Перейти до змісту

В неділю дороги повністю перекриють?


Дарія

Рекомендовані повідомлення

відчуття, що нас мирно загарбують

Ех, якби ж то... Хай би вже які німці чи чехи чи поляки (москалів не пропонувати) нас захопили, то може хоч якийсь порядок був би

Тобі (і твоїм дітям) так хочеться гнути шию в рабстві? ЧИМ німці чи поляки були

кращі за більшовиків? Менше розстрілювали?

Ніі, у нашій історії це вже було... І завжди була кров, кров наших батьків.

І до речі...

Олег Панькевич : "Антиукраинская власть в Киеве

абсолютно ничего не делает, чтобы защитить украинцев и

их историю". Как мы уже сообщали, 11 апреля в сейме Польши

крестьянская партия зарегистрировала проект

постановления о признании ОУН-УПА "преступными

организациями, которые совершили геноцид против поляков в 1939-1947 годах". Впоследствии похожий проект

постановления подала Партия "Гражданская платформа". Авторы

документов в частности предлагают признать

Организацию Украинских Националистов и Украинскую

Повстанческую Армию "преступными организациями". О

причинах и предпосылках такой инициативы польских депутатов говорим с народным депутатом Украины от ВО

"Свобода" Олегом Панькевичем. − Олег, почему, по вашему

мнению, в Польше опять

пытаются спекулировать на теме Волынских событий

1943-го? − Спекуляции вокруг этой темы, по-видимому, никогда не

прекращались. В определенные моменты тему вытягивают на поверхность, и думаю, делается это неслучайный. Такие

сложные страницы украинско-польских отношений обычно

используют с целью собственного пиара так называемые

"кресов'яки" − радикально настроенные организации в Польше,

которые ностальгируют за временами Второй Речи

Посполитой и не стесняются заявлять о территориальных претензиях к Украине.

Конечно, можно искать виновных в таких проявлениях

ксенофобии и шовинизма с польской стороны. Однако,

считаю, что это также проблема Украины. Мы видим, что и на

государственном уровне в Польше придают большое

значение истории 1939-1947 гг, в частности Волынским событиям, при чем интерпретируют те страницы истории так,

как это выгодно их стороне. Зато украинская сторона, кроме

разве что возмущенной общественности, молчит. Молчит,

потому что в РП эту тему давно и детально изучают, проводят

масштабные научные конференции, издают книги, снимают

фильмы, а в Украине это делают отдельные историки и преимущественно из собственного энтузиазма, без

государственной поддержки. И вот сейчас мы пожинаем

плоды такого безразличного отношения к своей истории, к

национальной памяти. Я уже не говорю о том, что действующей

власти в Киеве

выгодно это и она абсолютно ничего не делает и не сделает, если бы защитить украинцев и их историю. Скажем,

несколько лет назад разгорелся конфликт, который

засвидетельствовал, что украинская власть беспомощная

или безразличная, когда идет речь о национальной памяти. С

подачи "кресов'яків" в печати были опубликованные фото,

на которых вроде бы изображалась "зверства" воинов УПА, совершенные в конце 1943 г. На фотографии были

изображены мертвые дети, привязанные к дереву колючим

проводом. Фото пошло странствовать миром, его

использовали польские и западные ученые. В 2008 году решили на

основе этих фото построить в Перемышле

памятник жертвам УПА. Но впоследствии двое польских ученых провели расследование и установили, что

событие состоялось в декабре в 1923 г., когда безумная

цыганка убила своих детей, а фото является

иллюстрацией к "Учебнику судебной медицины для

студентов и врачей" за 1948 г. Контроверсионную часть

памятника должны были демонтировать. Извинился ли кто-то перед украинцами за такое очернение и

пренебрежение? В конечном итоге, или Украина демонстрировала

свою обиду и заявляла ли какие-то

претензии? Вопрос риторический."

Вспомните дело Дем'янюка, из которого безосновательно

"лепили" преступника, а недавно появился немецкий фильм, в котором "настоящими" безжалостными нацистами-

убийцами показаны украинцы, зато немцы - справедливые и

гуманные. Так же и истерия вокруг Волынских событий

неслучайна.

Це так, для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

їздив сьогодні до бабусі в село під Цуманем. Виїзд з Луцька в 12.00 з 33-го - без проблем. Виїхавши на трасу починаючи з Гаражджі по самого посту в Цумані майже через кожні 200-300 метрів стояло по одному даїшнику, міліціонеру, беркутівцю і т.д. Було декілька патрульних машин, які курсовали по трасі туди-назад зі швидкістю 60 км/год. При їх обгоні іншими ТЗ ніяких дій не приймали. В деяких селах були патрулі ДПС з радарами, але це так я думаю штатна ситуація.

До речі, в одній з тем хтось питав про знаки обмеження швидкості перед постом ДАІ в Цумані - там знаки обмеження швидкості висять без додаткових табличок, тобто, фактично, вони встановлені з порушенням ПДР.

Поветаючись додому близько 17.00 розминувся з польським кортежем в Звірові - спереду 3 патрульних машини, потім десь 12-15 а/м з польськими номерами, тоді швидка та ще 2 авто міліції. Їхали не надто швидко, біля 90 км/год. Ззаду вишикувалася тягнучка з автомобілів наших земляків, машин десь 30. Коли їхав назад місцями проходив досить сильний дощ, хлопцям-постовим реально не підфартило, лише деякі, хто стояв в селах, мали змогу сховатися на зупинках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, куди дивились охоронці, і польські і наші? Якщо кожен сопляк безголовий по президентах яйка розмазує, за що їм гроші платять? Курва, 100% нікому не потрібна файно спланована брудна провокація. Поляки тягнуть нас в Європу з усіх сил, а тут млять якась маріонетка робить таку фігню. Я б сам його за яйця повісив,цього ублюдка. Дуже прикро, що серед нас живуть такі дибілоїди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам до Європи - як до неба рачки з такими ідіотами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та річ в тім, що цей ідіот, остання ланка в чиїйсь брудній грі. А далі нитка тягнеться дуже далеко і високо. Буде нам і асоціація, і безвізовий в"їзд, аж бігом тепер. А нашим панам і класно. Краще хай раби межгір"я за копійки будують, як по Європах мають їздити.

