Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

 yura-patriot - Фігасє, 80-й левел лапуна! :). Ну розказуй, "як обганяв, підрізав"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь
26 хвилин тому, Slavco сказано:

 yura-patriot - Фігасє, 80-й левел лапуна! :). Ну розказуй, "як обганяв, підрізав"? :)

 Завжди сиджу на фідерок, а то щось останнім часом подалі від себе за метрів так 15-20 вирішив і почав ставити одну вудку(донку) по простому на кінці грузило а з боку петля на поводок,але поводок зробив як і основна просто і  по-бистрому бо думав, що якщо візьме щось хороше то шоб я не переживав,ну і фсьо, на гак горошину і раз в годинку в місце закиду підсипав маленькими жменьками.Кароч сиджу я з 5 ранку,на фідер майже нуль я почті куняю і десь в годин 10 як не в'їб@в колокольчик за певно 100 метрів було чути,я до вудки хотів плавно підсікти,ну бо хєр його знає шо там клюнуло і як засмоктало(боявся щоб не висмикнути)але і засікти треба ж,нє.Ну значить підсічка не вийшла,але як підкрутив метра з два лєскі то відразу відчув мощ,і воно як вийшло наверх, оооо!!! це капець,ну а далі десь 10хвилин возіння,брат з підсаком прибіг і коли вже він троха був вимучений то піддався щоб я його завів у підсак,а так .ука розумний пару раз розвертався і на дно і в цей час щось там питався верхнім плавником зачіпити лєску,але вода дуже прозора була і я все чітко бачив як він викручувався і я високо вудку підіймав щоб він не зачипив лєску ну і так поки він не хватанув воздуха перший раз,а там другий і далі почав вспливати і в принципі всьо.

IMG_2015.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, yura-patriot сказал:

...я високо вудку підіймав щоб він не зачипив лєску ну і так поки він не хватанув воздуха перший раз,а там другий і далі почав вспливати.

прям блокбастер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Після сазана від Юри всі встидаються похвалитися? Ну то я розкажу. :) 

Вчора був в районі перед_маяківським_мостом_ направо_і_хз_куди_в корчі :) Думаю прокатаюсь гляну місця, себе покажу. Зупинився під гарним обривчиком, попереду верба майже у воді лежить. Думаю, гарне містечко, спробую тут. Один фідер переробив на донку - для вишні на головня, другий фідер стандарт (пшениця-опариш-хробак-кук) все на купу одним словом. І що? А нічого, блін. На фідер дрібнота обгризала, яку тільки наживку не чіпляв. Розізлився, привязав мотильний гачок дрібненький, щоб подивитись тій скотиняці в очі, що обгризає наживку. Подивився, верховдка та густерка на палець. Потопив їх усіх нах. На фідер жодного солідного клювання. На вишню був один удар, палку вигнуло чотко. Але не засікся, певно промахнувся риб. Коли дістав донку, вишня була "розкрита", але на гачку сиділа. От і все весілля. Хоча дивно, хижак мабуть активний: окунь малька бив то там то там, якісь монстрики постійно викидалися, під берегом дрібного головня тьма. Вужі, цуко, через ріку пішки ходять. Перепілок зграйку метрів 50 перед собою гнав по стежці. :)   Стир живий. А брати рип не хоче. Ну і фіг з ними :)

ЗІ. Ловив десь з 15-00 до 20-00. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Slavco сказано:

 А нічого, блін.

Да бляха те саме в мене вчора в районі с.Малеве,на фідерок сидів з 5 ранку до 12 дня,три густерки і парочка плотвиць(мєлкі),батько в проводку трішки краще наловив,правда закормив дуже добре то на тараньку нашморгав штук  з двадцять трішки більше долоні.

 PS: на горох галяк, навіть на пучок черв'яків закидав то також ніфіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, yura-patriot сказано:

навіть на пучок черв'яків закидав то також ніфіга.

Теж пробував - нуль. Добре що я до Малеве не попхався, :) думка була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думав, що на Стиру жор, бо сторож з роботи розказував, що ловить то линків, то лящів. Правда нижче маяківського мосту і на поплавок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

На вишню був один удар, палку вигнуло чотко. Але не засікся, певно промахнувся риб.

Рип не промахнувся, ти просто проіпав його))) В голавля зазвичай одна різка і потужна потяжка, якась секунда півтори, не встиг - значить проіпав.

Цитата

А брати рип не хоче.

Ти дуже круто помиляєшся, раджу частіше спілкуватися з річкою. 

Точно знаю що бере голавль і гарний окунь (сам ловлю), плотва, ловили дядьки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Ех! хлопаки, відкрився і я сьогодні по фідеру, да і взагалі по рибалці цього року. Ну карочь, був я в Малеве,приїхали о шостій ранку, брат з батьком «кинулися» на поплавок, а я нєєєє:D бо води доху  багато, я вирішив на фідерок, бо знав, що хєр до дна проводкою дістанеш, ну реально глибина метрів 4-5 точно.Година забросів ніфіга не дала, і тут я вирішив пересісти на метрів з двадцять у сторонку, просто глянув, що там водичка закручується і взагалі непанятно чого мені те місце сподобалося, я собі сам придумав, що там яма:lol:  от просто собі придумав. Тадаммм і тут почалося, реально кожен заброс - риба,дві. Чого дві?)) патамуша на фідерок люблю два поводки ставити, один десь 20см,а другий десь 40см, але пацани я «мочив», клювало дууже. Значить так, десь з 6-ти ранку і до 14.30-ти, в садку реально було штук сто! без перебільшень.  Але-але-але(десь там Бабкін таке співає)ну  дуже маленька,меньше долоні:unsure:, я почав експерементувати з наживками, стало вєсєлє, «поставив» пшеницю, бляха пішла плотва краше)) на долоньку десь,до цього був мотиль і опариш то йшла мєлка густьорка і та сама плотва ваапщє:unsure:, а потім як я «поставив» хробака! ото жара почалася, «пішло» все!!! і крупніша і мєлка, але брало як дурне.Так що ваш мотиль-ну такоє))

