Перейти до змісту

Покатушки в дождь и грозу


ursa

Рекомендовані повідомлення

Лично я люблю дождь и то что он делает с дорогами, особенно грунтовыми лесными и.т.д.

прокатиться в такое время, под дождем или после него это сплошное удовольствие)))))

хотя не могу не согласиться с "tursep", если оно затягивается и ты промок до нитки,

а тут еще ветерок прошивает насквозь то это все,чревато неприятностями со здоровьем,

ладно если езды то всей каких там пол часа или того меньше,

а если час и более... удовольствие уменьшается пропорционально увеличению протяжения

такого состояния...

Под час одной из моих поездок, после 1/3 пути как зарядил дождь, так и мочил меня этих злощастных

оставшихся 2/3 , а конец моей поездки так где то 25 км от дома, увенчал таким ливнем,

что я "драл когти" как мог... луж я не боялся... и так сухих мест на мне уже не было..))))

от ветра спасал костюм, не замерз окончательно благодаря лишь интенсивному педалированию....

Но не смотря на все это, испортить мне настроения, а тем более всю поездку,

никому и ничему не удалось... прибыл домой полон радости и удовольствия как и всегда...

а еще привез с собою несколько жемчужин...))))

вот одна из них...

post-4557-1220521462.jpg

перед тем как это завпечатлить я стоял и любовался им, и не мог оторваться... и это фото

лиш жалкое подобие неповторимого оригинала...

но мне нравится... и думаю что я в этом не одинок...

Я к поездкам под час дождливого настроения погоды отношусь очень хорошо,

не буду говорить о мере, у каждого она своя, главный момент на мой взгляд,

это получить удовольствие, без напряжных последствий...))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

by _BuR_[24 Червня 2008, 0:34 ]

Не було бажання сидіти вдома,тимпаче що усі на вихідні порозїзджались.

Отож я і Паспорт 22(Льова)) збираємся на 12 00 біля янівського і тримаєм курс на Страдч,з метою полізти в печеру.

Знали, що на вечір має бути гроза але це ж полудень і до вечора далеко, думалося нам :lol:

Їхалося досить важко, повітря парке, жарке та ще й проти вітру.

Видерлись по хресній дорозі догори до входу в печеру.

Там була група дітей яких по черзі водив в середину поводир-екскурсовод.

Припнули коней, взяли ліхтарики і рушили.

Після такої спеки там було досить комфортно, хоча пара з рота і йшла та холодно не було.

Одразу після входу є більша зала для відправ чи то просто молитв прихожан, горять свічки, стоять ікони, підведене світло.

IMG_7176.jpg

Та це я вже бачив попереднього разу і через брак часу та те що я був сам йти вглиб бажання і змоги не було, тепер хотілось пройти далі де темрява і вузькі коридорчики,до того ж вдвох.

Спочатку був страх заблукати, у кожному напрямку свої відгалуження.

Та все таки вирішили йти далі,не для того ми приїхали щоб повернутись.

Над головою твердий камінь,каски не раз ставали в пригоді, є місця на повний зріст є не зовсім а є такі де довелось йти гусячим кроком,(йти краще без рюкзака,або пхати в нього по мін).На стінах тунелів видно чітку лінію між пісковиком(який легко руйнується нігтем(можна вирити свою нірку))та твердою породою що зверху.

По дорозі траплялись місця прохолодніші ніж всюди,потім були сходки досить умовні , йти було не зручно, згодом коли ми думали чи варто так далеко йти ми почули звуки музики))))і наче бас від саббуфера :lol: ,думали глюки, музика причулась а саббуфер до стукіт серця, та звуки нас наздоганяли)), це йшли шаленим темпом ті дітлахи на чолі з екскурсоводом,цікаво що у дітей ліхтарикі було один чи два на чоловік 15, всі вони йшли взявшись за руки і співали файну пісеньку на релігійну тематику (шкода зараза не можу пригадати мелодії)проте там це досить ефектно звучало,давши їм дорогу ми йшли позаду,і пробували їм підспівувати, і собі подумали що варто йти далі раз така справа.Пройшли ще трохи і виявилось що далі метри зо три а той пять потрібно повзти на животі, це був такий собі вхід в Чистилище, і діти один за одним як мишенята полізли .....ми відмовились вирішили що на наступний раз з відповідним шматтям і без броцаків.

