Перейти до змісту

В неділю дороги повністю перекриють?


Дарія

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

5 грн? Малувато шось, нє?

Ну як, 1000 поляків, Янукович, глава Речі Посполитої) Все збігається. :D

Bogdan_Hmelnitsky_450_03.gif

P.S.

Я на поляків зла не тримаю, ви не думайте))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой да, величний день купа поляків прибуде, треба заварити всі люки, та перекрити всі дороги - це однозначно!!! )))

я впевнений було б навпки, то в Польщі б цей день пройшов би в штатному режимі без створення незручностей населенню, а наші ж люблять лизнути куди треба й не треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як там ситуація з дорогами? Я сьогодні в пів на шосту їздив то бачив купу ментів котрі стягувались до центру і в 5.50 вже чути було звук сирен в районі вулиці Рівненська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно проїхалась, стражі стоять кожні 50-100 метрів на тротуарах, на Волі, Набережна, Братський міст, ну і регулювальники скрізь.

Поки дорога не була перекрита, окрім Братковського.

На Набережній зустріла парад мотоциклів з польськими прапорами, відчуття, що нас мирно загарбують :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Старом рынке закрыты ряды вдоль улицы, что ведет к Замку и движение по ней перекрыто.

И да, много польских машин и экскурсионных автобусов ездит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормально, я б той срач центральний ринок давно б звідти переселив до кромберга. А то млять ні пройти, ні проїхати, засране все старе місто і парк сміттям, більшість якого з ринку і поширюється. Нормальні поляки люди, шанують свою історію, культуру, мову, державу і т.д. Нам є чому в них повчитися, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні поляки люди, шанують свою історію, культуру, мову, державу і т.д. Нам є чому в них повчитися, імхо.

Цього року черговий раз відвідувала Підгорецький замок, жаль брав дивлячись на його стан.

І стало ще більш боляче, коли поруч проходила група поляків і один з них прокоментував, що якби цей замок був під юрисдикцією Польщі то мав би зовсім інший вигляд.

Схильна теж так думати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року черговий раз відвідувала Підгорецький замок, жаль брав дивлячись на його стан.

І стало ще більш боляче, коли поруч проходила група поляків і один з них прокоментував, що якби цей замок був під юрисдикцією Польщі то мав би зовсім інший вигляд.

Схильна теж так думати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть будь-ласка, Ковельська/Набережна/Перемоги - є рух? маршрутки їздять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть будь-ласка, Ковельська/Набережна/Перемоги - є рух? маршрутки їздять?

яндекс.затори знає ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть будь-ласка, Ковельська/Набережна/Перемоги - є рух? маршрутки їздять?

яндекс.затори знає ;)

або так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яндекс.затори знає

доречі, звідки у них інформація для поточного аналізу, парсинг даних візорівського МАКа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація, що Януковича точно не буде. Буде якийсь віце-прем'єр-міністр

А чого тому бовдуру сюди їхати? Щоб щось ляпнути про без вини закаНтованих польських і українських людей? Та й Луцьк був би тоді весь в снайперах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч би ще й те соромище Табачник не приїхало... Ато ще й воно буде каятись.. За всіх українців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й Луцьк був би тоді весь в снайперах.

Якби ще хоч один з них попав в ціль! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ще хоч один з них попав в ціль! )))

Накаркав

В президента Польши Коморовского в Луцке швырнули яйцом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по теме кто в курсе, гости уже уехали? из р/о пока не понятно...

Так, тількі що кортеж джіпів пройшов по Володимирській в бік Торчина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ще хоч один з них попав в ціль! )))

Накаркав

В президента Польши Коморовского в Луцке швырнули яйцом

Після таких новин хочеться жити :)

Среди тех, кто подошел к президенту, был 21-летний уроженец Запорожской области. Он подошел к Комаровскому и якобы раздавил у него на плече яйцо. Этот гражданин задержан, он проходит освидетельствование на предмет наличия в крови алкоголя.

По информации польских СМИ, злоумышленник имел при себе рюкзак, на котором была надпись Свобoда.

