Перейти до змісту

Долбо(простите)ёбы на дорогах


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

бы сегодня соучаснегом такого проишествия:

еду я в маршрутке, на последнем сиденни у окна, почти полная маршрутка, у 14й школы маршрутчик останавливается чтобы забрать ещё народу,

к нему подбегает молодой человек и с криками "куда едеш, мудак" лезет в драку, маршрутчик отмахнулся, и поехал себе

(перед первой остановкой я не ощутил резкого торможения или других резких манёвров, как помне - маршрутчик ехал спокойно)

через 20 метров такси реально подрезает маршрутку, становится почти поперёк дороги, из такси выскакивает тот же молодой человек и кидается к маршрутке,

маршрутчик выруливает и поехал дальше, скорость была небольшой

таксист опять обганяет и начитает пытатся создать аварийную ситуацию, сам невидел, та как сидел в конце маршрутки, но народ, стоящий впреди очень сильно возмушался

и такие ситуации (c выскакиванием из машины и попытками откопать маршрутку и маршрутчика) были у депо 2 раза, у старого рынка, у Юности и у Мемориала

у юности в разборках начали принимать участие ещё двое "цыган" с полосатых майках

на предложение маршрутчика подехать с ним на конечную, чтобы он выгрузил народ и поговрить не реагировали и хотели разобраться "щас прям", но после 5го раза всётаки согласились.....

вот такие вот пироги....

незнаю кто был неправ в начале, но, как по мне, пытатся создать авариюную ситуацию с маршруткой полной народу не есть гуд...

так что таксисту -1

и -1 ещё за "стиль разговра" и употребляемые слова,

маршрутчик был значительно спокойнее и сразу предложил проехать на конечную и разобратся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маршрутчик был значительно спокойнее и сразу предложил проехать на конечную и разобратся

Еще б, чего не предложить, на конечной еще 10 таких маршрутчиков, быстро обьяснят кто прав был ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если таксист при рации, то еще неизвестно кто кого передавит -- таксисты в случае неприятностей сьезжаются очень шустро, сам несколько раз наблюдал. ну а при поддержке большого количества людей с обеих сторон такие ситуации, как правило, разруливаются полюбовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно маршрутчік реально прогнав, раз таксіст так взївся... Або просто таксіст безпредельщик, прийняв все близько до серця;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та канешно був виноват маршрутчік !!!

якби він не був виноватим, він би ще й з маршруткі вийшов і дав би... а так собі втікав потихеньку..

полюбом маршрутчік неправ в чомусь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене була ситуація (колись вже описував на борді), коли маршрутчик мене тупо випхав на зустрічну...

Я їхав по Винниченка від ЦУМу до Променя. Приблизно біля бюсту Лесі Українки (ВДУ) маршрутчик підбирав/висаджував пасажирів. Коли я з ним порівнявся, він різко (і не дивлячись в дзеркало) рушив і вирулив на мою полосу, я ледь стормозився щоб в нього не врізатись і був змушений виїхати на зустрічну смугу. Добре що назустріч ніхто не їхав, інакше б капець -- прийшлося б вибирати в кого дешевше в'їхати... Маршрутчик як ні в чому не бувало поїхав собі далі, і якби я не посигналив тоді, то він мене і не помітив би, бо швидше за все брав гроші чи давав здачу і в дзеркало просто не дивився. Догнав я його вже біля Укртелекому, обігнав і з зажатим ручніком поставив машину поперек дороги перед самою маршруткою. Коли я вийшов, то маршрутчик швиденько закрив вікно і двері біля себе на замок. Тоді я "поліцейським" ліхтарем розбив йому дзеркало і зі словами "воно тобі не потрібно, все-одно ти в нього не дивишся" сів в машину і поїхав далі.

Якби я тоді не встиг стормозитись, або якби були машини назустріч, то по-перше я б непогано розбив свою Nissan Almera, якій на той час було ну може місяця два і зо п'ять тисяч пробігу, а по-друге не факт, що ніхто з людей не постраждав би. Маршрутчик був однозначно не правий, і я до цих пір вважаю, що зробив правильно -- я думаю що в нове дзеркало він після того інциденту дивився набагато частіше, ніж в старе до нього. Так що я вважаю, що в таких випадках перегородити машиною дорогу маршрутці і надавати по пиці маршрутчику -- надалі для самих же пасажирів буде безпечніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що в нове дзеркало він після того інциденту дивився набагато частіше, ніж в старе до нього.

если он это зеркало вставил :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если он это зеркало вставил :)
а якщо ні, то йому кожен ДАІшник "вставляв" після того, тому що їздити без лівого дзеркала заборонено Правилами ДР :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Обоє рабоє" як каже моя мама :)

Що ті добрі що ті... і ті і ті гоняють по місту як на раллі.. і звинувачують одне одного...