Повернули назад....зустріли ще одну меншу групку, на чолі з дівчиною яка розказала нам що саме в тому Чистилищі інше, цілюще повітря, і перебування там творить дива,(лише потрібна віра).

Але в нас був настрій не зовсім паломницький тому вийшли назовні на ту спеку, в планах ще був карєр в Ясниськах.

Виїхавши на трасу зі сторони Яворова трохи прихмарилось проте настояли на своєму і хотіли остудитись у воді.Доїхали до села Зелів і виїхавши на відкриту місцевість побачили всю красу того що прийшло і накоїло у Львові,чорні хмари і блискавки досить гарно виглядали,і здавались досить далеко, зупинились щоб спробувати хочаб одну тай спіймати на фотоапарат,годі було....непройшло і 3 хвилин як великі каплі дощу летіли стрімко на розпарене тіло....не було на то ради....ні вперед ні назад посеред поля, чесно кажучи було страшно, ровер то не резиновий :? а блискавка не питає :(

Втікаєм назад .....спочатку вітер з дощем був боковий пориви якого просто кидали з боку на бік, дощ летів з такою силою що думали що то град, повернули праворуч і вітер в харю а я сміюся......в такий вітер і бурю ще не їздив, привідкривши рот щоб ковтнути повітря щоки трясло вітром наче стрибки з парашутом,їхати було не стерпно, крізь окуляри мало що видно, і таке хвилин 10-15, потім обїхавши пагорб поворот на 90 % і з силою того вітру в спину просто летіли вперед,у вухах зовсім відсутній шум вітру лише гул резини, так кілометрів 3-5 велосипедного щастя.Місцями дорога заплита водою і на швидкості під 50км/год відчувається її гальмівна дія і величезні хвилі......КУЛЛЛ,,,,

виїхали до траси на заправку перед Рясною-Руською, і не відомо що перечікували,пройшовши таке, мож було їхати вслід за епіцентром буревію.

IMG_7197.jpg

У Львові на нас чекали ще одні цікаві несподіванки :lol: затоплена вулиця Шевченка біля повороту на Тунельну,води вище втулок і хвилі брудно-сепійової води від машин намагались гойдати ровер/файна забава,рекомендую/ :P .

В центрі на пр.Шевченка навпроти Грушевського така вода що й машини не в змозі їхати,обабіч повно люду які то все знімають і фотографують, води мало не ціле колесо, ото було, 1-3 і навіть так їхати було важко, і під оплески і радісні звертання(що потрібно зівакам-"зрєлища" от я й проїхав, на серидині звернув увагу стояла срібяста БМВ по полики в воді, додумався :lol: ))) а кобіта пасажирка ще й двері відкрила, в салоні було мокро.

Отаке то, а ще купа повалених дерев і обірваних дротів, хоча це вже не новина.

Зате ровери помили :roll:

by pasport22

разнообразная поездочка вышла, и в такой короткий срок столько впечатлений

в пещере больше испугался экскурсовода с его вокальными данными, чем то, что мы совершенно не знали куда идти. слазить в чистилище обязательно надо!

хоть я и взял плавки, но искупалися только памперс.(вернее принял душ с элементами массажа)

в такой непогодице получаешь невороятные ощущения.сначало ты боишься упасть от мощного бокового ветра и стараешься удержаться на дороге, потом задыхаешься от ветра, а еще едешь как в подводной маске.

бассейн в районе конечной 7-ого трамвая - ну очень обрадовал, прокатились по два раза.

пс.- говорят в центре людей ветром подымало!

52103059.jpg

14facb3e95c0acbbda4ffe4c4d93.jpeg

Безусловно, кратковременные вело поездки на байке в дождь, ливень, град, гром и молнию – это очень весело! Но во-первых очень убивается техника, а во-вторых возрастает риск. Но кому это интересно и кто нас остановит? :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

"Велосипедизм" - хвороба?

