Перейти до змісту

У Луцьку відвідувача не пустили в нічний клуб через вишиванку


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку відвідувача не пустили до нічного клубу через вишиванку: вона, мовляв, не відповідає дрес-коду.

Про це IA ZIK повідомив мешканець Луцька Вадим Панафідін.

Панафідін стверджує, що разом із друзями вирішили піти потанцювати у нічний клуб. «Я першим заходив до розважального закладу. Перед входом мене зупинив чоловік віком близько 30 років. Не представившись, він мені перегородив вхід рукою і сказав: «В тебе не клубний стиль». Додам, що я був у білій вишиванці з крайкою (пояс-вишиванка), джинсах і туфлях, без головного убору».

Після цього чоловіка почали проводжати на вулицю. «Я вступив у суперечку щодо «неклубності» вишиванки, одразу дістав телефон, щоб усе відзняти на камеру. Побачивши це, один з тих, хто мене проводжав надвір, сказав щоб піти з ним кудись поговорити. Я ж попросив його представитись, на що той чоловік просто зник за дверима закладу. Я спробував переконати, що вишиванка – елемент української культури і є стильним одягом, на що мені сказали, що тут дрес-код. На вході у клуб дійсно є табличка, де намальовано, що у спортивному одязі заходити заборонено, але про вишиванку – ні слова», – переконує Вадим Панафідін.

З його слів, на вулиці зібралося багато незнайомих людей. «На відео видно, як незнайома мені дівчина підтримала мою позицію і говорила з охоронцем. Потім мені хтось збоку сказав: «Шо ти собі вазамнив, я зараз тобі морду тут розвалю». Я знову увімкнув відеозйомку на телефоні, але цей чоловік почав закривати обличчя курточкою і втікати. Я ж одразу попросив охоронця (у формі, схожій на одяг працівників ДСО, – IA ZIK) його затримати, бо мені погрожували. На це той сказав, що це – лише образа, а загрози мені не було. Потім мені почали казати працівники закладу, що у клуб можуть не пустити будь-кого без пояснення причин, я ж наполіг, щоб мене пустили, бо причини, з яких мені відмовлено («не клубний стиль») – обурюють національну свідомість. Далі охоронець почав казати, що я неадекватний. Продовжувати розмову не було сенсу, тож я з друзями пішли звідти», – заявив Панафідін.

У нічному клубі отримати коментар із цього приводу не вдалося. Дівчина, яка назвалася Іриною, повідомила IA ZIK, що представники дирекції перебувають поза межами міста.

кажуть люди, шо то Ring DJ cafe.

мудаки, я щітаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Tolik_lt, додай в теги і по тексту що мова про Ring DJ cafe Cube - "страна должна знать своих героев".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так уже исторически сложилось, что в пятницу общался с Пионером, он в Кубе диджей, он был возмущен данной статьей, и сказал: Это полный бред у нас никогда бы такое не произошло.

Я не знаю где правда, а где лож но, мне кажется, что вышиванка сама по себе не клубная одежда.

UPD. Этого ДСОШНИКА уже уволили. Всё таки было в Ринге, но дело было не в самой вишиванке, а именно в дресскоде.

Tarzanych

Отправлен
Сегодня
, 15:26

А взагалі, ніколи не розумів прєлєсті відпочинку в нічних клубах.

аналогично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, ніколи не розумів прєлєсті відпочинку в нічних клубах.

Все просто - це стільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мінуточку, святкували там д.н. половина друзів була у вишиванках і ніяких проблем.

Мабуть тому, що ми не були у г.....о обдовбані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зато в Cube без проблем пускають п’яне быдло, яке потім вилазить звідти і "ААРЕ" в 2-3-4 часа ночі на пів проспекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 пудов, в чувака голос явно не тверезий. Мають повне право не пусти випившого. Можна було так і сказати. І викликати міліцію, а там би його швиденько забрали б, оформили, і знайшли б проміле явно більше ніж норма!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та клуб то ніби приватна власність чи територія. Ну не пустили і що? Через це страждає наша українська гордість? Та й більшість клубів то нечисті місця. Напитися, подригатися, проригатися. Ну, звичайно є винятки, але в більшості луцьких туди завалюються усілякі тіла, які потім бродять мов зомбі по усім районам вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 пудов, в чувака голос явно не тверезий. Мають повне право не пусти випившого. Можна було так і сказати. І викликати міліцію, а там би його швиденько забрали б, оформили, і знайшли б проміле явно більше ніж норма!

тобто, якщо чувак бухий, але у нього не вишиванка , а футболочка обтягуюча і штанці дудочки, то ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 пудов, в чувака голос явно не тверезий. Мають повне право не пусти випившого. Можна було так і сказати. І викликати міліцію, а там би його швиденько забрали б, оформили, і знайшли б проміле явно більше ніж норма!

