Перейти до змісту

Магазин "ВелоМакс"


VeloMax

Рекомендовані повідомлення

ВЕЛОМАКС - магазин активного відпочинку!

Широкий вибір велосипедів, велозапчастин, роликів, самокатів і скейтів.

Наша адреса: м. Луцьк, вул. Електроапаратна 3, 2-й поверх (колишній БУМ)

Графік роботи:

пн-пт 10:00-18:00

сб 10:00-16:00

http://vk.com/velomaxxxlutsk

5DlwfWPf4cw.jpg

vpIshdPfcDU.jpg

1Hi5KfLZukc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по сайту і не скажеш

Lolyt.jpg

так рекламують же не сайт, а магазин (сайт може бути елементарно в стадії наповнення)

Всякі є.. заїдь подивись.)

Тому згідний з Lexx_Giant-заїдь і подивись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спустя 2 мес. отсутствия в Луцке, по приезду, обнаружил значительное увеличение велов на дорогах, что конечно приятно порадовало. Они везде!!! Посему, новый веломагаз, думаю, кстати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о как интересно, надо будет заехать. если там велостоянка есть, конечно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о как интересно, надо будет заехать. если там велостоянка есть, конечно :smile3:

Заходьте, парковка звісно є;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А у Нас оновлення асортименту :0155: :0155: :0155:

F-tEQohRIHE.jpg

dChZqqh88g8.jpg

Завітай і вибери щось для себе

:_08:

вул. Електроапаратна 3, 2-й поверх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама двигун торгівлі! Я поки вас знайшов там на другому поверсі то в 2х людей був змушени запитувати! І то якби не інформація з борди то й не сунувся туди.

Виберіть місце базування позручніше (на ДПЗ чи що? :sm128: ), наробіть яскравих плакатів, розкидайте флаєри, тощо! "БУМ" тому і "загнувся", бо знаходився в "чорта в дупі", хоча ціни були там нижчі ніж в інших магазинах.

А так ваш магазинчик нічого, тавару повно і головне різних цінових категорій (гума: є Швабле і є Китай), є з чого вибрати. Правда те, що мені тра я у вас не знайшов, як і ніде в Луцьку :D

ІМХО :0149:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльовий сосіс.)

А за рекламу да.. Українець првий на 100%..

Дайте рекламу на радіо, на вході і вїзді розвісьте вказівники.. бо знайти вас дійсно проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже вчера добралась. Давно собиралась. Я же люблю ходить по веломагазинам, а в Луцке не находишься.

Нашла без проблем, за шкафами сразу разглядела лестницу наверх. Действительно, для парковки места сколько хочешь.

Приняли радушно, а когда распознали во мне работника Велозоны, чуть ли чаем не напоили и дорожку не постелили. Охотно и с улыбкой отвечали на все мои глупые вопросы, даже на те, что не успевала задать. Вышла из магазина в приподнятом настроении, в котором пребывала до конца дня.

Так держать ребята. Удачи вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

VNV - це справді бюджетний підрозділ Bergamont-а. Ці що на фото підвіси робочі. Приходьте в наш магазин і самі побачите різницю з псевдопівісами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графік роботи...як для магазину...до 18:00...мені туди не попасти, хоч і робота поряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 18:00 ???!

Рахуйте, що "мертвий сезон". Більшість на роботах в цю пору...

Добре, що "велозона" "плювала" на графік і працює до 19:00...19:30. Якраз інколи, при необхідності ще встигав до 19:00 до них потрапити...

Але всеж питання з велосипедом стараюся вирішувати на вихідних, "вибір ширший" тоді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VNV - це справді бюджетний підрозділ Bergamont-а. Ці що на фото підвіси робочі. Приходьте в наш магазин і самі побачите різницю з псевдопівісами

Країна виробник???

Є в наявності велосипеди класу байк-сіті дамки???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...