Перейти до змісту

Наш Край


sashulya

Рекомендовані повідомлення

Вчера с подругой гуляли с ребенком, зашли в Наш Край на пр.Соборности (за Трояндой) взяли по хот-догу перекусить - отравились, практически сразу стал болеть живот, ну и последовали другие симптомы отравления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нашим Крайам" уже багато літ не довіряю, та продукти не купую. Це місце де потрібно уважно та постійно перевіряти "Виготовлено" та "Вжити до"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нашим Крайам" уже багато літ не довіряю, та продукти не купую. Це місце де потрібно уважно та постійно перевіряти "Виготовлено" та "Вжити до"

просто брали и раньше там эти хот-доги, подобного не было( теперь будем знать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно.

Є ще люди які не знають, що протерміновка з магазинів іде в бистропіт.

В бистропіті вірять, що після термічної обробки (мікрохвильовки) продукти можна сміливо вживати ще 2-3 роки )))

З.І. В Краї вжити до перевіряти марно - вони їх перебивають ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. В Краї вжити до перевіряти марно - вони їх перебивають ;)

Краще ж глянути, а ніж відразу в кошик ложити продукт ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. В Краї вжити до перевіряти марно - вони їх перебивають ;)

Краще ж глянути, а ніж відразу в кошик ложити продукт ;)

Да там не "в кошик", сейчас там открыли что-то типа фастфуда, на месте делают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ведь давно уже в супермаркетах ничего не выбрасывают. вся "просрочка" идёт на собственную кухню. мясо с майонезом, например, на какие-то шашлыки по 40 гривен, которые народ под водочку умнёт и не заметит, а утренний "срыв днища" спишет на вчерашний перебор. imho, то же и сосисок касается.

факт отравления именно хотдогом в принципе недоказуем (разве что ты согласишься на вскрытие :smile3: а поэтому здесь по-любому на клиенте заработают. рыночные отношения же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, я и доказывать не собиралась ничего, просто предупредила, так НК активно рекламирует эти свои фаст-фуды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив там молоко 2 пачки та кефір"Угринів".Молоко виявилось кефіром,кефір взірвався в холодильнику...Прийшов перед закриттям колись-а вони холодильник на ніч виключають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда-то Край на Шевченка был основным моим местом закупки на неделю, но после "огурманивания" там ассортимент как-то совсем перекосился далеко не в лучшую сторону, да и со свежестью продуктов проблемы. я уж молчу о том, что к темноте окрестности магазина превращаются в бесконтрольный кабак под открытым небом, куда стрёмно приезжать даже машиной :dont:

с другой стороны идея с франшизой "Край-экспрессов" выстрелила вполне удачно. периодически пользуюсь в качестве "забежал-купил" и проблем пока не было. как обычно, у нас всё работает пока начальство близко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера с подругой гуляли с ребенком, зашли в Наш Край на пр.Соборности (за Трояндой) взяли по хот-догу перекусить - отравились, практически сразу стал болеть живот, ну и последовали другие симптомы отравления.

В мене точно така сама ситуація!!!! Ганьба!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера с подругой гуляли с ребенком, зашли в Наш Край на пр.Соборности (за Трояндой) взяли по хот-догу перекусить - отравились, практически сразу стал болеть живот, ну и последовали другие симптомы отравления.

В судовій психології є термін "віктимна поведінка" - це притаманна людині схильність ставати жертвою (злочину)...одній мені здається,що це її яскравий прояв? I ще не можу втриматись: а дитині,що,теж брали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера с подругой гуляли с ребенком, зашли в Наш Край на пр.Соборности (за Трояндой) взяли по хот-догу перекусить - отравились, практически сразу стал болеть живот, ну и последовали другие симптомы отравления.

В судовій психології є термін "віктимна поведінка" - це притаманна людині схильність ставати жертвою (злочину)...одній мені здається,що це її яскравий прояв? I ще не можу втриматись: а дитині,що,теж брали?

Забавно, правда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме: дитину хот-догами годувати? Якщо Ви це мали на увазі під словом "забавно",то я так не думаю. Мені інше забавно: те,що Ви,як щира захисниця безпритульних собак,істе хот-доги) якісь подвійні стандарти)) Ви що, не в курсі, що їх виготовляють з Ваших безпритульних улюбленців?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме: дитину хот-догами годувати? Якщо Ви це мали на увазі під словом "забавно",то я так не думаю. Мені інше забавно: те,що Ви,як щира захисниця безпритульних собак,істе хот-доги) якісь подвійні стандарти)) Ви що, не знаєте, що їх виготовляють з Ваших безпритульних улюбленців?)