як про мене маршрутчики справді зухваліші за таксистів - бо їм за кожного клієнта наввипередки .....

а таксисти викликів чекають в більшості..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таксист реальный далба*еб, аварии ведь небыло, а на дороге бывает всякое. А если бы в маршрутке из-за подрезаний пострадали люди, то он зае*бался бы иски всем выплачивать. Он потерял нервы время и бензин. А маршр. ехал зарабатывал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому що аварії не було, швидше за все, заслуга таксиста. А маршрутчиків мудаків тільки так і потрібно вчити, бо інакше вони не розуміють. Мало того що до інших водіїв ставляться як до лайна, так ще і пасажирів возять як дрова! Під час попередньої вагітності моя жінка десь на сьомому місяці, така собі добряче пузата, поїхала маршруткою. Зупинила, зайшла всередину і навіть не встигла за щось толком схопитись, не те що сісти, коли той придурок дав по газах і дружина фактично пролетіла через весь прохід в маршрутці, добре що по дорозі за щось все-таки схопилась, інакше так і впала б животом вниз. Повезло маршрутчику, ублюдку, що мене тоді з нею не було...

Водій маршрутки НЕ МАЄ ПРАВА рушати з місця, поки пасажир, який зайшов, не сяде. Тим більше жінка, тим більше вагітна! Але ж вони падлюки гривню вже взяли, і пасажир їм стає нецікавим, вони вже летять за новим, який ще тримає гривню в кишені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року бачив як біля школи №5 водій 2109 побив пику маршрутчику за те, що той його підрізав. :)

Я підтримую такі методи виховання, по іншому не доходить!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык маршрутки постоянно неадекватны. Попробуй будь адекватным, когда надо и бабки принимать и дрова везти и новых клиентов высматривать. Какие уж тут нах ПДД или водители других авто ? Помницо в Ужгороде маршрутки только на остановках останавливались. И в Ровно кажется тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

№1 Маршрутчик як ні в чому не бувало поїхав собі далі, і якби я не посигналив тоді, то він мене і не помітив би, бо швидше за все брав гроші чи давав здачу і в дзеркало просто не дивився. Догнав я його вже біля Укртелекому, обігнав і з зажатим ручніком поставив машину поперек дороги перед самою маршруткою.
№2 Під час попередньої вагітності моя жінка десь на сьомому місяці, така собі добряче пузата, поїхала маршруткою. Зупинила, зайшла всередину і навіть не встигла за щось толком схопитись, не те що сісти, коли той придурок дав по газах і дружина фактично пролетіла через весь прохід в маршрутці, добре що по дорозі за щось все-таки схопилась, інакше так і впала б животом вниз.

а не могли твої дії у ситуації №1 зробити це ж саме з ситуацією №2 тільки з чиєюсь дружиною через різке гальмування маршрутчика? ;)

ну підрізав, ну дибіл він, ну вже по жизні такий. але ж якщо кожен так почне мстити маршрутчикам - як тоді людям в маршрутках їздити? а вирішить моя чи твоя чи ще чиясь вагітна дружина знову проїхатись на маршрутці - а хтось так буде мстити.

ми ж люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А маршрутчиків мудаків тільки так і потрібно вчити, бо інакше вони не розуміють.

+1. Але це стосується нетільки маршутчиків... Багато тепер таких недоумків і за кермом інших автомобілів. І я люблю "повишивати", але ж по розумному. Межу знаю. Взагалі якщо неспішу, завжди стараюсь пропустити тих хто повертає на ліво, майже завжди. Сам буваєш у таких сітуейшинах. А то повзеш по Перемоги, і дивишся далеко як хтось неможе повернути на вул. 8 Березня. Ну стань, нажми на тормоз. Поки він проїде включиш першу і поїдиш далі... Ай, проце немає смисла говорити, бо толку з того ніякого.

2Plum Буквально позавчора сам був у схожій ситуації, тільки я повертав на Винниченка, а маршутчік вирулював на цю вулицю від зупинки ЦУМа. Так ось: повернув, пропустив пішоходів і почав їхати.. Як тут нівчому небувало, поперек дороги вискакує, начебто йому так положено. Я на сігнал, сігналив до того моменту поки він незупинився, коли я почав їхати далі, він мені почав показувати, мол на зустрічній нікого немая, я тобі що мішаю? Ситуація закінчилась комбінацією із трьох пальців, немав часу з ним сваритись (хоча може й варто було, взаді даішники стояли був би урок)...

Дык маршрутки постоянно неадекватны. Попробуй будь адекватным, когда надо и бабки принимать и дрова везти и новых клиентов высматривать. Какие уж тут нах ПДД или водители других авто ? Помницо в Ужгороде маршрутки только на остановках останавливались. И в Ровно кажется тоже.