Сьогодні, за свою надто ще коротку кра"єру велосипедиста, по дорозі до дому (залишалося близько 20 км) потрапив під дощ...... Через 15 хвилин їзди під дощем вже з"явилися калюжи. Але, я навіть не скинув швидкості. На швидкості 20-22 км/год, без болотників, бризки дуже швидко перетворили білу гарну футболку на брудну........ По приїзді, дружина сказала що я псих................ Але, проїхатись мокрою трасою, по калюжах, це кайф неймовірний.............

Можливо я захворів???????????? До лікаря не звертаюсь принципово, нехай бордівчани поставлять діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально все,в дощ не люблю кататись але коли вже починаєш мокнути до ниткі,це вже перетворюється в кайф,я не думаю що ти псих,тим більше ти ж не спеціально вийшов з байком на двір під час дощу і поїхав кататись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таке відчуття вперше відчув коли вперше вирішив катнутися на 29" колесах і теж без болотніків. Повертався з центру на гнідаву в таких же умовах і з такою ж єйфорією.

Але сидячи зараз в теплому м"якому кріселку, думаю який дибілізм?!?! Найрозважливішим було б в той момент зачекати тролейбуса.

"Тваринний зов предків" так би мовити в нас ще грає

От сьогодні теж ледь встиг вирішити справи до дощу, вже витирав вел, як дощ почався.

Хоча дивлячись на небо і прогнози була думка сісти на громадський транспорт.

Ще блін колесо сьогодні проколов... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі!

А хто небудь пробував перевозити велосипед маршрутками? В які влазить? Нічого не треба знімати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто небудь пробував перевозити велосипед маршрутками? В які влазить? Нічого не треба знімати?
Було діло, і справді приємне відчуття

Загадочный диалог получается... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я таке один раз пережив :) був в центрі, сховався від дощу, а їхати додому якось треба, калюж тьма і вихід тільки один це тільки вперід, ще й дощ почався по середині дороги. спочатку був злий що попав під дощ, намок і вимазав одяг, але проїхав десь кілометр як зрозумів який це нереальний кайф, яка це прохолода по тілу. А приїхав додому то морда - в цяточку, а дупа спина - як в бурундука (полоса бруду на рівні з колесом) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Велосипедизм" - хвороба?

Ага, така ж сама, як і "комп'ютеризм", "Автомобілізм", "геймерство" та "трудоглоізм" чи "риболовля / мисливство".

Блін, кожен від своїх заморочок кайф отримує! Хай радіє твоя дружина, що ти на веліку катаєшся, це, мабуть, краще ніж бухати десь, чи тупо цілими днями біля компа в контру / танчики / варкрафт (потрібне підкреслити).

Хай вона спробує, впевнений, що з веліка ти її теж не знімеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто небудь пробував перевозити велосипед маршрутками? В які влазить? Нічого не треба знімати?
Байк в маршрутку?

Ні дякую, краще вже під дощем між краплями ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З велодня друг вела в тролейбусі додому перевозив, бо почався великий дощ, та й два пробитих колеса(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з велодня мчав на 33 по калюжах в білій майці, яка так і не відстіралась. Так от, крила (болотники) не дуже допомогли. Є що тепер пригадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі!

А хто небудь пробував перевозити велосипед маршрутками? В які влазить? Нічого не треба знімати?

пробував неодноразово перевозити вел в громадському транспорті:

тролейбус - заходиш, ставиш байк, платиш за себе і бійк і їдеш спокійно;

маршрутне таксі (звичайний богдан) - якщо небагато людей у салоні то з дозволу водія можна проїхатися, платиш тільки за себе, байк їде зайцем, заводити трохи незручно (двері вузькуваті), щоб поменше дискомфорту принести пасажирам краще заходити на задні двері, містя трохи маловато але влазить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поделюсь и своими впечатлениями :)

