Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Вчора перед поворотом з Рівненської на Відродження (перед Лучеськом) бачила картинку із серії "класика жанру": хлопці на жигулях-шістці догнали Лексус чорного кольору з номером 7777, ДАІ з'явилось за 5 хв.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вчора перед поворотом з Рівненської на Відродження (перед Лучеськом) бачила картинку із серії "класика жанру": хлопці на жигулях-шістці догнали Лексус чорного кольору з номером 7777, ДАІ з'явилось за 5 хв.)

а от це то вже не повезло хлопцям.... Страхівка, певно, не спасе...

А хтось щось чув про аварію на Дубенській позавчора? Буряковоз там приймав участь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лексус чорного кольору з номером 7777

сядуть за збройну спробу викрадення власника авто і перевезення 6 тонн наркотичної сировини... прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось щось чув про аварію на Дубенській позавчора? Буряковоз там приймав участь...

Бачив як буряковоз з причепом на вул. Володимирській зупинився в Ниві, яка зовсім різко не загальмувала перед пішоходами, які вибігли на пішохідний перехід з маршрутки на протилежній стороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Копачівці на повороті на Рожище жахлива аварія, не то москвич, не то жигулі в гармошку, двоє накритих тіл посеред дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Копачівці на повороті на Рожище жахлива аварія, не то москвич, не то жигулі в гармошку, двоє накритих тіл посеред дороги.

Виїзджали з Рожищенського поворота і не розминулися з автобусом, що йшов на Ковель. В машині було четверо, вроді як чоловік з жінкою, їхня мати і дитина. Жінку з дитиною відвезли до реанімації. Номери, кажуть, "ЧО" на легковику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дівчинка вилетіла з жигуля після удару і залишилась неушкодженою, принаймі на той час так виглядала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номери, кажуть, "ЧО" на легковику...

А що означають такі номери?

певно, це сарафанне радіо помилилося... не може бути таких... Казали, що може Чернівецькі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Копачівці на повороті на Рожище жахлива аварія, не то москвич, не то жигулі в гармошку, двоє накритих тіл посеред дороги.

Виїзджали з Рожищенського поворота і не розминулися з автобусом, що йшов на Ковель. В машині було четверо, вроді як чоловік з жінкою, їхня мати і дитина. Жінку з дитиною відвезли до реанімації. Номери, кажуть, "ЧО" на легковику...

http://www.volynnews.com/news/extreme/u_dtp_na_volyni_zahynuly_matir_z_synom_foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 20.50 за зупинкою "Храм всіх святих землі Волинської" в напрямку РАЦСу біля розділювальної смуги лежав чоловік (не зрозуміло, збитий, чи просто п'яний). Машин не було, всім байдуже якось. Респект мужику на нехілому мерсі, зупинився за тілом, перекрив третю полосу собою і вийшов до тіла. Далі не бачив, маршрутка рушила. Маю надію, якщо це збитий, то мужика пресувати не будуть. Момент, як чолов'яга зупинявся бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю надію, якщо це збитий, то мужика пресувати не будуть. Момент, як чолов'яга зупинявся бачив.

А чому його мали б пресувати, якщо він був збитий? І момент зупинки якого "чолов'яги" ти бачив: того, якого нібито збили чи того що був в мерсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю на увазі, що якщо тіло було збите, то небайдужого чолов'ягу пресувати не будуть. Бачив як зупинявся мерс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Ну, якщо чолов'яга був на

нехілому мерсі

то думаю пресонути його буде не просто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мені найбільше подобаються подібні повідомлення: "всім байдуже" А сам шо зробив? Зійшов з маршрутки, допоміг чимось, швидку визвав? А потім дивуються що всім байдуже, які всі хренові кругом, яке хренове життя, а себе не бачать, зате других судять побільше різних суддей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше, не рівняй всіх по собі, маршрутка стояла на світлофорі, якщо вже так цікаво, по друге - сенс мені було вертатися, коли небайдужа людина вже зупинилася, по третє - суть мого повідомлення була в тому, що якщо менти будуть водія пресувати - я готовий підписатися під тим, що він під'їхав пізніше, іншого способу повідомити, що є свідки непричасності водія мерседеса, я не знаю. Далі що, будете вчити, що експертиза показал б, що даний автомобіль до наїзду непричетний і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мені найбільше подобаються подібні повідомлення: "всім байдуже" А сам шо зробив? Зійшов з маршрутки, допоміг чимось, швидку визвав? А потім дивуються що всім байдуже, які всі хренові кругом, яке хренове життя, а себе не бачать, зате других судять побільше різних суддей!

