Перейти до змісту

Хто допоможе забрати шат в каретці?


Рекомендовані повідомлення

Під час катання відчуваю, що є шат в каретці. Рукою шатун ворушиш - ніби нічого, а як ногами сильніше по черзі натиснути праву-ліву педаль - то здвиг є.

Два питання:

1. Смертельно, чи ще можна кататися?

2. Хто може на наступному тижні за оплату надійно відремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, але не хочу тему створювати ще одну похожу.

У мене при розгоні, якраз так само, коли чуть сильніше натиснути на педалі, в каретці чути одиночні клацання. Ніяких здвигів не відчуваю.

Це нормально чи термінове ТО потрібно пройти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене також шатання не відчувалось, тільки поскрипування (яке 20 грам масла залитого через сідельну трубу прибрало). однак на 2 день поїхав на велозону і поміняв підшипники, які посипались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, але не хочу тему створювати ще одну похожу.

У мене при розгоні, якраз так само, коли чуть сильніше натиснути на педалі, в каретці чути одиночні клацання. Ніяких здвигів не відчуваю.

Це нормально чи термінове ТО потрібно пройти?

Тебе, в любом случае, на ТО, у тебя ж гарантия. Не тяни. Возможно, просто нужно дожать шатун, или каретку. Надо глянуть.

А вам, уважаемый ТС, скорее всего, пришла пора ;). Тоже, милости просим, к нам на яму. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, але не хочу тему створювати ще одну похожу.

У мене при розгоні, якраз так само, коли чуть сильніше натиснути на педалі, в каретці чути одиночні клацання. Ніяких здвигів не відчуваю.

Це нормально чи термінове ТО потрібно пройти?

У мене колись було подібне, але з деякими відмінностями. Купив б/у вел. досить хорошого рівня і клацало при середніх монотонних навантаженнях. Сильніше наляжеш на педалі і клацання зникало, починаєш вільно крутити і за кілька обертів знову з'являється. Оскільки гарантії ніякої не було, то і нічого не робив спочатку. А потім (за кілька місяців) клацання десь зникло, з того часу вел. проїхав близько 6 тисяч км, і в каретку я так і не лазив. Наразі ніякого шату і лишнього шуму немає.

Але, оскільки ваш апарат на гарантії, то однозначно в сервісний центр варто їхати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причины "клацания" при педалировании могут быть самые невероятные. Так что, самому, без опыта, сложно разобраться. Лучше, на первый раз, со специалистом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня не клацает уже. Разобралась, наконец. Тоже маялась с полгода. Все поменяла. Зато, нашла еще три причины в добавок к тем, что уже знала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот тоже воюю зараз, заїхав на ВЗ - нашли люфт в задньому колесі, поміняли проми, люфт пропав, клацання залишилось, поматюкався трохи, потім десь було робив капітальну помивку коня - файненько відмив задню перекидку та шатуни - бац пропало клацання, радості не було меж :), пройшло з тиждень - знову почало клацати... вже і не знаю що думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 на яму

Ще питаннячнко. передача 2:6 скреготить. У всіх так?

Можне хтось просвівтити для яких йде 1 2 і 3 ведуча зірочка.

В мене так десь виходить 1:1-4 // 2:2-5 // 3:4-6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 на яму

Та якось все не получається, в будні робота, на вихідні хочеться кататись а не по ремонтам велік ганять. Да і вже 1000 км проклацало і нічо, думаю може ще через 1000 перестане :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 на яму

Та якось все не получається, в будні робота, на вихідні хочеться кататись а не по ремонтам велік ганять. Да і вже 1000 км проклацало і нічо, думаю може ще через 1000 перестане :)

Так один раз загнав і не паришся! Я наприклад боюся виїжджати на далекі відстані коли шось не так.... дупа не так амортизує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 на яму

Ще питаннячнко. передача 2:6 скреготить. У всіх так?

Можне хтось просвівтити для яких йде 1 2 і 3 ведуча зірочка.

В мене так десь виходить 1:1-4 // 2:2-5 // 3:4-6

У тебя на второй звезде передней не должно тереть об рамку при любом расчете. Подъезжай, пора уже регульнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось і в мене вже почало клацати, в правому чи лівому в усі. Не можу визначитись, вухо чи вус. :)

Тааак, Куме, я призадумалась, к какому ж специалисту вас посоветовать... :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам, уважаемый ТС, скорее всего, пришла пора

В Ярчика накату-то кілометрів 300 чи 400, а байк виглядає як щойно з вітрини, але при цьому був добрячий такий шат в рульовій, а зараз ще і з кареткою нюанси... І ніби ж не Тимцо збирав... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ярчика накату-то кілометрів 300 чи 400, а байк виглядає як щойно з вітрини, але при цьому був добрячий такий шат в рульовій, а зараз ще і з кареткою нюанси... І ніби ж не Тимцо збирав... ;)

А на профилактику гарантийную после первых 50 км заезжали?

Обычно люди забивают на мои советы и приезжают на первое ТО года через 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на профилактику гарантийную после первых 50 км заезжали?

Заїхав на точку за магазином "Алло" на старому ринку. Там якийсь такий нацвирканий мен був, що пи...дець. Я задаю конкретне питання: брав у вас велосипед, чи можна мені ТО пройти? - у відповідь мовчання. Два рази перепитав, чувак щось крутиться, весь такий діловий, якогось вєліка розбирає - йому явно не до мене, він щось інше робить. Був там Рома aka kmd, він поприкалувався - мол, яке ТО...

Заплатив Урсі, віддав велосипед йому на ТО - все одно він більше в тому шарить, ніж я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, в таком случае нужно подходить к тому, кто продавал вам велосипед. А на той точке много мастеров есть, не только Велозоновские. Похоже, то был Макар покойный. Он суров был.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж був люфт, підтягнув трохи конус каретки(чи як там воно називається) і все стало гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А на профилактику гарантийную после первых 50 км заезжали?

Заїхав на точку за магазином "Алло" на старому ринку. Там якийсь такий нацвирканий мен був, що пи...дець. Я задаю конкретне питання: брав у вас велосипед, чи можна мені ТО пройти? - у відповідь мовчання. Два рази перепитав, чувак щось крутиться, весь такий діловий, якогось вєліка розбирає - йому явно не до мене, він щось інше робить. Був там Рома aka kmd, він поприкалувався - мол, яке ТО...

Заплатив Урсі, віддав велосипед йому на ТО - все одно він більше в тому шарить, ніж я.

коли то було? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня не клацает уже. Разобралась, наконец. Тоже маялась с полгода. Все поменяла. Зато, нашла еще три причины в добавок к тем, что уже знала :)

Цікаво, і що ж було?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...