Перейти до змісту

Долбо(простите)ёбы на дорогах


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

добрый прям как Дерушка Ленин.... а мог бы и бритвочкой полоснуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був ще один випадок. Цей кумедний. Їхав на 40 кварталі від від кільця в сторону пожарки. Це була неділя, машин мало. З права біля тротуару стоїть цілий ешелон маршруток. Тут, самий перший з них різко трогається і починає розвертатись. Таке враження, що дзеркало заднього виду у нього не існує. Я по гальмах. Під`їхав, зробив зауваження. У відповідь багато негарних слів. Я увімкнув задню і перекрив йому дорогу. Вийшов і кажу, що зараз я його і матюкну, і пошлю. А він себе так бодро поводить. Аж дивлюсь, у маршрутці на передньому сидінні сидить мент. Коли той побачив, що пахне смаженим, зняв фуражку і в двері. Від цього мене розібрав сміх, сів в машину і поїхав. От такіа відважна у нас міліція.

А якщо чесно, то виховую не тільки маршрутників. Чесно кажучи, задовбало вже ремонтувати машини. За останні 2 роки побував у чотирьох аваріях, і у чотирьох з них у мене в`їхали. У трьох з них стояв, не рухався. Ось така сумна статистика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм...

я сегодня понял недостаток обручалки...

иду на остановку через трамвайные пути (они сбоку от шоссе). шоссе стоит. вдруг из-за маршрутчиков, которые разгружаются/загружаются на остановке на трамвайные пути вылетает идиот. видит меня перед собой. тормозит и начинает гудеть. я из принципа не ухожу никуда (переход через трамвайные колеи в этом месте разрешен - подход к остановке). он выскакивает из машины и начинает поливать меня матом, что я видишь ли не смотрю по сторонам, когд иду через дорогу. честно, поток ругани даже не заставил меня подыскивать слова в ответ. я просто зарядил ему в бубен. и только тогда пошел дальше. судя по тому, что меня первого запустили в автобус, народ был со мной солидарен.

но блин, кольцо на руке немного поцарапало палец. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у мене такий випадок.

Переходжу дорого по зебрі (зупинка на 40 біля базарчика) і в цей час зупиняється і займає половину зебри маршрутка, для посадки/висадки пасажирів. Я обходжу її спереду і в цей маршрутчик починає їхати. Він тоді не те що в дзеркало він навіть вперед не дивився. Чуть не наїхав на мене. Шось там собі возмушався, махав мені руками ніби знайшов я де дорогу переходити, ну я йому комбінацію з кількох пальців і показав. Так він з маршрутки вискочив і почав погрожувати кудись таки мого пальця мені ж і запихне. Та я пішов собі далі. Не було на жаль з собою фанаря, щоб показати йому хто правий :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно було взяти його за патли і використати рожу замість фонаря, розбивши нею дзеркало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и братья...

1. оба ездят с бронебойными фонарями.

2. оба бьют маршрутки. один - зеркало, другой стекло...

:)

і в обох на крайній випадок ще дещо в машині їздить, на випадок якщо маршрутчику потрібно буде "щоб не мучився" :)

Невже лопати почали з собою возити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-а-а-а!! Вот это жесть! Представляю тихое злорадство проезжающих мимо водил... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-а-а-а!! Вот это жесть! Представляю тихое злорадство проезжающих мимо водил... :)

Даа, увидавшим водилам хорошее настроение на целый день :) гарантировано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене була ситуейшн в селі (!), везу маму в Луцьк, але щось двіжок забарахлив (Волинянка) став на обочину відкрив капота трохи запалення підкрутив, завівся подивився в дзеркало їде москалик (на великій швидкості), а я без лівої думки починаю рушати потихеньку по обочині, дой доганяє мене з "візгами" перекриває дорогу, вибігає і репетує шо нафіг мені дзеркала і т.д., ну я порадив йому що пити треба меньше, і не путати боковий грунт з асфальтовим покриттям плюс в нас.пункті обмеження швидкості 60км/год! той забрався і рванув далі. Піпец

