Перейти до змісту

Новий телефонний довідник


ronya

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь
Після встановлення колись якогось плагіна для FireFox всі сцилкі передаються на Download Master, а він по цій сцилці (і аналогічних з борди) тягне index.php :)

Давно зніс той плагін, але не допомогло -- форвардинг сцилок на DM лишився. Потрібно розбиратись, а ніколи. :)

Якщо я не помиляюся, то плагін цей називається FlashGot, він в мене зара стоїть, то також багато чого нехоче качатися

А іноді качає десь після третього разу. Цікава штука :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, не знаю, не замечал проблем... Впрочем, не будем поднимать флейм, не про браузеры тема :)

от і я про те. Замість того щоб розказувати який ІЕ класний браузер -- краще витягни довідник по лінку і поклади на ФТП :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю парні я к вас , а вмене і через Flashgot скачує і через IE7. В принципі дуже поширений спосіб викладання файлів, так що рекомендую розібратися з плагінами і браузерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще й фото своє вліпив в "Про програму" :))))

сміливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ще що... скориставшись пошуком я знайшов на форумі мінімум 5 топіків про "нові телефонні довідники". Пропоную їх об'єднати або частину видалити, а за подальше дублювання топіків банити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще й фото своє вліпив в "Про програму" :) )))

сміливо.

колись я зв'язувався з автором програми. Він відсилав мені на мило версію без його фото :) і без бази, з порадою "підставити свою базу, наприклад з попередньої версії програми" і приміткою в "Про програму" що оболонка розповсюджується без бази і автор не несе відповідальності за базу, яку користувачі підставляють і використовують. Казав що мав конфлікт з "органами". І дуже радив прибити базу на форумі, щоб хтось з тих же "органів" не прибив сам форум
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думав точно довідник за 2006 - а виявилось за 2003-04 з деякими доповненнями

по собі перевірив

в базі за моєю адресою ще прізвище попередньої власниці, яка продала квартиру ще у 2004 році,

і пятизначний номер в базі без 7, хоча в тому ж 2004-05 році добавили 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Блин ну наро переименуйте эту ветку в "Ищу Новый довиднык" или "Новый Довиднык за 2006 год", епт, все время обламываюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Вчора випадково наткнувся на онлайновий телефонний довідник по Луцьку, але там теж я так розумію дані ще за минулий рік:

http://luchesk.com.ua/help/lutsktel

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора випадково наткнувся на онлайновий телефонний довідник по Луцьку, але там теж я так розумію дані ще за минулий рік:

http://luchesk.com.ua/help/lutsktel

За позаминулий рік. В мій 5-тизначний номер тупо додано "7" спереду. Думав, може я щось пропустив, набрав - номер не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора випадково наткнувся на онлайновий телефонний довідник по Луцьку, але там теж я так розумію дані ще за минулий рік:

http://luchesk.com.ua/help/lutsktel

За позаминулий рік. В мій 5-тизначний номер тупо додано "7" спереду. Думав, може я щось пропустив, набрав - номер не існує.

Мда мого телефону теж нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закинути вам довідник 2006 ? чи вже знайшли?

Впору вже 2008 лити. Причому зібраний з різних баз, в т.ч. Утелу, Інтертелекому і СДМА Україна, тільки вони своїх контрактних не здадуть (а інших і не ма є), хоть ти їх ріж, гг :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...