Перейти до змісту

Корреспондент: Украинцев массово охватило стремление казаться богатыми и успешными


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

сори если кого обижу. а нафиг вы на великах ганяете?? простотак поганять или с целью, если с целью то с какой??? хз не вижу смысла в велике (кроме маленьким детям)

Спробуйте замінити громадський транспорт велосипедом хоча б на місяць

і вам у маршрутках вже буде не зручно (багато людей\жарко\довго їхати\літо, жара, немає чим дихати і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки потягне бабла кАзирний вел? - мене також охватіло стрємлєніє здаватись мажором :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а купують ті, на яких їздити комфортніше.

ну і як взнати на якому їздити комфортніше,

коли (*) в магазах не дають проїхатись, а якщо й дають,

то з тих 100 метрів суніваюсь шо сформується поняття про комфортність.

Так, можна взяти у знайомого вел, проте недумаю шо покупка буде ідентичною(тобто повертаємось вище до *)

Це якийсь особливий спосіб визначати поглядом комфорт їзди на велі? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в автосалонах дають машину на тест-драйв з'їздити в Одесу з дітьми і всіма шмотками, щоб відчути комфорт авто?

Закінчуйте обговорювати цей вброс з велосипедами, немає в Україні людини, яка буде голодати, щоб купити велосипед "для понтів". Є ентузіасти, які економлять на "мобілці/шмотках/інших ніштяках", щоб купити афігєнну залізяку для байка, але це те саме, що назвати рибалку, який купує набор гачків за ХХ баксів - "понтовим". В нас є така проблема, але вона стосується майже виключно автівок, смартфонів і "дольчегабани"(годинники, туфлі, плаття ца стопіцот дєнєг вдіти на вечірку і т.п.)

І да, є чуваки, які купують собі файні колеса , але(!!!) в них це явно не останні гроші "на єду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть не знаю ,що краще...

маю знайомих , у яких просто лежать десятки тисяч гривень

але разом з тим ,мобілка нижче посередньої,одяг шо попало, років 2 а то і більше не мінявся,

нічого такого не купують,але збирають,збирають,як колись на книжку

і толку з тих грошей?

Може, на житло збирають? Чи, наприклад, на майбутнє навчання дітям.

Мені, приміром, спокійніше живеться з деякими заощадженнями, ніж, коли б я їх витрачала на всякі непотрібні дрібниці типу телефона, що коштує 2-3 зп.

Але, з іншого боку, ти теж права. Для чого заробляти гроші, якщо їх зовсім не витрачати :). А витрачати потрібно з розумом, і в цьому ідея даної теми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. на веліках ганяє більшіть от не.....й делать, типо крутити вечно поломаного москвича 1975 року виробництва.

ти поїдь в бельгію чи голандію місцевим жителям розкажи..

я спостерігав як на велосипедах і великі і малі їдуть в на роботу, в школу зранечку..навіть в дощ :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яскравий фантик не перетворить гівно на цукерку. Не допоможе ні стільна рубашка, ні темні окуляри, ні годинник в якості аксесуару, що підтверджує статус людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість велосипедистів на крутих велах, що валять на червоне як німі- мінімум в кілька разів більше таких же на звичайних велах. Те що це просто заважає. ще можна миритись, але не дай бог одного зіткнення вистачить на всю оставшуюся....

Ну і деякі висловлювання про ,,ашанчики,, теж яскраво характеризують відношення власників дорогих до іншого ,,сословія,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан nokian, напевне, років в 10 впав з велосипеда та й гепнувся головою, інакше я це розбризкування жовчі пояснити не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого всі такі злі? Хай хизуються хто чим може (для когось айфони (у більшості певне китайські), для когось речі (не завжди з оригінальними брендами, а просто наклейками), для когось машини...Чесно. мені якось байдуже..чому людей це задіває...а хотіти жити гарно - в українців не забереш - треба виглядати не гірше, ніж сусіди...ЦЕ НАШ МЕНТАЛІТЕТ.

І принципі це теж вина батьків - балують своїх дітей дорогими цяцьками, а потім жаліються, що чадо виросло справжнім егоїстом..якщо сам заробить на брендову річ. то хай і хвастається))

І ще одного не розумію...як можна хвастатись велосипедами...якщо 90% лучан абсолютно в них не розбирається (і точно не знає скільки він коштує). Вело - для когось хобі, а для когось і стиль життя (і це по моєму чудово...і мене це радує)...

І ще одне - у кожного свої смаки і уподобання...і хто заробив ті гроші, то й в праві ними розпоряджатись на власний розсуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість велосипедистів на крутих велах, що валять на червоне як німі- мінімум в кілька разів більше таких же на звичайних велах.