Был на кладбище, что по ул. Ровенской, подкрашивал дедушке памятник и, когда уже оставалось навести последние буквы, стал накрапывать дождик. Я быстренько засобирался домой. Пока дошел до выхода дождик уже шел ощутимо. Решил было переждать на остановке, но когда понял, что ожидание может сильно затянуться двинулся в путь. Намок почти моментально, о том на сколько буду грязный уже не думалось, просто крутил. Температура понизилась и очки стали запотевать с внутренней стороны. Казалось куда уж можно больше намокнуть, но меня ждал сюрприз в виде огромной лужи на светофоре возле варшавского рынка и догнавшего грузовика именно в тот момент когда я хотел спокойно миновать этот "водоем". Волной меня сместило к бордюру, кроссовки наполнились водой до краев.

Дома все пришлось выжимать, а кроссовки еще и сушить с помощью газет. Но есть в этом всем какой-то детский восторг и свое специфическое удовольствие :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі!

А хто небудь пробував перевозити велосипед маршрутками? В які влазить? Нічого не треба знімати?

пробував неодноразово перевозити вел в громадському транспорті:

тролейбус - заходиш, ставиш байк, платиш за себе і бійк і їдеш спокійно;

маршрутне таксі (звичайний богдан) - якщо небагато людей у салоні то з дозволу водія можна проїхатися, платиш тільки за себе, байк їде зайцем, заводити трохи незручно (двері вузькуваті), щоб поменше дискомфорту принести пасажирам краще заходити на задні двері, містя трохи маловато але влазить.

З тролейбусами й так зрозуміло. А ось руля в "богдані" часом складати не треба (в розумінні повертати на 90град), чи так заходить?

І як на рахунок перевезення в ZAZ A07A «I-VAN»? бо їх зараз ніби більше на маршрутах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі!

А хто небудь пробував перевозити велосипед маршрутками? В які влазить? Нічого не треба знімати?

пробував неодноразово перевозити вел в громадському транспорті:

тролейбус - заходиш, ставиш байк, платиш за себе і бійк і їдеш спокійно;

маршрутне таксі (звичайний богдан) - якщо небагато людей у салоні то з дозволу водія можна проїхатися, платиш тільки за себе, байк їде зайцем, заводити трохи незручно (двері вузькуваті), щоб поменше дискомфорту принести пасажирам краще заходити на задні двері, містя трохи маловато але влазить.

З тролейбусами й так зрозуміло. А ось руля в "богдані" часом складати не треба (в розумінні повертати на 90град), чи так заходить?

І як на рахунок перевезення в ZAZ A07A «I-VAN»? бо їх зараз ніби більше на маршрутах?

кілька раз повернеш в право-ліво і пройде без розвороту руля, заходив навіть у маленькі богданчики (такі як на 9а їздять).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28", тоненькі шосейні шини і вся спина і мордяка в грязі. Напевне і наступний дощ не пропущу................... Мені сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28", тоненькі шосейні шини і вся спина і мордяка в грязі. Напевне і наступний дощ не пропущу................... Мені сподобалось.

Ага! І наступний виток розвитку: їзда без болотніків в дощову погоду по сільській місцевості, чи біля ферми з відкритим ротом, для відчуття повного смаку і душевної гармонії.

Ну випадково попасти, це ще можна зрозуміти, може й "кайф", а ось щоб на це чекати?!?!?! Це вже вибачте, дійсно якось воно, як ви писали: "хворо" і не "по велосипедному" виглядає. ІМХО!!!

Теж недавно їжджу, теж на вузьких 28" колесах, теж був не раз мокрий і брудний по вуха, але без болотніків в мокру погоду зась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняв болотники і по мокрому прсото кручу.. 15 км/год.

Всерівно коли топиш по грязюці.. болотники не захищать... хіба щоб в морду не летіло и на спину кусками г..на не ляпало.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ото ж і я не знаю діагнозу.....

По маршруту 9ки і в сторону Липін, в кінець...

Там дадуть вдповідне формулювання вашій недузі Батєнька!

:D

В кожного свої "коники в голові", але це вже інша, більш глибока, не велосипедна тема... Що тут скажеш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...