Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тут на форумі вони вже Струмівку підключають.

другий рік вже іде розвод щодо струмівки дач ... можете продивитися форум вже кілька разів переподавав заявки всіх знайомих підсадив кучу реклами роздали а у них все немає людей,, піпець а не контора....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

+... "взбудуражили" людей, вже мінімум рік кожен тут чекає від Вас інтернету, а результату кУй. Якщо ви ставите якісь дедлайни ну то принаймні дотримуйтесь їх(ну хоть би з межею в 1-2 місяці враховуючи форс-мажори і недооцінюючи свої технічні можливості)!!!Чесно людям закіпає... особисто пригорає!

п.с. якщо не справляєтесь то віддайте покриття vom.lutsk можливо в них вийде краще..ІМХО!

Змінено користувачем Set
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені в Заборолі кинули провода на вулиці. Але сказали чекати на обладнання ще до 2х тижнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую нарахунок того щоб покриття віддали Волиньським Оптичним Мережам, живу в районі львівської, чекаю цілий рік того в лапках ПІДКЛЮЧЕННЯ, я розумію що ви нам нічого невинні та необязані, але непотрібно було розводити цю всю суєту і флаєрки клеїти на кожному стовпі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую нарахунок того щоб покриття віддали Волиньським Оптичним Мережам, живу в районі львівської, чекаю цілий рік того в лапках ПІДКЛЮЧЕННЯ, я розумію що ви нам нічого невинні та необязані, але непотрібно було розводити цю всю суєту і флаєрки клеїти на кожному стовпі

Що значить віддали покриття? Вестнет що має якусь монополію в прокладанні комунікацій в тому чи іншому районі? Хто де вважає доцільним там і тягне свою оптику. Крім того по стовпах вздовж вулиці львівської недавно з'явилось ще якесь волокно з великими круглими чорними муфтами, ось такими http://www.7system.ru/uploads/catalog_item_image/5256/c_gpj4_b.png Походу це ВОМ повісив бо в Гіркій Полонці такі ж висять на стовпах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора всім тим хто очікує підключення від WestNet. Скажу вам так,я теж довго чекав підключення від провайдера і нарешті сталось.Політ нормальний.Про WestNet я знав давно так як був він підключений в моїх друзів в Липинах.Інтернет бомба.Мій час очікування від заявки до підключення 5.5 місяця.Так що раджу всім хто очікує-дождіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора всім тим хто очікує підключення від WestNet. Скажу вам так,я теж довго чекав підключення від провайдера і нарешті сталось.Політ нормальний.Про WestNet я знав давно так як був він підключений в моїх друзів в Липинах.Інтернет бомба.Мій час очікування від заявки до підключення 5.5 місяця.Так що раджу всім хто очікує-дождіться.

так ти щасливчик лише 5,5 місяців очікування, я наприклад вже рік чекаю, а підключенням навіть і не пахне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше 15 місяців чекаю і не видно просвітку знову обіцяють навесні і знову мало людей не вистачить їм, так що все умовне...

Дачний масив Струмівка

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені одному здається що Timoxa1987 засланий козачок,адже у людини всього два повідомлення на форумі, і так і не уточнив де і куди завели інтернет, якого всі чекають хто скільки (особисто я вже 1,5 року..мав би вже ним користуватись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме головне що westnet з форума пропав)

Змінено користувачем LutskResiDents
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме головне що westnet з форума пропав)

Ви їх образили і вони забили на цей форум:

гнилі люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Звонили тиждень тому....питали чи не передумав підключатись...казали що не протязі місяця підключать...район Львівської

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонили тиждень тому....питали чи не передумав підключатись...казали що не протязі місяця підключать...район Львівської

Невже.. ну просто Ніхір**** а де саме проживаєш на львівській!?(якщо не секрет)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонили тиждень тому....питали чи не передумав підключатись...казали що не протязі місяця підключать...район Львівської

Лвівська, 29... З пів-року як на сайті їхньому оформив заявку.

Тиша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьодні знов звонили...казали 2 тижні і буде щастя....вчора бачів кадрів(незнаю шо за кантора) по вулиці Гончарівка ,з фанарями і стрємянками кабель по стовбах кідали....ще роздають флаєра Волинські оптичні мережі...теж по районі Львівської будуть волокно кідати....

Змінено користувачем Sashkajek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... цікаво, на сайті район львівської вже в зеленій зоні покриття (Пруф)

4123e074afa1.jpg

і також були замічені свіжо розклеєні оголошення до підключення, невже бути все-таки інтернету до кінця року* ? Чи може я наївний як дитина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинські оптичні системи" теж вже поруч. Мені написали, що Львівська (непарні номери в р-ні Цегальної) "окучать" за 2 місяці.

Вестнет - півроку як подав заявку - ні гу-гу.

Ждьомс, хто буде перший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може знає хто якій провайдер може провести в інтернет без наявності дом.телефону в районі старого Міста.

Дуже велика проблема , вже скільки часу не можу знайти хто б міг це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...