Перейти до змісту

допоможіть вкрали велосипед


drilll

Рекомендовані повідомлення

сьогодні в районі сорокового ( біля коледжа монада) десь о 13-30 до 13-50 вкрали мій велосипед . тип бв в чорій кепці та кофті темній поїхав в сторону кафе луцьк. на фото він ще новий(тормоза всі дискові) на даний момент у нього були повністю відсутні задні тормоза (дисові) передні теж дискові ( стояли в момент крадіжки) ручки на рулю повністю чорні . спереді на рулю були букви брелком BMW, правий переключатель чорний розбити зверху.лівий поністю сірий інша (модель) педалі теж різні якщо придивитись.та розбита фара під сідлом закріплена . передній болотник відсутній а от задній стояв кріплення точно має бути якщо його зняли. перемотана чорною ізолентою труба під цеп. можливо хтось бачив чи помітить звертайтесь до мене 0662915232 едік. дякую за розуміння

post-14275-0-30699100-1375282750_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

По опису велосипед-інвалід прям)

По ділу: щось замічу - сповіщу. Погані, нерозумні люди це роблять, лікувати таких потрібно. Це як з тими гопнікосапієнсами що з автівок держ. номери знімають з ціллю підзаробити, руку зламати в попередження зламаних обох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як саме вкрали? Вел був пристебнутий?

так . і це зовсім незупинило раджу всім змінити троси на ланцюги бо чувак маленькими кусачками порізав . чоловік свідок говорить тип підійшов і просто сів та поїхав . дякую за увагу та підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, що там в тебе за трос китайський був, якщо його маленькими кусачками порізали. Заяву в міліцію написав? Фотку надрукуй, приклади до заяви, обов"язково.

... Погані, нерозумні люди це роблять, лікувати таких потрібно.

Садити їх треба в відповідні установи, після слідства і суду. Як казав товариш Жиглов, вор должен сидеть в тюрьме. А ще пиZDити таких гадів не завадило б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если он был пристегнут тем замком, что на фото, то этот замочек, ломается легко и даже без инструмента.

Мне ли не знать, как люди, выложив за вел пару тысяч, жмуться выложить еще пол сотни, или сотню на замок. Берут, чем дешевле. А оставляют вел на чем по дольше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если он был пристегнут тем замком, что на фото, то этот замочек, ломается легко и даже без инструмента.

Мне ли не знать, как люди, выложив за вел пару тысяч, жмуться выложить еще пол сотни, или сотню на замок. Берут, чем дешевле. А оставляют вел на чем по дольше.

Якщо вже жатись то хоча б цеп купити треба, 7 грн/метр, хіба то дорого? Ну і замок стільки ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне ли не знать, как люди, выложив за вел пару тысяч, жмуться выложить еще пол сотни, или сотню на замок. Берут, чем дешевле. А оставляют вел на чем по дольше.

купил у Вас вот такой http://velozona.lutsk.ua/catalogue/accessories/the-lock/k-3218s-1800-mm/

как он? за сколько можно перекусить? думаю взять кусачки и пожертвовать тросом, можно потом заварить :)

еще, вроде бы, у него корпус из силумина, не вскрывал пластмассу, не уверен, но штырь точно люминиум, два удара молотком и замок разлетится, короче, гирю надо на цепи возить, желательно 24кг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил у Вас вот такой http://velozona.luts...-3218s-1800-mm/...

Доволі таки розповсюджений "тросик" було би цікаво дізнатись на скільки легко його перекусити... чи ще якось заставити вийти з ладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот простыми кусачками уже сложно перекусить. И если чувак будет махать кувалдой, то на это могут обратить внимание и поднять шум, правда?:)

Лично я замкам, вообще, не доверяю и не пользуюсь, с некоторых пор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную скинутись всім кому цікаво і купити у цілях задовольнити свою цікавість.

Перекушувати буде той хто найбільше дасть.

ЗІ такі "тросики" на базарі по 40 грн продаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Ну а взагалі велосипед залишаєте на вулиці? Наприклад, заскочити в супермаркет за хлібом?

Хто як захищає від крадіжок, залишивши на вулиці?

p.s. даю 5 грн на трос (на цей що ссилка на велозону)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. даю 5 грн на трос (на цей що ссилка на велозону)

А може викупимо б/в у пана volker78 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Ну а взагалі велосипед залишаєте на вулиці? Наприклад, заскочити в супермаркет за хлібом?

Таня вже раз заскочила за хлібом... ( З тих пір велосипед без нагляду не залишає, і правильно робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я пропоную все ж таки не залишати велосипеди без нагляду... краще інколи піти пішки чи поїхати на маршрутці ніж потім створювати от такі от теми :(

шкода, шкода... надіюсь знайдеш свого коня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так и быть, завтра перекушу, засеку время, заодно вскрою, посмотрю из чего корпус, будем знать сколько времени есть за хлебушком сходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть еще идея: отстегивать переднее колесо, и эксцентрик доработать: обрезать рычаг, оставить короткий 15-20 мм, вручную его не завернешь, а себе сделать удлинитель-трубку, вообщем, и колесо так просто не свистнешь, и, если пристегнуть тросом по кругу, пока перекусит... далеко не уедет, главное самому не забыть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volker78, як маєте можливість, було б добре на відео засняти процес перекушування троса.

Andruha_gpz28,і що сталось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перекусив свій же тросик електрокусачками за одну хвилину. Брав по пару волокон, кусь-кусь і нема. Тросик був товщиною 5-8 мм. А перекушував, бо пацанва напхала в замок сірників, а був вечір, чужий під"їзд.

Одного разу мені пробували відкрити замок моєю ж викруткую з велосумки. Все розкурочили, але не відкрили і тоді зі злості пробили обидва колеса.

В поході по Росії, коли десь ненадовго лишав велік, цепляв невеликий замочок на шпицю і держатель болотника. В Нижньому Новгороді, поки ходив по гастроному, якийсь чувак навернувся. Замочка не видно , велік з рюкзаком стоїть, рванув і розтягнувся. Я якраз підхожу, питаю -Что такое? Щось промимрив і пішов.

Одного разу таки вкрали. Чи я забув пристібнути, чи перекусили. В той же день дзвонить директор Північного ринку і каже "Сергій, тут твого веліка водять, продають." Тоді займався там електрикою. Поки прийшов, купила якась тьотя-продавщиця м"яса. Мені показали її. Вона вже засунула його на балкон 5 поверху. Питаю " І куди він мав їхати?" "В Коритницю." Блін, там я його точно би не знайшов. Викупив за 30 гр, - стільки, за скільки ж вона купила його. Це було десь в 2001 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, по-перше, кусачки бувають різні, і троси теж. По-друге, одне діло, коли замок ламає дилетант, і зовсім інше, коли це робить підготовлена людина. Так що, всі ці замочки, звиняйте, до дупи. Так, від випадкового підлітка що проходив мимо, і несподівано йому в голову прийшла думка покататися, може і захистять. А як за діло візьметься спеціаліст, він того замочка відкриє чи зламає за одну хвилину. Тому, велосипеди без нагляду краще не залишайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов з дівчиною вчора біля 22.00 до Фуршету,бачив типа точнісінько на такому Корадо,ще кажу їй,дивись тіпок поїхав на ашані,але не погана рама форму має.Можливо це і був саме цей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж не ризикую лишати вел. як не вкрадуть вел, то сумочку з інструментом, фару, спідометр. Виходить потреба в велостоянках відпадає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...