Перейти до змісту

№003 || VeloQuest


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

В следующем Квесте предлагаю сделать такое усовершенствование: на бумажке с заданием стоит цифра (буква). Когда команда приезжает на финиш (промежуточный финиш), она должна назвать сумму найденных цифр (слово). Если она не совпадает с контрольной, значит команда не прошла все КП и отправляется на поиски КП или штрафуется временем - это для того, чтобы не было споров по поводу полного прохождения маршрута.

Наверное, лучше использовать цифры, потому как слово с недостающей буквой можно подобрать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

именно XXI в задании, помниццо, привела толстяков с подачи kostya на правильное КП ;)

можно было бы еще XXXXL

как намек на магазин "богатырь"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, канєшно, не тойво. Але була свідком вражень після вересневого і жовтневого квестів... Якщо після першого була ейфорія, то шось після другого не тойво.

Далі, почитала від початку. Діфото, варто було б прислухатись до думок Юрка (Друїда), він людина дуже досвічена в організації різних акцій (не даремно ж він член громадської організації, професійний турист і географ ;)): від паперової роботи до виставляння судей на точках. Як на мене (тож досвіченого :) організатора всяких "теренових ігор"), теорія гри була не продумана (хоча я розумію, що це була "проба пера в організаторів).

Забава цікава, однозначно. Варто тільки слухати людей з досвідом і, якщо щось не ясно, питатись... :).

Я ще послухаю відгуки, а тоді подумаю, чи сама в майбутньому візьму в такому участь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я канешна тойво... прислушаюсь к советам, но...

дам вам обоим с Юрой фору лет в пять-десять(не знаю, насколько сурьйозные вы туристы, но дето так) по участию в Контрольных Туристских Маршрутах и организации подобных мероприятий ;)

то, что кто-то член организаций - это плюс всенепременный, вот только в данном случае

слухати людей з досвідом
в данном случае я буду лучше слушать odnu или еще каких компетентных личностей :)

(не, не то шо друид некомпетентен... эээ просто я таки считаю себя более разбирающимся.. ага...)

ЗЫ еще один момент: если есть организатор, то он должен организовывать, координировать своих помощников... у нас это удавалось с трудом... мда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие точки не прошли Толстяки? ;)

Как на меня, грамотно оранизованные задания, где вопросы не на знание редких фактов, а на способность делать ассоциации из общеизвестной информации... Я так понимаю, Мартенз и Дифото это фигню продумывали, и получился именно вело КВЕСТ, а не КК...Ну, и мои респекты к Импу, Ире и Даману... Он меня до ГПЗ на мишине провел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені спадобався квест шо то капецк!!!!

Загадки супер! Рулить те що треба приїзжати на старт і знов валити далі!

З погодою повезло! ;-)

Діфото редька. Ми знімали зсвою команду (Три товстуни). Незахотіли. Фіга?

Нам індифирентно місце чи ще там щось, ми прикольно погоцали і полускали ті задачі як сємушки ;)

Так що рахую квест відбувся, і результати можна не анульовувати! Три Товстуна yавiть зі штрафом в 1 год стають почесними гостями квесу !

А перше місце займає команда яка прийшла другою. І тд і тп :)

Ура таваріщі! Слава організаторам! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Список команд в студію.

Час проходження тоже сюда!

Інтересно хто їхав як їхав і скілько їхав ;)

Фотки будуть в похмеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую КМД - список команд з часом проходження (плюс використана к-ть підказок) - ОГОЛОСИТИ НА БОРДІ!

Мені, по великому рахунку, пофік, хто переміг. Але результати знати хотілося б.

Наша команда їздила (ІМХУ) в основному FOR FUN! :)

Принципово! пройшли всі КП (хоча й була можливість "зрізати" :))

Розгадали всі загадки самостійно (більшість "з пол-пінка" ;) ), але от зі знаходження бутилок/шарів "на мєсності" - прийшлось брати підказки.

ДУЖЕ БАГАТО часу затрачали саме на пошук їх місцезнаходження ;).

ДІ, ото ви в минулому квесті критикували, що судді стояли задалеко від вказаного у загадці місця.

Так от, цього разу вийшла та сама фігня.

