Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

чи то рівнозначне перехрестя чи як....

нема знаків, знач рівнозначне, от тільки правило "пропусти дурня", теж ніхто не відміняв :)

Так тоді тра повісити трикутний знак з чорним хрестиком як біля ЦУМа. А то ж раніше там висів з інтернаціоналістів знак "уступи дорогу" і не кожен орієнтується що його там нема.

Тільки цікаво, по якій причині його там немає? Спочатку там стояв знак, потім стояв стовп. Невідомо, чи зняли його, чи зірвали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля 11-ї години на трасі Луцьк-Володимир, за кілометр до села Березовичі трапилася жахлива аварія, зіткнувся бус з старим трьохдверним гольфом (здається).В кожному авто було по троє людей.Гольф ще мав причеп з коровою та телям.Удар по ходу лобовий, капот гольфа був в салоні.Передньго пасажира гольфа ніби забило одразу,водію притисло сильно праву ногу і мабуть зламало в кількох місцях,ззаду в гольфі ще була жінка, її без розрізу кузова витягти не можна було ніяк.Переденій пасажир буса був в дуже важкому стані, його притисло і вибратися та рухатися він не міг, задній же пасажир буса ніби вибрався і лежав на землі.На ногах стояв лише водій буса, але був в тяжкому шоці. Викликав швидку, інші люди намагалися витягти водія гольфа (проте марно) та допомагали прийти до тями пасажиру буса. Дуже страшне видовище,з півгодин мене ще тіпало, тим більше, що на місці трагедії я опинився майже зразу після того як вона сталася. Люди, будьте дуже обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора, 10 вересня, об 11.00 на Волині, біля села Березовичі Володимир-Волинського району, на автошляху Луцьк – Володимир-Волинський, унаслідок зіткнення легкового автомобіля та приватного мікроавтобуса загинули двоє та з травмами різних ступенів важкості шпиталізовані п’ятеро людей. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі МНС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора, 10 вересня, об 11.00 на Волині, біля села Березовичі Володимир-Волинського району, на автошляху Луцьк – Володимир-Волинський, унаслідок зіткнення легкового автомобіля та приватного мікроавтобуса загинули двоє та з травмами різних ступенів важкості шпиталізовані п'ятеро людей. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі МНС.
avar11991.jpg

avar11992.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в правилах чітко описано як проїжджати нерегульовані перехрестя, і навіть у випадку коли там нема знаків...

якто кажуть: курим мани.... - себто читаємо ПДР та намагаємось їх дотримуватись і все буде у всіх гаразд...

ну і не забуваємо основне правило, яке в ПДД не зовсім висвітлюється, а саме ДДД - дай дорогу дураку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще би знаки розвісили на перехресті Кравчука і Воїнів-інтернаціоналістів, а то кожен їде як хоче. Незрозуміло чи то рівнозначне перехрестя чи як.....

Насколько я помню на Воинов стоял знак "Уступите дорогу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь біля пів 7 на перехресті Ковельська-Чернишевького "605"-й пижик, догнав у дупцю Еталон-маршрутку. Видно було що горе-водій летів по зустрічній.... і хлопаки років по 18 кучкувались біля машини, мабуть екіпаж складався саме з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому спостерігав ДТП на переході біля ТАМ-ТАМу. Було вже поночі, а ще й далеко - тож ні фоток, ні описати учасників не можу - єдине то, що "потерпіле" авто схоже на Пассат Б5. Сценарій банальний - удар ззаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому спостерігав ДТП на переході біля ТАМ-ТАМу. Було вже поночі, а ще й далеко - тож ні фоток, ні описати учасників не можу - єдине то, що "потерпіле" авто схоже на Пассат Б5. Сценарій банальний - удар ззаду.

вроді як ауді а-4 не пропустила диво-машину(деу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аварія трапилася на автодорозі Устилуг-Рівне у районі села Верба. 72-річний поляк Зігмунд Я., керуючи автомобілем «Опель-вектра» та здійснюючи маневр розвороту, не надав переваги в русі зустрічному транспорту та зіткнувся зі скутером марки «Сенсор», яким керував 42-річний Олександр Б., мешканець міста Устилуг.

Внаслідок ДТП пасажирка скутера Таїсія Б., теж жителька Устилуга, отримала смертельну травму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп,

але ті мапєдісти без фар, катафотів і тд .. дуже часто, + не факт шо він не вискочив десь з поворота ...

я не захищаю поляка .. але таких випадків вагон ...тимпаче водію 72 роки ... я дкмаю водійського стажу в нього предостатньо ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп,

але ті мапєдісти без фар, катафотів і тд .. дуже часто, + не факт шо він не вискочив десь з поворота ...

я не захищаю поляка .. але таких випадків вагон ...тимпаче водію 72 роки ... я дкмаю водійського стажу в нього предостатньо ..

А зір, реакція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зір, реакція?
А от ти поїзди по тих селах в ночі і побачиш який в тебе буде зір і реакція.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зір, реакція?
А от ти поїзди по тих селах в ночі і побачиш який в тебе буде зір і реакція.

їздив, в курсі. Справа у тому, що я вважаю, що 72 роки - це навряд чи аргумент на користь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому проїжджав через центр міста. На центральному перехресті ДТП -- один автомобіль (не встиг роздивитись, щось схоже на Mazda 626 останнього покоління) їхав з боку Шевченка і повертаючи на Винниченка не пропустив KIA Ceed (можу помилитись з моделлю). Наслідків не знаю, група молодих людей ходила навколо автомобілів.