Дуже багато коли їду на своїй Боєвій Машині Волині на дорогах намагаються показати свою домінанту, приходиться закривати на це очі, хоча коли з болота чи просто де з коліі зскочить, просять висмикнути беху чи шкоду розмова йде зовсім по іншому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

от що треба замість реклами по телевізору крутити. мож дійде таки що треба дотримуватись ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Про перехід на 40-му навпроти Глобуса. Сам, коли там їду завжди зкидую до 30-40 незалежно з кільця на кільце, бо де там саме перехід х.. зна. знак там, знак там, зебра взагалі ... Одного вечора з дружиною підбирали меблі і їздили по магазинам. Дружина тоді була на 7-му місяці. Припаркувався я біля Глобуса, обійшовши меблеві салони там, вирішили зайти в Гербор через дорогу. Підійшли до переходу (під самий знак) і пропустивши кілька авто почали переходити дорогу разом з іншими пішоходами. Дружина через зрозумілу причину йти швидко не могла. Перейшовши більш як половину дороги, опинились перед маршруткою, що висаджувала пасажирів. Тут маршрутка не рушила, а рванула з місця. Дружина дуже злякалась. А той мудак не зупинився, а лише притормозив і продовжував рух. Я злетів з колес. Йому пощастило, що він встиг заблокувати двері, а в маршрутці було повно людей. Я крив його матом, вказуючи на знак переходу так, що чути було далеко. А скло в мерсах міцне, тому рука боліла ще дня три. Дружина попросила щоб я цього бородатого мудака не шукав, так що минулося йому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація трапилася зі мною ще десь року 2000 - 2001-го...Тоді моїм засобом пересування, крім своїх двох, була Ямаха 125 Ендуро-Кросовий варіянт...Себто нічогенький так по висоті мотоцик з відмінними характеристиками, як для його классу.Дорога: пряма від забігайлівки "Теремок" і до початку базарчика. Район ЛПЗ. Літо, обідня пора, сонце...Абсолютна відсутність автівок на дорозі, за виключенням зустрічної десь далеко-далеко...Швидкість моя приблизно до 80 /знаю, що порушення, знаю/...На дорозі, повторюся, я сам-один. На другорядну, із кінцевої в рейс виїжджає маршрутка 10-тка.Гальмує при виїзді на головну, "наїздник" дивиться прямо на мене і...Різко дає газу!!! І навпроти "Лаванди", як і завжди, його спиняють....Так те, вибачте, падло, ще не завершивши маневр - стає!!! І якраз чітко мені поперек всієї полоси...А на іншій - зустрічна поряд...Екстренне гальмування на обидва колеса, свист гуми та димлячі чорні смуги - я спиняюся в сантиметрі від боковини....Повний шок - але якось повернувся на роботу...А за хвилин 40 поїхав на кінцеву...І не сам, а з шефом, на його БМВ)))Кілька ударів по пиці маршрутник все ж отримав....

П.С. НЕ побачити він мене не міг! На залитій сонцем вулиці - і до того ж це сонце йому аж ніяк не в очі було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікаво, як воно змінилось, те ставлення на дорогах. Особливо із маршруточниками. Бо таксистів і чорти в пеклі не виправлять, мабуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Не зовсім на дорозі, але...

Приїхав з роботи (намотав за день понад 500 км., варений ...) і дружина розповідає як в магазин сходила. Проходила через двір, на тротуарі припаркована ніби "копійка", 2 пацана сіли в неї, коли дружина вже її минула (з коляскою в якій син 3 місяці, поряд син майже 3 роки). Автомобіль стояв припаркований до виїзду з двору на вул. Ветеранів (біля "просто-маркета", логічно - в ту сторону мав і поїхати). І тут авто заводиться і з пробуксовкою рушає заднім ходом. Дружина ледь встигла відскочити з коляскою, а старшого шарпанула так, що той ледь не впав. Мудаки на швидкості здали назад і з розворотом (пробуксовкою) поїхали (полетіли) по периметру двору.

ЦЕ В ДВОРІ БУДИНКУ, В ПІШОХІДНІЙ ЗОНІ!!!

Перша думка була піти в той двір, знайти авто і власника, і недовго поговорити...

На жаль того авта не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...