Перейти до змісту

В неділю дороги повністю перекриють?


Дарія

Рекомендовані повідомлення

Привіт)

Є інформація точна,що у неділю приїзджають поляки -їх дуже багато буде,біля 1000шт,і можливо Янукович..Ми повинні зустріти тих поляків,сказали прийти о 7 годині ранку,бо потім всі дороги перекриті будуть...

чи правда це?чи маршрутки обїжатимуть якось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

як на роботу добратись в неділю(((

На роботу в неділю це вже халепа(( + добратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То відповідь на питання так і не прозвучала.

В неділю будуть перекриті дороги???? А які саме???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пішоходів дороги не перекриють.... До роботи доберуться всі, головне раніше вийти з дому.................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми-це Волинський технікум національного університету харчових технологій.

Ми також співпрацюємо з поляками..Приїде велика делегація...ось я і про питаю..які саме дорго перекриють,можливо хтось знає?адже пішки з одного кінця міста в другий кінець важко дібратись

але приїзджають вони не лише до нас,а й в різні місця Луцька наче екскурсія в них буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пішоходів дороги не перекриють.... До роботи доберуться всі, головне раніше вийти з дому.................

— Почему вы опоздали на работу?

— Поздно вышел из дома...

— А раньше нельзя было выйти?

— Уже поздно было выходить раньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пішоходів дороги не перекриють.... До роботи доберуться всі, головне раніше вийти з дому.................

ага з ГПЗ якщо працюю на 40-му

як на роботу добратись в неділю(((

На роботу в неділю це вже халепа(( + добратись

в мене тоді ще і день народження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в мене в сестри також день народження,повинні поприїзджати запрошені гості з рівненьської області..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дзвонив в Міську раду, мене направили в УМВС, УМВС направило в ДАЇ, а ДАЇ сказали наступне:

Дороги перекриють з самого ранку (не сказали з якого часу) до 17:00.

Які саме вулиці - не сказали, бо це конфіденційна інформація (думаю, зрозуміло чому).

На питання чи можна доїхати з 40-го до ГПЗ, відповіли: "Можна". Аналогічна відповідь і на питання "... до ЦУМу?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин у меня поезд в воскресенье.... скажите кто знает какие дороги перекрывать будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається з Польщі президент на літаку прилетить,а літак сяде скоріш за все в Рівному,можливо перекриють рівненську трасу до луцька ...якщо нам сказали о 7 ранку бути,то мабуть десь з години 7-8 ранку вже рух буде заблокований.

а поїзди повинні рухатись згідно графіку ...мабуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дзвонив в Міську раду, мене направили в УМВС, УМВС направило в ДАЇ, а ДАЇ сказали наступне: Дороги перекриють з самого ранку (не сказали з якого часу) до 17:00. Які саме вулиці - не сказали, бо це конфіденційна інформація (думаю, зрозуміло чому). На питання чи можна доїхати з 40-го до ГПЗ, відповіли: "Можна". Аналогічна відповідь і на питання "... до ЦУМу?".

Здається з Польщі президент на літаку прилетить,а літак сяде скоріш за все в Рівному,можливо перекриють рівненську трасу до луцька ...якщо нам сказали о 7 ранку бути,то мабуть десь з години 7-8 ранку вже рух буде заблокований. а поїзди повинні рухатись згідно графіку ...мабуть

день рождения можно начать отмечать на работе в субботу, тогда остальные вопросы снимутся сами собой... :) а) никуда добираться не придется, лежать будешь на месте б) к приезду польских гостей будешь готов

Блін, Ви прям як угрупування! "Розкрили всі карти" приїзду поляків, тепер прийдеться органам план "В" задіювати :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за флуд ))

Привіт)

Є інформація точна,що у неділю приїзджають поляки -їх дуже багато буде,біля 1000шт,і можливо Янукович.....

та в мене в сестри також день народження,повинні поприїзджати запрошені гості ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх дуже багато буде,біля 1000шт

Ох якби бачили /читали поляки як і чим їх рахують?!?!

А по темі. На сайті міськради про неділю і дороги тільки це знайшов (правда про Розваги вже писали)

Увага! Перекриття руху транспорту на вулиці Глушець

11.07.2013

Відповідно до розпорядження міського голови Миколи Романюка 14 липня 2013 року з 12.00 до 22.00 год., у зв’язку з проведенням фестивалю «Проспект розваг», буде перекрито рух транспорту на вулиці Глушець.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація, що Януковича точно не буде. Буде якийсь віце-прем'єр-міністр

У Луцьку Президента Польщі зустріне Віце-прем'єр-міністр України

Президент Польщі Коморовський і віце-прем'єр України Грищенко візьмуть участь у заходах до 70-ї річниці Волинської трагедії в Луцьку, - пише ІА Інтерфакс-Україна.

У заходах, присвячених вшануванню пам'яті жертв Волинської трагедії 1943-1945 рр.., У Луцьку 14 липня візьмуть участь президент Польщі Броніслав Коморовський і віце-прем'єр України Костянтин Грищенко, повідомив міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

"На цих заходах від України буде присутній віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко", - сказав глава МЗС агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, від Міністерства закордонних справ також будуть представники, які відповідають за підготовку цієї події. http://p-p.com.ua/articles/35092/

Скоріше за все старе місто перекриють, бо служба вєрняк буде в костьолі, ну і напевно в музей Ікони завітають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...