Сарказм Ваш забавен) и то, что Вы делаете выводы за меня тоже забавно) ну и еще забавна постановка диагноза, Вы видимо, дипломированный и очень заслуженный психотерапевт)

Пы.Сы. Ребенка не кормили), собак защищаю только своих. Всего хорошего Вам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє,я не психотерапевт...просто інстинкт самозбереження наявний)

это Ваше дело, меня инстинкты других людей мало интересуют) бабуля учила следить в первую очередь за собой)

А Вы умничка, наверно, никогда не ошибаетесь, выращиваете продукты и самостоятельно их готовите для себя - это, если по теме, у Вас можно только поучится)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Край-експреси" теж стрьомні: пару раз натикався на прострочений, цвілий хліб на вітрині, постійно обмежений асортимент, Пепсі не продають, пиво тільки зі "Світязя", з іншими постачальниками не працюють видно по причині що при максимальних відстрочках платежів розраховуються просто жахливо і продажі ніякі. А на днях взагалі здивувався - думав що "Хутірець" на Перемоги то дорогий магазин, але ж ні - літрове пиво дешевше на 2-3 гривні ніж в Нашому Краї (10-50 проти 13-50), вино на 5 гривень (37грн проти 42). Певно недостаток клієнтів заповнюють дикими цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згодна з Liberta - купувати хот-дог влітку та ще й при супермаркеті дууже ризиковано. Краще купити просто булку - і голод переб"є і наслідків менше... Хоча, ніхто не застрахований: кілька днів тому купила йогурт \не в Краї\ - під кришкою був величезний плісневий гриб. Добре, що сама відкривала, дитина могла б і не помітити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що, не в курсі, що їх виготовляють з Ваших безпритульних улюбленців?)

я надіюсь це був жарт)

літо не літо хот-дог зовсім не варто купувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это Ваше дело, меня инстинкты других людей мало интересуют) бабуля учила следить в первую очередь за собой)

А Вы умничка, наверно, никогда не ошибаетесь, выращиваете продукты и самостоятельно их готовите для себя - это, если по теме, у Вас можно только поучится)

Бабуля училa, ето канєшно,да) но Ваша арістократічность манєр мало в'яжеться з хотдогами на вулиці))) мене от з дєтства навчили всяку дрянь до рота не тягнути

А я готую,да) і м'ясники,в яких я м'ясо купую, перевірені) і за фруктами і овочами мені не лінь з'їздити на другий кінець міста) і вибирати їх я люблю і вмію) а на рахунок помилок,то їх відсоток значно нижчий, якщо уникати як мінімум хотдогів) но з Вами,Сашуля,скучно...Ви нєпробіваєми,як в темі про собак,так і в темі про страви з них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

board.lutsk.ua/topic/137911-sho-robiti-koli-otruvsja-pirozhkom-z-supermarket/

наша пісня гарна, нова!!!

починаєм її знову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но Ваша арістократічность манєр мало в'яжеться з хотдогами на вулиці))) мене от з дєтства навчили всяку дрянь до рота не тягнути
Я вот рада за Вас, искренне) А по поводу аристократичности Вы преувеличили)
А я готую,да) і м'ясники,в яких я м'ясо купую, перевірені) і за фруктами і овочами мені не лінь з'їздити на другий кінець міста) і вибирати їх я люблю і вмію) а на рахунок помилок,то їх відсоток значно нижчий, якщо уникати як мінімум хотдогів) но з Вами,Сашуля,скучно...Ви нєпробіваєми,як в темі про собак,так і в темі про страви з них...
Не крутите себе кино, цели быть не скучной для Вас не преследовала, так как и не имела желания с Вами общаться даже онлайн, но приходится таки отвечать на Ваши посты, так как это форум)

Я рада, что Вам скучно, надеюсь отстанете от моей персоны)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уміляюсь...я ж уже який раз намагаюся закінчити наш "діалог" , але Ви не даєте) така мила безпосереднісь,що не можу втриматись) надобраніч!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уміляюсь...я ж уже який раз намагаюся закінчити наш "діалог" , але Ви не даєте) така мила безпосереднісь,що не можу втриматись) надобраніч!)

И Вам приятных, светлых снов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...