Перейти до змісту

Наш Край


sashulya

Рекомендовані повідомлення

ще один - в карму продавців хот-догів), раз в знайомого якась личинка в капусті попалася, канешно природній протеїн)) але він "воздержался"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зігорко,не буду) тим більше сашуля вичерпала останні аргументи - просто наліпила мінусів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зігорко,не буду) тим більше сашуля вичерпала останні аргументи - просто наліпила мінусів)

ржунимагу) дамочка, ну не делайте поспешных выводов) минусы точно не мои)

а вот теперь влепила один, для наглядности)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера с подругой гуляли с ребенком, зашли в Наш Край на пр.Соборности (за Трояндой) взяли по хот-догу перекусить - отравились, практически сразу стал болеть живот, ну и последовали другие симптомы отравления.

Абсолютно нічого дивного. Собі то таке, але дитині...

І дійсно, пора вже зрозуміти, що відділи кулінарії у всіх мега-гіпер-супер-мінімаркетах виробляють продукцію з товарів, які перед цим лежали на вітрині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу,скука...так все прогнозовано)

На цьому завершую наш діалог, бо реально одне занудство, я Вам про хотдоги,а Ви мені про бабулю)

але можу спрогнозувати,що Ви не зупинитесь)

Смачних хотдогів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу,скука...так все прогнозовано)

На цьому завершую наш діалог, бо реально одне занудство,

але можу спрогнозувати,що Ви не зупинитесь)

Смачних хотдогів!

:_04: надеюсь, что все таки "завершите", наконец) Еще раз всего хорошего)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BD-%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D1%8F-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BB%D1%8E-%D0%B5%D1%91-474106.gif

А по темі. Подивіться скільки людей купують у всіх мега-гіпер-супер-мінімаркетах готову продукцію, тим паче ті ж самі хот-доги. Просто одні роблять "сраламазалаліпила", а інші дотримуються елементарних правил гігієни, та й можливо))), свіжості продуктів. Вибір за вами (не конкретно за sashulya), всіма де, що, і за скільки купувати. Імхо.

ПС. Про "Наші Краї" писав у пості номер два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю хот-доги продавали і в парку на сонечку, просто посеред алеї. І турботлива бабуся купила по такому "чуду кулінарії" всім внукам поки ми проходили поряд. Надіюсь все у них добре....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю Хот-Доги. Правда не з супермаркетів. Я їх там принципово не купую. Вони там НЕ смачні. Смачні, як не дивно, на базарі, і на автостанції.

Бо: не залежуються. Там ажіотаж і черга. І робляться вони прямо при вас, а не готові киснуть 2 дні...

не буду приймати нічию сторону. Але зазвичай питаюся в магазинах про свіжість. Особливо, коли немає змоги дату глянути. Мотивую, що купую дитині. І в разі чого - матимуть проблеми.

Коли їм немає чого боятися - кажуть купуйте. А як чують про дітей, то показують найсвіжіше. (Зазвичай - це маніпулювання, не все подібне я дитині купую).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, так в том то и дело, там тоже делают хот-дог при покупателе, расчет на месте, даже не в кассе, какое-то новшество в Нашем Крае, вот и купились. Более того, делают "французский" хот-дог, без овощей.

http://nashkraj.ua/uk/news/view/1134

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там тоже делают хот-дог при покупателе

так відповідь уже даавно прозвучала, які саме продукти туди йдуть. Крім того (стану захищати колишнього роботодавця ;) ) може бути ковбаска підгулявша ще й у постачальника, і, кагбе, магазин і не винен!

Як було із сєльодкою в Там-Там-і.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так відповідь уже даавно прозвучала, які саме продукти туди йдуть. Крім того (стану захищати колишнього роботодавця ) може бути ковбаска підгулявша ще й у постачальника, і, кагбе, магазин і не винен!

Як було із сєльодкою в Там-Там-і.

согласна, виноватых искать глупо, но предупредить можно, не все же тут хот-догов не едят) для этого и есть "Книга скарг"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...