото дайош своїх?

Нашвидкоруч знайшов на одному автофорумі

Тем более спиннеры идут с 18 радиуса...
. Хто вкурсі, підтвердіть/заперечте.

Гарна ляля, правда?!

53229630.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останній благодійний внесок зробила буквально сьогодні зранку

кому вважаю за потрібне - допомагаю

тому попрошу , Георгий,до мене в кишеню не лізти і не викладати всяку хрєнь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві,де їх виготовляють, ціна за 3 символи - 487,5 + 90 грн за кожну наступну букву

ух ти, номери зі словом х*й МИР коштуватимуть геть недорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Житель нового масиву за там-тамом 6 років тому, розсікав от з такими номерами :)

w124.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Житель нового масиву за там-тамом 6 років тому, розсікав от з такими номерами :)

Тоді то був новий масив (фото десь 2002-2003 роки якщо не помиляюсь?). не один десяток разів кожного ранку бачив цю машинку.

Deemon, фото сам робив? Я також "на пам"ять" зробив собі тоді, тільки не можу знайти де воно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іменні номери будуть легко запам'ятовуватись оточуючими, машину будуть завжди впізнавати і т.д.

Собі б такі не ставив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іменні номери будуть легко запам'ятовуватись оточуючими, машину будуть завжди впізнавати і т.д.

Собі б такі не ставив...

Ну да! Если ездить с уважением (долго описывать негласные правила, хочу только для незнающих подчеркнуть - это благодарить аварийкой, пропускать пеших, не быть хитрожопым) то тебя будут узнавать и уважать -ЭТО ПРИЯТНО, а если быть ебл.ном на дороге, то лучше доплатить за незаметные номера :) типа AC 1036 AO/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо вона з кондиціонером, круіз-контролем і підігрівом сидінь, а???????

Принайтесь вже, що за машинка ;)

P.S. Я б собі іменні номери поставлю як куплю Рендж Ровер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. розумію Вашу позицію, coding, у Вас же нема машини ...

Хто вам таке сказав?

родительская машина не считается ))))

paksivatova, если бы ты "недовольным" сказала какой у тебя сейчас номер, то они бы точно удавились собственной слюной ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, если бы ты "недовольным" сказала какой у тебя сейчас номер, то они бы точно удавились собственной слюной ))

воистену, вера в понты неистребима! Вот так достаете вы пятый айфон в супермаркете и мысленно наслаждаетесь: "Пусть ВСЕ завидуют!!!!!", хотя в реальности половине окружающих нас*ать, а другой половине - смешно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот так достаете вы пятый айфон в супермаркете

А гопніки бистренько тємку просікли і перед машино перепинили і запиталися: "мєлочёвка есть? А если найдьом?" Або "Слиш, парніш, дай пазванить, а то батарея села, ага!"

Для 10% людей навколо - це круто. Для решти 90% - черговий безкнопочний.

А якщо по темі, то не завжди розумію іменні номери. Типу "Колян" чи "Вован". Їх будуть впізнавати лише ті, хто знають власників особисто. Для решти 99,999% оточуючих - це усього лиш ще один чувак з понтами.

Бачив у Запоріжжі черевички із номерами "Кур'єр-1" 2 3 і т.д. Чи то "Наталі-1" Наталі-2 . Доставка журналів "Наталі".

Це да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже без винятків всі власники іменних номерів в Луцьку досить-таки на "автобидло" схожі. Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже без винятків всі власники іменних номерів в Луцьку досить-таки на "автобидло" схожі. Без образ.

ну не знаю за всіх, але пару разів їхав за мерсами "тигрес 1", "тигрес 2", то повороти у них нормально працюють. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю "тигрес 1", "тигрес 2" - це лице компанії , і правила поведінки навчанні водії. Не так як номер "МАХ")))) (нічого особистого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж ,поїду в Київ

Ціна в посередників - 2300-2500 за 3 символи + кожна наступна 200-300 грн

В Києві,де їх виготовляють, ціна за 3 символи - 487,5 + 90 грн за кожну наступну букву

Може це ціна в УЕ?? А то как-то слишком дешево.

Если мне не изменяет память, то у вас два номера в одном техпаспорте (или два техпаспорта). Один на нормальные номера типа AC xx xx AC - с которыми куда угодно - хоть к чёрту в жопу, а вторые именные - которые действительны только по украине. Доехал до границы, поменял, именные в багажник - и ЕХАЙ дальше.

В техпаспорті записується Державний реєстраційний номер. Це полюбому. Цей номер фігурує в усіх документах, типу адмінпротокол, і т.п. А в примітках записується Видано персональний номер КОХАНА 16.08.2013. Якщо машина зареєстрована, припустимо 2 роки назад, міняється техпасторт на той, що вже буде з приміткою.

Персональний номер видається по принципу 1чел=1номер. Виникає одразу питання. Так он у кума друга мого сусіда 3 машини і всі з номерами VIP. Відповідь: всі 3 машини зареєстровані на 3 різних людей, а в примітках у кожному техпаспорті пише: Видано персональний номер VIP..

Якщо я продаю свою машину і беру з салона нову - можна зразу при першій постановці писати в примітках свій іменний номер. Не канає, коли попередня машина продана по дорученню, так як вона залишається у вашій власності. Див. "Персональний номер видається по принципу 1чел=1номер."

Якось так.

А, і про їзду за кордоном все по темі.

Для вписання в техпаспорт свого іменного номера ідемо в МРЕВ - беремо за комір рішалу і даємо йому документи, Ґроші, і на папірчику написаний точний напис вашого номера. Тоді замовляємо номера (такий як було написано на папірчику) і катаємось.

2-ий варіант трохи довший. Замовляємо номера. З готовими номерами ідемо в перше віконечко, пишемо заяву на зміну техпаспорта. З заявою і номерами йдемо в 2-ге віконечко, там приймають документи і видають квитанції на проплату. Проплачуємо квитанції. Тоді вам видають новий техпаспорт. І все це під акомпонемент "пшол нах - не бачиш скільки в мене тут заявок назбиралось - як звільнюсь прийму." Короче деньок треба потратити, а то і 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...