ІМХУ - загадка має складатися з двох частин - 1) саме місце КП (напр. ЛІТАК біля 21 ст.); 2) якийсь хоча б натяк/орієнтир, де конкретно лежить пляшка з наступною загадкою (напр. стіна шо виходить на ... і т.д).

Інакше квест перетворюється в біганину з фонаріками навколо КП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справедливо, будем избегать или устранять.

Молокозаводы будут стерты с лица земли! (с) Я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня вот тож есть некоторые притензии... :)

Кто отвечал за погоду?! Как допустили?!!! ;)

Ну, не лезет негатив, не могу я о недостатках говорить, когда получила такое удовольствие. Это серъезно.

Конечно же было одно задание, которое мы не разгадали, единственное. Но благодаря ему, я теперь знаю, из каких цветов состоит белый цвет и в какой ж..пе находится улица Менделеева в городе Луцке, и что Красный, он не там где улица Красного креста, да и дофига чего еще. А как безропотно и стойко, без лишних разговоров члены моей "команды" сносили все мелкие и крупные неприятности от начала и до конца действа. Это для меня тоже было открытие.

А остальные задания действительно щелкались, как сємушки(с), не потому что были примитивны, а наоборот - остроумны и доступны всем, кто закончил хотя б среднее образование и оптимально эрудирован. Оставалось только немного напрячь извилины.

Что касается конкретно заданий, на мой взгляд, они придуманы талантливо (ведь за какой срок!) Остальное - технические мелочи. Они необходимы на официальных ответсвенных мероприятиях. А мне лично и так покайфу. Я уверенна и большенству тож. Зря Ди так психанул. Попроще над.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, допустим, я ни разу не психовал, не преувеличивайте. Я не стал брать на себя обязанности распределения мест участников, просто по причине ужасного состояния организации этого самого протокола. Да, я облажался с этим. Шо вы все, как не знаю шо... Я так и подумал, что "за медалями" никто не приехал, поэтому ведение записей было прекращено... Алгоритм будет упрощен и доработан, будет интересней. :)

ЗЫ одна, ты на след. квест будешь? надеюсь, не одна? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ одна, ты на след. квест будешь? надеюсь, не одна? :(

Не пропущу, разве только по оччень уважительной причине. Даже, если буду одна... и у меня будет одна нога.. :)

Но пока про следующую пятницу думается с содроганием...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, не ображайся, КМД правий. Дай 1 час штрафу або анулюй. І як пропозиція, внесем зміни. - НА проходження добавити контрольні суми і в випадку проскоку КП штраф або відправка народу туди де не були. Ну неправильна в нас логіка. Ми ж точно тобі розписали завлдання і відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загадки були хороші. Респект.

Були на всіх точках. Тільки двічі брали підказки і то тільки тому, що недостатньо уважно облазили КП.

КП на мості на Красному було покоцане - конверти валялися чорт зна де, порвані і жодного цілого. Не знаю чи це учасники так насвинячили (якщо учасники, то це повна неповага до інших), чи хтось сторонній.

Особисто я вважаю, що в кінці мали бути емоції. Емоції переможців, емоції тих, хто програли, і наступний аналіз де могли проїхати краще. А в нас кінця не було. Особисто я все-таки їхав задля цього. І в мене через це загальне враження від квесту - негатив.

"победители" не прошли все КП
Я канешна тойво... прислушаюсь к советам, но...

дам вам обоим с Юрой фору лет в пять-десять(не знаю, насколько сурьйозные вы туристы, но дето так) по участию в Контрольных Туристских Маршрутах и организации подобных мероприятий wink.gif

то, что кто-то член организаций - это плюс всенепременный, вот только в данном случае

я буду лучше слушать odnu или еще каких компетентных личностей smile.gif

(не, не то шо друид некомпетентен... эээ просто я таки считаю себя более разбирающимся.. ага...)

Не знаю як там в кого з досвідом, але допустити можливість фінішувати, не проїхавши всі КП - це ганьба і неповага до учасників з боку самих організаторів, причому ще до початку самого змагання.

В цьому квесті просто необхідно було перевіряти, як команди проходили КП - хоча б питати їх, де були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, в кількості років, Ді, ти хватив через край, в нас досвід тож не місяцями і не роками числиться, а десятками, а наскільки я пам'ятаю, ти не набагато старший за мене. :(. Хоча читаю відгуки, стає все більш і більш цікаво, воть виростуть малі, я тож поїду (весною). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми саменькі розказували де і як їздили.