Раніше в мене робота була зв"язана з нечастими поїздками в інші обласні центри і їздив як сам в маршутках, так і за рульом автомобіля фірми, так вот: в Житомирі і Тернополі мене маршутчики здивували більше всіх. Неразу незамітив якогось нахальства до (як тут виразились) "дров" і їздили по правилах. Чесно кажучи, я їхав у маршутці дуже спокійним, а не так як у нас в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не могли твої дії у ситуації №1 зробити це ж саме з ситуацією №2 тільки з чиєюсь дружиною через різке гальмування маршрутчика? ;)
Не могла :)

Мені ж також було шкода, щоб маршрутчик мою нову машину побив, якщо зловить гаву і не зупиниться. Тому я поперек дороги ставав з таким запасом, щоб він мав час зупинитись без екстренного гальмування :)

До того ж, в нього на той момент не повинно було бути стоячих пасажирів, якщо він дотримується правил перевезення пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація закінчилась комбінацією із трьох пальців, немав часу з ним сваритись (хоча може й варто було, взаді даішники стояли був би урок)...
Однозначно варто було. До того ж я не розумію, для чого біля ЦУМу зараз постійно стоять ДАІшники, якщо не можуть навести порядок з маршрутками за 5 метрів від себе...
їхав у маршутці дуже спокійним, а не так як у нас в Луцьку.
знайомий розказував, що їхав у маршрутці по Богдана Хмельницького, коли маршрутчик не розрахував свою швидкість і стан дорожнього покриття (був чи то сніг, чи то дощ) і на повороті біля школи його розвернуло градусів на 150. Слава Богу, що маршрутка лишилась на дорозі і ніхто з пасажирів не постраждав. Але наступні 10 хвилин дороги маршрутчик мав що слухати... ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот почему я езжу на байке :lopata:
є чудове українське слово -- "байкАр". Це про тебе? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж побував в подібній ситуації. Десь о 22.00 їхав від "ТАМ_ТАМу" в сторону "Глобуса". З зупинки "Аверс" стартує Богдан і без всяких попереджувальних знаків зразу в самий лівий ряд (при трьохполосній дорозі). Дорога була абсолютно порожня. Я рухався у середньому ряду і змушений був різко гальмувати, щоб Богдан не наїхав на мене. Їдем далі. Я десь 60 км. на год. Богдан попереду на пів корпуса і віддаляється. Раптом, біля "Гостинця" перед самим мною знову різкий маневр в право, до тротуару. Без повороту, без нічого. Я другий раз по гальмах, тільки цей раз набагато активніше, аж пакети з продуктами перекинулись по всій машині. Мене це заїло, під`їхав до нього, опустив скло і запитав для чого в автомобіля існують повороти. У відповідь почув нецензурну лексику і пораду слідкувати за своїми поворотниками. Я вийшов з машини, підійшов до нього, прихопивши фонарика. За кермом побачив "гонщика" в перчатках, на лобі окуляри, хоч на дворі вже давно ніч. У мене склалось враження, що він не маршрутним таксі керує, а спортивним болідом. Ще раз запитав у нього те ж саме. У відповідь - "піііііііііііііііііііііііііііііі". Не витримав, побив бокове скло, сів і поїхав. Можливо й не зовсім правий був, але як їх вчити по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что, абсолютно правильно сделал! Оборзели уже до ручки некоторые маршрутчики :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и братья...

1. оба ездят с бронебойными фонарями.

2. оба бьют маршрутки. один - зеркало, другой стекло...

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те що ганяють на дорогах і таксисти і маршруточники це навіть спорити не можливо... додайте до них ше інкасаторів, які на знаки взагалі уваги не звертають, крутеликів які права купили а їздити не купили і т.д. і т.п. Але, на мою думку найбільшу небезпеку становлять саме маршруточники. Тому що маршрутів багато, водіїв реально не хватає, і беруть туда всіх кого можуть (навіть часто без категорії0. Ви уявляєте недосвідченого водія, на машині в два-три раза більшій чим всі решта, коли салон повен людей... Та він аби встигав в поворот попадати, а тут ще й гроші давати і брати треба.

Реальна ситуація яка трапилася з моєю співробітницею. Її біля Фуршету на переході збив п"яний водій маршрутки, при тому всьому він віз купу пасажирів і умудрився ще й сусіднього автобуса зацепити... Ви тут за машини говорите... а людини нема в живих, через якогось п"яного дебіла, який за десять гривень вдавиться.

Мій друг розказував... він як на роботу ходить проходить через кінцеву 9-ок. Так водії вже з самого ранку з пивом сидять... Такшо на дорогах в нас не долбо**би а клінічні ідіоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и братья...

1. оба ездят с бронебойными фонарями.

2. оба бьют маршрутки. один - зеркало, другой стекло...

;)

і в обох на крайній випадок ще дещо в машині їздить, на випадок якщо маршрутчику потрібно буде "щоб не мучився" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...