Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

На Львівській на перехресті біля "Нашого краю" вдень стояли добре побиті дев'ятка (перед), Москвич (бік) і ще ВАЗ п'ятірка чи сімка без помітних пошкоджень. Враження ніби Москвич з'їжджав з тротуару від "Нашого Краю" і не пропустив дев'ятку, але може й не так...

водій МОСКВИЧА хотів повернути на вул. Даньшина але непропустив ВАЗ 2109 який рухався в сторону базарчика...

post-7914-1285791051,43_thumb.jpg

post-7914-1285791061,41_thumb.jpg

post-7914-1285791051,43_thumb.jpg

post-7914-1285791061,41_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вчора в дворі в мене. Тітонька, яка ледь випала з машини, (зі слів очевидців), намагалася проїхати через арку, на виїзді якої розміщені перешкоди від таких розумників, які люблять їздити по тротуарам. (Нагадую, ці арки пішохідні, тобто являються тротуаром). П'яна була в дризг. Втікла, лишивши машину в арці, із увімкненою аварійкою, чи то вже ДАЙ-ці увімкнули, бо приїхали, і пішли до неї додому.

Казали діти, що вона 3 рази намагалася переїхати через загорожу.

У дворі на той час було маса дітей і мамочок із колясками. Страшно подумати, якби вона таки знесла б той газончик. (Він прикручений металевим штирем в землю і вбетонований)

P.S. П'яна баба за кермом - це я навіть не знаю як сказати. Просто баба за кермом - це страшно, а п'яна... слів не маю.

Фото подаю.

c7b583c2524acabc038328a73b5ffcf2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер этой красавицы можно было и не зарисовывать - пусть знают, кого опасаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на три рази намагань переїхати через загорожу то пошкодження незначні... певно через арки їхала щоб зашифруватись від дайців... а не проїхала бо тих клумб певно їй виділось штук шість :) і сміх і гріх, добре дійсно що не проїхала і пішла додому, а то могла б біди наробити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Просто баба за кермом - це страшно, а п'яна... слів не маю.

Фільтруй базар. Жінки (за статистикою) їздять набагато акуратніше чоловіків. Бо якщо нарвешся на мене) і я ще буду пьяна.....сам виступиш в ролі арки :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'яна жінка - ангел в ліжку.

ты ето серъёзно?

жестокий гугл по ключевым словам "drunk angel in bed" выдал такую вот картиинку: )))

image9099163.jpeg

жесть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки (за статистикою) їздять набагато акуратніше чоловіків.

Підтримую. Ті, з якими їжджу я - однозначно більш акуратні від мене. Хоча мене вчила їздити за кермом теж жінка.

Ріспект вам, бабоньки! :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а бампер там же зацепила?

то ж розбила об квітник. Тричі намагалася переїхати.

BlackFox, для таких розумниць у мене битка невеличка в кишені. Тиць по фарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а бампер там же зацепила?

то ж розбила об квітник. Тричі намагалася переїхати.

BlackFox, для таких розумниць у мене битка невеличка в кишені. Тиць по фарі...

А в мене на такий випадок фотоапарат....тиць фоточку ...і ти ти довго відпрацьовуєш за пошкодження майна....Я б тебе направила на виправні роботи в витверезник (жіночу палату))) :lol: Там би читав їм лекції на тему "Як негарно їздити по клумбам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BlackFox, только сегодня утром по дороге на работу впереди меня ехала аккуратно едущая юбка.так за 10 секунд умудрилась восемь раз переключить повороты справа на лево.в оконцовке чуть под маршрутку правое крыло не засунула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б тебе направила на виправні роботи в витверезник (жіночу палату))) :lol: Там би читав їм лекції на тему "Як негарно їздити по клумбам"

Часто буваєш там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто буваєш там?

а по етим словам не трудно догадаться:

Бо якщо нарвешся на мене) і я ще буду пьяна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BlackFox, только сегодня утром по дороге на работу впереди меня ехала аккуратно едущая юбка.так за 10 секунд умудрилась восемь раз переключить повороты справа на лево.в оконцовке чуть под маршрутку правое крыло не засунула.

То були не повороти , а аварійка.. Дівчина намагалась попередити Вас про те ,що вона зараз може в"їхати в маршрутку, бо той гад різко стає :mdr: , побачивши гривеньку на обочині....не включаючи правого повороту!!! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки (за статистикою) їздять набагато акуратніше чоловіків.
За статистикою може і акуратніше їздять, але нажаль з технікою поводитися не вміють від чого і всі біди на дорозі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо той гад різко стає

етот гад ехал в правом крайнем ряду где и положено быть маршрутке,а она в левом.и аварийку от поворотов я отличаю з ясельной группы :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хахаха пяна жінка за кермом це ше фігня...а от в накуряна оце страшно таке бачив що витворяла за кермом, що жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщина за рулём задевает ваше мужское достоинство?

так она в другой машине.даже не возбуждает. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За статистикою може і акуратніше їздять, але нажаль з технікою поводитися не вміють від чого і всі біди на дорозі.

Прям уж ВСЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За статистикою може і акуратніше їздять, але нажаль з технікою поводитися не вміють від чого і всі біди на дорозі.

Прям уж ВСЕ.

Виключення з правил лише підтверджують правило.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почти все - из-за женщин. Женщины - это двигатель прогреса!

Ну сами посудите, если-бы жена изобретателя дистанционки не отказалась переключать каналы, фиг бы мы так мирно сидели-лежали на диване и ганяли каналы на телике...

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...