а це відверта брехня.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан nokian, напевне, років в 10 впав з велосипеда та й гепнувся головою, інакше я це розбризкування жовчі пояснити не можу.

Ну про велосипедистів, які їздять на червоний правда перебор.

А от про погане ставлення до людей на "Українах", погоджусь, неодноразово помічав вже.

Під одну планку всіх брати не варто, звичайно, але це досить поширене явище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, тут складне питання: у автомобілістів є два варіанта батхьорту

1. - ... а цей мажор не Лексусі мене підрізає і....

2. - ... а те чмо на корчі припаркувало свого таза так, шо...

у велосипедистів таких варіантів просто немає, є лише спостереження і фрази зі сторони автовласників. І велосипедисти, за деякими виключеннями, відносяться до власників "Україн" - як до своїх. І це факт беззаперечний, окрім випадків (а їх до%*я!), коли власник тої "України" веде себе як бидло. Тоді велосипедисти з "дорогими байками" матюжать таких рагулів не менше, ніж автомобілісти. І так, нам соромно, але як воно чмо на велосипеді - воно буде чмом і на авто.

І ще раз нагадаю - ця тема про схильність українців і не тільки до "життя нє по срєдствам раді понтів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожалуй, единственное, чем "сословiє" напрягает – ездой по противоположной (встречной) полосе, то есть против движения. особенно, когда такое чудо прёт ночью без фар и маячков. что есть грубейшее нарушение ПДД. но и тут, Ди наклейки световозвращающие раздаёт, я одно время маячки дарил, а сейчас тоже вожу с собой несколько наклеек. ещё никто из "стелсов" не отказывался от декорации, один даже спрашивал где в Луцке можно купить ещё.

а вообще, меня веселит, как красиво поражённое баттхёртом население спрыгнуло на велосипедистов :smile3: значит не зря все наши акции, велопробеги, гонки и покатушки. заметили наконец-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!

Нагадую, що тема - "тупі понти українців", а не "в-кого-який-велосипед".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожалуй, единственное, чем "сословiє" напрягает – ездой по противоположной (встречной) полосе, то есть против движения.

Чув казку про те, що так правильно, бо ніби треба бачити маневри автомобілів, що наближаються.

Сьогодні їхав додому вже після 21 год (десь 21:15) і мені назустріч їхало двоє таких, по моїй стороні і без світла, хз як їх об'їзджати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене сісід будує паркан висотою 2 метри, дружина днями сидить на городі наводить шорох. при цьому всьому вони на нас ображаються і розмовляють через зуби. А це тільки тому, що в нас все зробилось трішки швидше, дешевше і якісніше. А почалось так, того, що ми просто запропонували свою допомогу, хотіли підсказати як і де можна взяти,він реально переплачував,і ......наразились на відгуки-не лізьте в мої справи.

Людина продає квартиру(висиляючи родичів в недобудований будинок)аби грошима довести що він є дуже крутяцький мен .Україці з корнів виховані з відчутям "жаба". В когочь вона манєнька, а в когось ого-го велика. В кожного свої таракани в голові, але в когось вони дуже токсичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан nokian, напевне, років в 10 впав з велосипеда та й гепнувся головою, інакше я це розбризкування жовчі пояснити не можу.

Кожен судить по собі, але якщо мої слова відвернуть хоч одне розбризкування крові по асфальту- все інше немає значення.

До речі позавчора бачив .як велосипедист зупинився на червоне і рушив на зелене..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку масово козиряють дорогими велосипедами.

ця фраза збереже життя тисячам!!!1111
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинцев массово охватило стремление казаться богатыми и успешными

У меня даже велосипеда нет, выходит я не украинец?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі позавчора бачив .як велосипедист зупинився на червоне і рушив на зелене..
я не вірю!:)

Кожен вчиться на своїх помилках. Якщо в людини з якихось чудесних причин з'явились гроші і вона готова потратити їх на переплату за крутий бренд - це її справа, навіть якщо це останні гроші. До наступного часу, коли в неї знову чудернацьки з'являться гроші вона буде вже значно більш підготовлена і зважена в наступних видатках. Кредитного обезбашеного буму вже немає. Гроші зараз на нижчих рівнях заробляються, причому набагато важче ніж раніше, отже й ера пантів потроху проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ера пантів потроху проходить

в селі навпаки - ера набирає обертів

маєш Ійфон і крутия ачкі - і всє чікси тваї

:D

(шо бачив - те й кажу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...