а мені борда останнім часом нагадує верховну раду. на будь-який пост завжди знайдеться людина яка скаже "ну от він дурак, а ти що зробив".

Ha3ik, може у верховну раду? ти так само як і вони вмієш підібрати слова на будь-яку ситуацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв'язку з розмірами даної теми і тормозами при її загрузці пропоную закрити дану тему і створити нову з аналогічним наповненням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв'язку з розмірами даної теми і тормозами при її загрузці пропоную закрити дану тему і створити нову з аналогічним наповненням.

А ти що грузиш зразу всі 56 сторінок :) В мене відкривається нормально. Але якщо комусь кортить це зробити пропоную дочекатися Нового року і назвати нову тему Сьогоднішня чергова ДТП - 2013. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страховка не позбавить винуватця ДТП виплати морального збитку - Ъ

Верховний суд (ВСУ) прийняв рішення, яке підтверджує право родичів загиблих у ДТП отримувати моральну компенсацію не тільки від страхової компанії, але і від винуватця ДТП.

"Моральна шкода, завдана смертю фізичної особи, відшкодовується особою, яка на відповідній правовій підставі володіє транспортним засобом. А той факт, що членам сім'ї загиблого було виплачено страхове відшкодування за договором ОСАГО, не може бути підставою для звільнення винуватця ДТП від відшкодування завданого їм морального збитку. Таким чином, підтверджено право подачі відповідних цивільних позовів", - розповіли в прес-службі ВСУ.

далі на коррі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страховка не позбавить винуватця ДТП виплати морального збитку - Ъ

Верховний суд (ВСУ) прийняв рішення, яке підтверджує право родичів загиблих у ДТП отримувати моральну компенсацію не тільки від страхової компанії, але і від винуватця ДТП.

"Моральна шкода, завдана смертю фізичної особи, відшкодовується особою, яка на відповідній правовій підставі володіє транспортним засобом. А той факт, що членам сім'ї загиблого було виплачено страхове відшкодування за договором ОСАГО, не може бути підставою для звільнення винуватця ДТП від відшкодування завданого їм морального збитку. Таким чином, підтверджено право подачі відповідних цивільних позовів", - розповіли в прес-службі ВСУ.

далі на коррі

для чого тоді страхування? я звичайно не обізнаний у цьому всьому, але наскільки розумію страхується не тільки автомобіль.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верховний Суд України не відкрив Америку.

Читаємо Закон України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів"

Стаття 22. Відшкодування шкоди, заподіяної третій особі

22.3. Потерпілому відшкодовується також моральна шкода, передбачена пунктами 1, 2 частини другої статті 23 Цивільного кодексу України. Така шкода відшкодовується у встановленому судом розмірі відповідно до вимог статті 23 Цивільного кодексу України. При цьому страховик відшкодовує не більше ніж 5 відсотків ліміту, визначеного у пункті 9.3 статті 9 цього Закону (тобто, 5% від 51000 грн., що дорівнює 2550 грн. Yarchik). Різницю між сумою відшкодування, визначеною судом, та сумою, яка має бути відшкодована страховиком, сплачує особа, яку визнано винною у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди.

Отже, якщо суд і присуджував моральну шкоду в більшому розмірі, ніж 2550 грн. то страхова виплачувала лише 2550 грн., а решту платив винуватець.

З огляду на це винуватцям можу порекомендувати наступне. Якщо ви винні в ДТП, і усвідомлюєте, що з вас може бути стягнуто моральну шкоду в розмірі, який істотно перевищує 2550 грн. - краще йдіть на домовленості з потерпілими, обговорюйте можливість відшкодування більшої суми матеріальної шкоди шляхом завищення реальної суми матеріальних збитків, щоб з вас не вимагали великих моральних збитків. Да простять мене за це страхові компанії за цю пораду... але видається мені, що ліміт в 2550 грн. був пролобіюваний у Верховній Раді саме цими ж компаніями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...