І тільки поцьому взнали що на якомусь КП не були.

Хоча проїхали 3круга по 3 кп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча проїхали 3круга по 3 кп.

Странно. Почему только три КП? Мы проезжали по четыре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усьо було зашибісь :):)

А 3 КП....тут напевно ктось фальшивіл :), після першого круга було зрозуміло що 4 кп єсть останій і на старт.. мабудь дехто і скористався цією муткою..маленький недолік. .... а так за квест :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ото шоби таке не повторялося, ОДНОЗНАЧНО треба ввести механізм контролю присутності команди на КП.

Найнадійніше, це, звичайно судді. :) Тільки суддя зможе контролювати, чи на КП приїхала ВСЯ команда, чи тілько її "лосиста" частина.

Але написаний код на КП - тоже нічо.

Або зробити взагалі, щоб команди відзвонювалися з КП, називаючи код. Це ж дасть змогу контролювати їх час проходження КП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвиваючи думку, відзвонюються з КП і ВСІ члени команди кажуть щось організатору, типа : "То Петро, а це Іван"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FKCX_half

Ну, на практиці, це не спрацює, бо трохи змінити голос і сказати пару слів "за когось" зможе майже кожен.

В принципі, я цю ідею озвучував ще перед другим квестом, але ПОЧУТИ її так і не захотіли. :)

І ще, такий момент - фініш команди ОБОВЯЗКОВО фіксувати по останньому учаснику, а не по тому хто перший приперся (як було цього разу).

Непогано було б зробити якійсь водозахист загадок на КП (заламінувати їх, чи шо), а то на деяких КП в кінці були лише купки мокрого паперу, на якому ледве вдавалося шось розібрати.

Ага, ше одна штука. ІМХУ, логічно було б робити ОДНАКОВІ "нички" на КП - якщо пляшки, то пляшки; а якшо "червоні яйця" - то хай всюди будуть "червоні яйця" :) (вони, до речі викликали нездорове зацікавлення нашої доблесної міліції на минулому квесті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю.

Як би там не було і щоб хто не казав, але фактом є те, що в організації велоквесту в Луцьку був зроблений ВЕЛИЧЕЗНИЙ крок вперед.

Мені не хочеться виясняти хто досвідченіший і хто більше доклав зусиль до організації, але точно я зрозумів одне: провести ідеальний велоквест - це або неможливо, або дуже важко. Я схиляюсь до другого варіанту.

Я вперше взяв участь у квесті і зовсім по іншому став дивитись на всі організаційні питання, в тому числі і що стосується загадок. Наш спільний досвід унікальний. Я думаю варто ще трохи попрацювати і можна вийти на ту формулу, яка не дасть жодному можливості сказати "були недоліки".

Щодо останнього квесту конкретніше. Я отримав тисячу сто мільйонів тон кілограм літрів задоволення мільярдів.

Недоліків було значно менше ніж в попередніх квестах, деякі з них перегукуються.

Щодо новинок і переваг:

- був взахваті від ідеї кількох маршрутів;

- маячки на КП - це супер;

- загадки теж були на рівні (єдиний недолік в завданнях вважаю гуглівську карту - це вже занадто!!!!! :mdr: )

А взагалі - БЕСТ. Пропоную ще комусь (крім тих що вже проводили) провести ще один квест в цьому сезоні. А потім навесні зібратись орагнізаторам різних версій і забабахати такий квест, щоб він всім квестам квест був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З собою возить аптечкі. камандо "fo fan" Надавала першу допомогу потерпілому з "невідомої каманди" на Кп при чортовому колесі !!!.

Витерли рану, замазали мазю, заліпили лейкопластирем, дали кольосіко "Кітанова" і порадили дуть в травмпункт (благо рядом №2 лікарня була).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. не могу не поблагодарить Юру и всех предыдущих организаторов. Все таки учиться на чужих ошибках намного легче, чем на своих :mdr:

2. все недостатки, которые тут указываются - фиксируются и будут устранены!

3. У кого еще будут идеи или интересные мысли - милости прошу писать здесь либо в ПМ. недостатки, если их не озвучивать, не являются таковыми и их не будут пытаться исправить! Друзья, ПИШИТЕ, что вам не понравилось, какую мелочь мы не досмотрели?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...