Об'їжджаючи місце ДТП я змушений був порушити добрий десяток правил дорожнього руху, оскільки віз в пологовий будинок жінчину сестру, не хотілось приймати пологи прямо в машині :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майте на увазі, зараз від Варшавки на Конякіна повернути практично неможливо, дикий затор; якраз в районі нового світлофора ДТП. Що до чого, толком не розібрався, підганяли " в спину". Сфоткав з машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, я мимо них сегодня раза три проезжал. реально, убрали только около пяти часов, после приезда гайцев. до этого они лениво разбирались самостоятельно около двух часов подряд, загораживая и без того загруженный участок в час пик :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому проїжджав через центр міста. На центральному перехресті ДТП -- один автомобіль (не встиг роздивитись, щось схоже на Mazda 626 останнього покоління) їхав з боку Шевченка і повертаючи на Винниченка не пропустив KIA Ceed (можу помилитись з моделлю). Наслідків не знаю, група молодих людей ходила навколо автомобілів.

Об'їжджаючи місце ДТП я змушений був порушити добрий десяток правил дорожнього руху, оскільки віз в пологовий будинок жінчину сестру, не хотілось приймати пологи прямо в машині :)

Все правильно про маркі авто... винуватець і так ясно хто... пошкодження Корейця значно менші... ззовні видно побитий бампер, фари цілі, капот теж. Що не скажеш про іншого учасника ДТП. В нього і бампер і фара і капот і решітка радіатора і ще думаю набереться при детальному огляді.

ДАЇ їхало дуже довго... пару годин стояли ці діячі в центрі і про щось дискутували.

З.І. наше ДАЇ трохи по дурному працює, там одна тільки людина на всі ДТП мусить приїхати крім інших машин ДАЇ... Ну діко короче... довго пояснювати... просто недавно плотно поспілкувався на цю тематику з самими працівниками...

Фоток не робив, бо якото було не до того )

З.З.І Що саме смішне це те що знак аварійної зупинки вони виставили за 40 см від бампера ))) Сміявся я довго з цих заходів безпеки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня..19-25 Струмивка

Форд эскорт -в дрова (беларусские номера)-супербайк в дрова...как и что не видел, форд на своей полосе носом в р-не столба, байк (точнее то что от него осталось) внутри форда.

2 трупа точно: мотоциклист-перед передним колесом форда и девушка (судя по одежде она не на байке ехала)-на середине дороги..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора, перехрестя Рівненської та Відродження, точніше поворот до БУМу. Перед Мерседесом 124-им хотів ну просто мегашвидко повернути Ланос....Не встиг, а тим більше, що мерс рухався приблизно 90 км/год. В Мерседеса нема передка, включно з лонжероном та лобовим склом. Деу, як хокейна шайба, відлетіла через дві полоси. Пошкодження ще значніші. Всі живі, але чи хто постраждав в Ланосі - мені невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня..19-25 Струмивка

Форд эскорт -в дрова (беларусские номера)-супербайк в дрова...как и что не видел, форд на своей полосе носом в р-не столба, байк (точнее то что от него осталось) внутри форда.

2 трупа точно: мотоциклист-перед передним колесом форда и девушка (судя по одежде она не на байке ехала)-на середине дороги..

Ще досі стоять: назбиралося дуже багато народу, 3 машини ДАІ, полоса повністю перекрита.. Жертви точно є. :(

По металолому можна здогадатися, що швидкість мотоцикліста була явно за 200. Форд стоїть впоперек полосі, капотом до стовба. З лівої сторони лежить мотоцикл зажавши мотоцикліста під переднє ліве колесо форда.

Таке враження, що форд виїзжав на трасу в сторону Луцька, зі сторони міста летів мотоцикл ... мотоцикліст вирішив обігнати по зустрічній, а форд вирішив що вспіє проскочить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь в районі 21-00 на перехресті Яровиці і Набережної в спрінтер в'їхав жигуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня..19-25 Струмивка

Форд эскорт -в дрова (беларусские номера)-супербайк в дрова...как и что не видел, форд на своей полосе носом в р-не столба, байк (точнее то что от него осталось) внутри форда.

2 трупа точно: мотоциклист-перед передним колесом форда и девушка (судя по одежде она не на байке ехала)-на середине дороги..

Точних деталей не знаю, але труп поки що один, мотоцикліст. Дівчина в реанімації з часленними переломами. Це був мій хороший знайомий. Шкода звичайно хлопця.

Аварія відбулась десь так як описав KILLER

І ще у водія авто струс мозку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня..19-25 Струмивка

Форд эскорт -в дрова (беларусские номера)-супербайк в дрова...как и что не видел, форд на своей полосе носом в р-не столба, байк (точнее то что от него осталось) внутри форда.

2 трупа точно: мотоциклист-перед передним колесом форда и девушка (судя по одежде она не на байке ехала)-на середине дороги..

Ех... а толку продавати такі дівайси ? Це ж суіцид і повільно не поїздиш...

Водій певно тож без пасів їхав разом з пасажирами ( безпечний в нас народ і наівний... на А категорію ніхто не вчиться реально, всі купують права... а потім ше й такі агрегати купують і літають як дурні *** виглядає як спосіб покінчити життя самогубством тіко екстримальним способом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є голова на плечах той буде з нею їздити з розумом і на 50 кубовому скутері і на літровому спортбайку. А коли розуму мало, адреналін грає, хочеться повийо***** то уви, нічого не допоможе. Така собі - самоліквідація... Сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...