 

PS:додому взяв штучок з тридцять на сковорідку,фатить. ( тут і загальний і те що забрав)

Спойлер

61B4DC3C-402C-494B-96F1-DC339AD5F451.thumb.jpeg.89cce969005a9af3cf3293bd4a2a0d8b.jpeg

 

 

Спойлер

E3A7FA2C-B24F-4CC6-A12A-EBCF399D99F9.thumb.jpeg.cb731619a8a3a69a991842f10954b6dd.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yura-patriot сказано:

Ех! хлопаки, відкрився і я сьогодні по фідеру, да і взагалі по рибалці цього року. Ну карочь, був я в Малеве,приїхали о шостій ранку, брат з батьком «кинулися» на поплавок, а я нєєєє:D бо води доху  багато, я вирішив на фідерок, бо знав, що хєр до дна проводкою дістанеш, ну реально глибина метрів 4-5 точно.Година забросів ніфіга не дала, і тут я вирішив пересісти на метрів з двадцять у сторонку, просто глянув, що там водичка закручується і взагалі непанятно чого мені те місце сподобалося, я собі сам придумав, що там яма:lol:  от просто собі придумав. Тадаммм і тут почалося, реально кожен заброс - риба,дві. Чого дві?)) патамуша на фідерок люблю два поводки ставити, один десь 20см,а другий десь 40см, але пацани я «мочив», клювало дууже. Значить так, десь з 6-ти ранку і до 14.30-ти, в садку реально було штук сто! без перебільшень.  Але-але-але(десь там Бабкін таке співає)ну  дуже маленька,меньше долоні:unsure:, я почав експерементувати з наживками, стало вєсєлє, «поставив» пшеницю, бляха пішла плотва краше)) на долоньку десь,до цього був мотиль і опариш то йшла мєлка густьорка і та сама плотва ваапщє:unsure:, а потім як я «поставив» хробака! ото жара почалася, «пішло» все!!! і крупніша і мєлка, але брало як дурне.Так що ваш мотиль-ну такоє))

 

PS:додому взяв штучок з тридцять на сковорідку,фатить. ( тут і загальний і те що забрав)

 

 

О це звіт, о це емоції! Юра, як завжди на висоті!!!:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте хлопці шо я забув,на рахунок кормушки сказати, я то не любітєль шось там радити бо сам толком не знаю, але по гарячим слідам скажу так:зараз на стиряку беріть тяжкі кормухи, якщо я наприклад люблю і ловлю кормушкою 45г то зараз коли багато води і сильна течія то просто не реально, добре що колись накупляв різних , короче вчора я користувався 80грамовою і то зносило піпєц треба було добре розраховувати щоб лягла напроти і хоча б в більш- менш те саме місце(для фідера тож важно,нє?) а з тою моєю 45-и грамовою пукалкою не мав би шо робити, бо як тільки закинув і понесло, мда кайф не той при виводу рибки(особисто для мене) але шо поробиш як так несе. Думаю за тижня два вода спаде і можна буде балдєть з легшими кормушками, а мо взагалі на поплавочок в проводочку смакувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

Знаєте хлопці шо я забув,на рахунок кормушки сказати, я то не любітєль шось там радити бо сам толком не знаю, але по гарячим слідам скажу так:зараз на стиряку беріть тяжкі кормухи, якщо я наприклад люблю і ловлю кормушкою 45г то зараз коли багато води і сильна течія то просто не реально, добре що колись накупляв різних , короче вчора я користувався 80грамовою і то зносило піпєц треба було добре розраховувати щоб лягла напроти і хоча б в більш- менш те саме місце(для фідера тож важно,нє?) а з тою моєю 45-и грамовою пукалкою не мав би шо робити, бо як тільки закинув і понесло, мда кайф не той при виводу рибки(особисто для мене) але шо поробиш як так несе. Думаю за тижня два вода спаде і можна буде балдєть з легшими кормушками, а мо взагалі на поплавочок в проводочку смакувати. 

Про кормушки - в яблучко ))Я на Стиру майже постійно використовую 70гр., іноді 50гр., дуже рідко. Хоча це ще все дуже залежить від обраного місця лову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, veter сказано:

Про кормушки - в яблучко ))Я на Стиру майже постійно використовую 70гр., іноді 50гр., дуже рідко. Хоча це ще все дуже залежить від обраного місця лову

 Ну як на мене то 50г  має хватати з головою, коли дід Стирь в нормальних берегах, але як в кого,яка вудка(кончик) нє?а я повторюся,що я вапщє 45г люблю і ловлю,а від місця дуже що залежить то полюбе, на 90% головний фактор ну я так думаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yura-patriot сказано:

ловлю кормушкою 45г то зараз коли багато води і сильна течія то просто не реально, добре що колись накупляв різних , короче вчора я користувався 80грамовою 

Була ситуація з сильною течією, зносило 40-ку нафіг, важчої не було. Тоді я довісив ще одну 40-ку - тидищ! :) 

Конспекутуйте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...