Перейти до змісту

допоможіть вкрали велосипед


drilll

Рекомендовані повідомлення

я теж не ризикую лишати вел. як не вкрадуть вел, то сумочку з інструментом, фару, спідометр. Виходить потреба в велостоянках відпадає)

ні, просто руль із аксесуарами відкрутити дай все, тільки вел пристебнути не забути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Замок в мусор, точнее на доработку (при желании) но дешевле идти педалить покупать новый. Корпус надо чтобы был стальной, возможно кодовый ну и трос потолще, дольше его кусать будет и наконечники в тросе понятно тоже стальные.

Сигналка кстати имеет место, нервирует угонщика, привлекает внимание прохожих, хотя всем все пофиг, еще лучше если есть обратная связь на брелок, может успеешь добежать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема, довольно, интересная. Потому, думаю, не стоит этот оффтоп грохать, а создать для него темку отдельную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я замкам, вообще, не доверяю и не пользуюсь, с некоторых пор...

получается, нужно по всем там-тамам, караванам и прочим ходить с велом, или его не использовать в таких целях?

ЗЫ я тут не высветил как я его вскрыл, кому интересно скину видео вечером в личку, скажу только- очень быстро

в караван сегодня в обед с велом иду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня, к примеру, есть места, где я могу оставить вел под присмотром и пойти порешать дела. Там, где нет такой возможности. Я иду пешком. Или забиваю и не иду, вообще. По этой причине я очень редко бываю в Эпицентре, или в Там-Таме. А за хлебушком мне 30 метров от дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись на ВЗ брав такий:

474a72430fa47111bcbbfcb9b7f73b982c0b420d10d06d61d86ebe66f3059f39.jpg

Кажуть перекусити його не вдалось інструментами що були наявні на ВЗ.

Але все одно останнім часом стараюсь вел без нагляду не лишати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а его и не надо кусать, вставляешь Т-образную спец отвертку,проворот - и все открыто, мой - то точно, так откроешь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня, к примеру, есть места, где я могу оставить вел под присмотром и пойти порешать дела. Там, где нет такой возможности. Я иду пешком. Или забиваю и не иду, вообще. По этой причине я очень редко бываю в Эпицентре, или в Там-Таме. А за хлебушком мне 30 метров от дома.

Именно поэтому мне велостоянки и нафиг не впали. Охраняемая парковка - это да. И, извините за резкость, в армии говорили не у тебя украли, а ты про@бал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... в армии говорили ...

Ты служил в армии?!!! :0159:

Ой! Щас мне опять за оффтоп влетит!

Да, тут уже две страницы оффтопа! Какие-то модеры у нас непостоянные ;)

пс: Тренер не старый зольдат, Тренер - офицер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість, перенесіть повідомлення про замки в нову тему. Цікаво почитати буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставляешь Т-образную спец отвертку,проворот - и все открыто

... це більш правдоподібно... мені колись автомобіль так на старому ринку "вскрили"... почистили...

але я тепер став розумніший... свій Giant скрізь тримаю в руках...

P.S категорично не довіряю ніяким велозамкам і тросам... вони явно не захищяють... просто "іллюзія"

... те бидло яке колись виймало магнітоли з авто тепер "перекваліфікувалось " на дорогі велосипеди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий захист мого вела, його ростовка 24" Відшукати буде не проблема, по слідах розбитих яєць :D

Раз дав сусіду з ростом 186 катнути, вмисно опустив сідушу. Запригнути не так просто йому було, а спригуючи все ж таки умудрився шарахнути в промежину.

Але все одно пристьогуюсь кругом і скрізь, певно тра буде все ж таки цепа зробити. В голові вже зріє конструкція майбутнього "сторожового".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, хто має дорогий велосипед і принципово не хоче їздити маршрутками чи ходити пішки, купити ще один, дешевий, такий лише щоб їхав.

Брат та інші колеги так і роблять, на роботу їздять на АШАНах і Українах, томущо велосипеди доводиться залишати біля роботи. То як врадуть не так шкода буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, якщо є де ставити, а якщо немає місця зберігати навіть одного?

Место есть всегда. Все дело в приоритете. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкращий захист -фікс. Було б цікаво подивитися, як далеко на фіксі викрадач би зміг втекти. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо таке ашан???

Категорія велосипедів невідомих брендів з неякісними комплектуючими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж не ризикую лишати вел. як не вкрадуть вел, то сумочку з інструментом, фару, спідометр. Виходить потреба в велостоянках відпадає)

ні, просто руль із аксесуарами відкрутити дай все, тільки вел пристебнути не забути.

Это шутка? Или вы вправду предлагаете руль снять? Причем, просто. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...