Таке враження, що він в театр йшов, а не в клуб, де бу-ха-ють! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бухого не пустили бо той піде подьоргаєця на танцполі і поїде собі, а требащоб заклад прибуток приносив- щоб чувак пару сот грн. там зоставив.) А до вишиванки це вони даремно докулупались. Можливо вони переплутали дрескод з фейконтролем)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим правильно зробив, що доводив своє право ввійти туди. Обурює, що "пєдостіль" латентних закинутих колесами і обнюханих смаркачів - то клубний стиль, а коли підвипивший нормальний хлопак підійшов, то відразу "давай, до свіданья". Аще купа малолітніх дівок з поведінкою, далекою від пристойної, а одяг - хіба що стриптиз танцювати - це клаб стайл? Шо вони верзуть? Словом, ГАНЬБА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мінуточку, святкували там д.н. половина друзів була у вишиванках і ніяких проблем.

Мабуть тому, що ми не були у г.....о обдовбані

мабуть тому,що вас була компанія

а так одна людина,від якої особливо нічого не виручиш...знаючи контингент клубу,вірю що було б спровоковано бійку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та клуб то ніби приватна власність чи територія.

Є таке юридичне поняття як публічний договір!!!

Стаття 633. Публічний договір

1. Публічним є договір, в якому одна сторона- підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).

2. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

3. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.

5. Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов'язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.

6. Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов'язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.

http://yurist-online...eks/003/633.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мінуточку, святкували там д.н. половина друзів була у вишиванках і ніяких проблем.

Мабуть тому, що ми не були у г.....о обдовбані

мабуть тому,що вас була компанія

а так одна людина,від якої особливо нічого не виручиш...знаючи контингент клубу,вірю що було б спровоковано бійку

в статті ясно сказано, що Панафідін був з друзями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

святкували там д.н. половина друзів була у вишиванках і ніяких проблем

Кусь, ну чесне слово, було б дивно, якби в тебе, в Андрія чи ваших гостей були проблеми зі входом в Cube :)

Коли я до вас тоді заходив, то в мене хотіли забрати рюкзак. Я запитав чого, сказали що "А раптом у вас там бомба", на що я відповів, що там мої особисті речі, які я не можу залишити в них, тому що відповідальності ж вони за збереження моїх речей не несуть, а якщо в мене там і бомба, то їм від того легше не буде, коли вона вибухне під клубом, а не в ньому. Побурчали, але впустили.

Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

Цікаво... а знижки або взагалі безкоштовний вхід для дівчат (як зараз в Кораблик, наприклад) підпадають під цю статтю? Це ж мало того що "переваги одному споживачеві перед іншим", так ще й дискримінація за гендерною ознакою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

святкували там д.н. половина друзів була у вишиванках і ніяких проблем

Кусь, ну чесне слово, було б дивно, якби в тебе, в Андрія чи ваших гостей були проблеми зі входом в Cube :)

Коли я до вас тоді заходив, то в мене хотіли забрати рюкзак. Я запитав чого, сказали що "А раптом у вас там бомба", на що я відповів, що там мої особисті речі, які я не можу залишити в них, тому що відповідальності ж вони за збереження моїх речей не несуть, а якщо в мене там і бомба, то їм від того легше не буде, коли вона вибухне під клубом, а не в ньому. Побурчали, але впустили.

Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

Цікаво... а знижки або взагалі безкоштовний вхід для дівчат (як зараз в Кораблик, наприклад) підпадають під цю статтю? Це ж мало того що "переваги одному споживачеві перед іншим", так ще й дискримінація за гендерною ознакою :)

ладно, як тобі відомо, я там фотографую іноді по ночам, як ти думаєш, я на свої очі бачила людей які без проблем знаходились у вишиванці, і ніхто їх не дьоргав. Справа ж зовсім не у вишиванці.

Ти навіть шматочка не знаєш того, що воно там творило.

Вадік про що мова. Про п'яного дибіла, який ледве-ледве язиком шевелить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти навіть шматочка не знаєш того, що воно там творило.

Вадік про що мова. Про п'яного дибіла, який ледве-ледве язиком шевелить.

Судячи з усього, дибіли - це працівники того закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти навіть шматочка не знаєш того, що воно там творило.

Вадік про що мова. Про п'яного дибіла, який ледве-ледве язиком шевелить.

Судячи з усього, дибіли - це працівники того закладу.

нуда, а алконафта - це в нас норма і сприймається абсолютно адекватно в нашому суспільстві. Як, скажімо, добрий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...