п.с прикро буде, якщо це всього провокація (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормально, я б той срач центральний ринок давно б звідти переселив до кромберга. А то млять ні пройти, ні проїхати, і засране все старе місто і парк сміттям, більшість якого з ринку і поширюється. Нормальні поляки люди, шанують свою історію, культуру, мову, державу і т.д. Нам є чому в них повчитися, імхо.

Доведеться мені повторитись, може тепер нижченаписане відкладеться в головах тих хто підтримав твої слова.

Звичайно, на його місці гарно буде дивитись чергове алюмінієво-скляне "сільпо". Мало хто знає що той ринок складається з трьох ринків, з яких лише один - на історичній території. Ви не впізнаєте це місце якщо ринок обмежити парканом і накрити - не буде ні срача ззовні, ні секонд-хенду під парком ні кольорових халабуд під стінами замку. Багато розумних хочуть знести, та мало розумних знають куди працевлаштувати потім 1,5 тисячі підприємців, які до того ж перестануть платити податок. "Ломать не строить"

а також

Наївно вважати що як тільки зникне Старий ринок одразу у Луцьку з"являться юрби туристів з тугими гаманцями, які зможуть собі дозволити попити кави у Старому місті і закупитися сувенірами мейд ін Чайна або Закарпаття. Знову ж таки я не вважаю що певним людям буде вигідно "гемороїтись" із купою підприємців-власників крамничок і кав"ярень - простіше отримати відкат і вліпити ТЦ. Пам"ятайте мої слова, якщо ринок заберуть - там буде черговий ТЦ, відповідні ідеї вже нєвзначай озвучувались у міськраді. Також на даному етапі розвитку туризму жоден підприємець не ризикне заробляти гроші в Старому місті кав"ярнею чи сувеніркою - клієнтів обмаль, відповідно "чистий" "вихлоп" буде на рівні "бізнесменів" з ТЦ "Буратіно". Чи ви часто бачите юрби туристів в Старому місті? Чи може самі часто туди ходите? Тільки не кажіть що у відсутності туристів винен Старий базар, це буде лицемірством, бо чомусь про всілякі будівництва поряд із замком без археологічних досліджень усі мовчать. Культурні дійства в Старому місті - так вони колись і були (пам"ятаєте приїзджі шапіто на тому місці де зараз гуманітарка?). Достатньо зменшити базар до історичних меж. Тільки це не вигідно, бо відкату не буде.

Вибачайте за офтоп, не втримався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна думка має право на існування. Я свою озвучив. Що буде в результаті, побачмо. Від наших думок з цього приводу мало що залежить. Є впливові дяді, захочуть, залишать базар, захочуть, переселять його на поле до Кромберга, чи ще кудись. Що там збудують, теж на жаль, вирішує не громада, а гроші. Якщо Романюк з Козюрою захочуть там ще одне Буратіно побудувати, ніхто їм не завадить, імхо.

Нічого не маю проти ринку і підприємців, нехай собі заробляють, але те що там навколо робиться (купи сміття, гнилих овочів-фруктів, сморід, бомжі, цигани, алкаші, зупинка що виконує функції громадського туалету, вічна транспортна пробка під час роботи ринку), я думаю, ні в кого не викликає великої естетичної насолоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є впливові дяді, захочуть, залишать базар, захочуть, переселять його на поле до Кромберга.

Якщо я не помиляюся біля Кромберга вже є якийсь базар. Принаймні кілька років тому бачив там якусь торгівлю. Не дуже жваву. Судячи з усього не хочуть люди їхати туди з інших районів міста. Не знаю, можливо зараз там щось і змінилося? Ну і по темі: так перекривали сьогодні якісь вулиці чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська влада мала ідеї перенести до Кромберга центральний ринок. Для цього там і збудовано той новий ринок. Вже частково змінено рух багатьох маршрутів громадського транспорту для зручності доїзду до ринку. Зараз ведеться мова про те, щоб зробити по цій вулиці Європейській, понад Кромбергом від Львівської до ДПЗ ще тролейбусну контактну мережу. Але чим то все закінчиться, мені не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...