Ах, до чего ж порой обидно,

Что хозяина не видно, -

Вверх и в темноту уходит нить.

А куклы так ему послушны,

И мы верим простодушно

В то, что кукла может говорить.

(с)"Марионетки" А.Макаревич

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже в Україні яйця стають культовим продуктом не тільки на Великдень... Така собі яйце-візитка...

Може то Яник робить тести на витримку для колег після того як сам тест не пройшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... а оце Януковичу передай, ви ж там, президенти, пересікаєтесь!"

І х...як його яйцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із Запоріжжя ж ніби він. Значить, козак. А козаки з ким найбільш воювали? Правильно.

Жарт, звісно, але так якось, символічно шолі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic:

Щодо того, хто був кращий, то на початку Другої світової українці радо вітали окупацію німців (думаєте чому вони так швидко захопили Україну) до тої пори, доки не зрозуміли, що то не німці прийшли, а фашисти. З усіма витікаючими

Свідки тих подій радісний прийом німців пояснювали мені інакше. Справа в тому що тоді в Україні ще памятали перший прихід німців, здається у 1918 році (В даті можу помилятися, хто знає точно - випрате мене). Тоді німці просто прийшли в україну і розквартирувалися тут. В життя українців вони абсолютно не втручалися. Відповідно місцеве населення очікувало від них такої ж поведінки і в 41-му. Що ж ви хочете: інтернету в той час не було, куча безграмотного населення, хто прийшов вони не знали, або мало собі уявляли. До того ж всіх дістала радянська влада, яку теж доречі зустрічали радісно, сподіваючись на покращення свого життя, а та за рік-другий залізла всім у печінки. Тому-то і зустрічали німців у 41-у з хлібом-сіллю ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic:

Щодо того, хто був кращий, то на початку Другої світової українці радо вітали окупацію німців (думаєте чому вони так швидко захопили Україну) до тої пори, доки не зрозуміли, що то не німці прийшли, а фашисти. З усіма витікаючими

Свідки тих подій радісний прийом німців пояснювали мені інакше. Справа в тому що тоді в Україні ще памятали перший прихід німців, здається у 1918 році (В даті можу помилятися, хто знає точно - випрате мене). Тоді німці просто прийшли в україну і розквартирувалися тут. В життя українців вони абсолютно не втручалися. Відповідно місцеве населення очікувало від них такої ж поведінки і в 41-му. Що ж ви хочете: інтернету в той час не було, куча безграмотного населення, хто прийшов вони не знали, або мало собі уявляли. До того ж всіх дістала радянська влада, яку теж доречі зустрічали радісно, сподіваючись на покращення свого життя, а та за рік-другий залізла всім у печінки. Тому-то і зустрічали німців у 41-у з хлібом-сіллю ...

Моя бабця, яка війну пережила, завжди про німчур говорила в набагато кращому плані, в той час біля хати в якій жила бабця кухня стояла німецька, і німці міняли на харчі домашні свої пайки, давали шоколадки діткам і тд....Якщо одним словом, то поводились так як з людьми, як з нижчим класом - але як з людьми. Але коли ситуація кардинально мінялась і туди приходили " асвабадітєлі", то забирали все під чисту, та ще і " пі@дюлєй" конкретних давалось на дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєожіданно:

У Коморовського кинув яйце антифашист із Запоріжжя - ЗМІ

Хуліган, який атакував президента Польщі під виглядом націоналіста, виявився учасником антифашистської організації "Слов'янська гвардія".

Як повідомляє сайт міста Запоріжжя, в організації запевняють, що не знали про хуліганські наміри соратника.

"Активіст, який з символікою націоналістичної партії "Свобода" атакував президента Польщі, виявився антифашистом із Запоріжжя. Ймовірною причиною вчинку була провокація. В організації антифашистів "Слов'янська гвардія" спростовують чутки про сплановану акцію", - йдеться в матеріалі.

"Дійсно, Іван Ш. є одним з постійних учасників спортивних заходів, що проводяться "Слов'янською гвардією". При цьому офіційно заявляємо, що інцидент за участю Івана Ш. не є акцією, яка запланована і проведена з відома керівництва "Слов'янської гвардії", - заявив керівник організації Володимир Рогов.

"Більше того, на даний момент, через неможливість зв'язатися з ним, ми не маємо можливості озвучити справжні причини, що спонукали Івана Ш. до хуліганських дій стосовно президента Республіки Польща пана Коморовського", - додав він.

Як відомо, 14 липня в президента Польщі Броніслава Коморовського, який перебував з візитом у Луцьку, юнак кинув яйце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю мало хто вірив в те що той інцидент справді був справою рук "Свободи" чи іншої проукраїнської партії. Якщо не всі то більшість чудово розуміли, що це була провокація. Як на мене вбивалося аж 3 зайці: дискредитувалися опозиційні сили, нагніталася міжнаціональна ворожнеча (козирна карта нинішньої влади), ну і нівелювалися наслідки того давнішнього кидка яйцем (дивіться, не лише в мене, Януковича, яйцем кидають, а й в інших президентів!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...