Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Район львівськой вул.Баранова сьогодні в всі калітки повпихали ваші флаєри...коли планується підключка??

Дзвонив. Реклама по всіх стовбах, а підключка планується невідомо коли, ліній навіть немає. В рекламі повна брехня, пишуть підключка від 300 грн., а в результаті підключка виявляється 1500 грн.. Якась конторка не серйозна. З брехні починають. Сам побачив оголошення, думав провели , а вони все мріють і в рекламі брешуть.

Доброго Вам вечера. Ваше право писать все то что Вы хотите, как говорится бумага все стерпит, но все же хочу Вам возразить. Вы утверждаете что размещенная информация в рекламной продукции вранье и тут же противоречите сами себе. В данной ситуации здесь присутствует приставка "ОТ" 300грн потому что есть индивидуальные случаи при которых подключение составляет именно такую сумму, например когда под одним адресом может проживать не одна семья. Более подробно Мы предоставляем информацию по телефону 066 881 82 82 или же на сайте Westnet.com.ua где расписаны наши дополнительные услуги, а так же условия подключения, так как всю информацию не предоставишь в рекламных буклетах. Прежде чем проводить работы по подключению Вашего района нужно убедится в том что данная услуга будет востребована, такая процедура проходила во всех районах и поселках. В этом я думаю нет ничего удивительного или Вам так не кажется!? Надеюсь Вы пересмотрите Ваше мнение о Нашей компании на примере Ваших соседей которые в скором времени будут пользоваться услугами от Интернет оператора Westnet. Всего Вам наилучшего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вони все мріють

Омеляник обіцяли через місяць підключити, ждем.

Ага,чекай... :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та чекаю, з грудня місяця вже як чекаю (=

Всі чекаємо. :)

Я вже за цією темою навіть слідкую в очікуванні новин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Район львівськой вул.Баранова сьогодні в всі калітки повпихали ваші флаєри...коли планується підключка??

Дзвонив. Реклама по всіх стовбах, а підключка планується невідомо коли, ліній навіть немає. В рекламі повна брехня, пишуть підключка від 300 грн., а в результаті підключка виявляється 1500 грн.. Якась конторка не серйозна. З брехні починають. Сам побачив оголошення, думав провели , а вони все мріють і в рекламі брешуть.

Прежде чем проводить работы по подключению Вашего района нужно убедится в том что данная услуга будет востребована, такая процедура проходила во всех районах и поселках. В этом я думаю нет ничего удивительного или Вам так не кажется!? Надеюсь Вы пересмотрите Ваше мнение о Нашей компании на примере Ваших соседей которые в скором времени будут пользоваться услугами от Интернет оператора Westnet. Всего Вам наилучшего.

ммм, тобто якщо після росклеювання стовбів, і запихання рекламок в калітки, кількість замовлень не збільшиться, то всіх хто чекає вже вашого підключення і подав заявку вже пару місяців назад, ви можете в результаті просто послати чим подалі якщо не набереться необхідна вам кількість користувачів? чи я не так зрозумів?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Район львівськой вул.Баранова сьогодні в всі калітки повпихали ваші флаєри...коли планується підключка??

Дзвонив. Реклама по всіх стовбах, а підключка планується невідомо коли, ліній навіть немає. В рекламі повна брехня, пишуть підключка від 300 грн., а в результаті підключка виявляється 1500 грн.. Якась конторка не серйозна. З брехні починають. Сам побачив оголошення, думав провели , а вони все мріють і в рекламі брешуть.

Прежде чем проводить работы по подключению Вашего района нужно убедится в том что данная услуга будет востребована, такая процедура проходила во всех районах и поселках. В этом я думаю нет ничего удивительного или Вам так не кажется!? Надеюсь Вы пересмотрите Ваше мнение о Нашей компании на примере Ваших соседей которые в скором времени будут пользоваться услугами от Интернет оператора Westnet. Всего Вам наилучшего.

ммм, тобто якщо після росклеювання стовбів, і запихання рекламок в калітки, кількість замовлень не збільшиться, то всіх хто чекає вже вашого підключення і подав заявку вже пару місяців назад, ви можете в результаті просто послати чим подалі якщо не набереться необхідна вам кількість користувачів? чи я не так зрозумів?

Доброй ночи. Очень долго жильцы данного района ожидали альтернативу Укртелекому и всякого рода беспроводных операторов связи что бы лишать их удовольствия подключаться к высокоскоростному оптоволоконному Интернету. Так что будьте уверены, все желающие подключится будут иметь такую возможность. Мне вот интересно, а Вы сами подали заявку или Вы обеспокоены о дальнейшей судьбе тех будущих абонентов которые уже сделали выбор в пользу качественного Интернета?!?!?!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброй ночи. Очень долго жильцы данного района ожидали альтернативу Укртелекому и всякого рода беспроводных операторов связи что бы лишать их удовольствия подключаться к высокоскоростному оптоволоконному Интернету. Так что будьте уверены, все желающие подключится будут иметь такую возможность. Мне вот интересно, а Вы сами подали заявку или Вы обеспокоены о дальнейшей судьбе тех будущих абонентов которые уже сделали выбор в пользу качественного Интернета?!?!?!

Я хотів подати заявку ще перед новим роком, але позвонивши сказали що чекати до весни. Так як в мене з Укртелекомом складений договір до літа, то вирішив вже дотерпіти. А що у вас буду замовляти це 100%, тому і цікаво чи реально ви будете підключати район Львівська-Баранова, чи можливо передумаєте, так як ви з весни підключення перенесли на літо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если на одну квартиру, ставят обычно оптический терминал Eltex NTE-2, если на больше, то его аналог, но с большим количеством портов. Т.е. wi-fi модем придется докупать самому
простите пожалуйста, а сразу купить оптический терминал с поддержкой WI-FI можно или обязательно роутер подключать к оптическому терминалу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если на одну квартиру, ставят обычно оптический терминал Eltex NTE-2, если на больше, то его аналог, но с большим количеством портов. Т.е. wi-fi модем придется докупать самому
простите пожалуйста, а сразу купить оптический терминал с поддержкой WI-FI можно или обязательно роутер подключать к оптическому терминалу?

День добрый, в данный момент появилась возможность устанавливать терминал со встроенным Wi-Fi, но не для каждого домовладения такой терминал подойдет (все зависит от того на сколько большой дом и толщина стен)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день! Спасибо за ответ! Если дом деревянный на три комнаты пойдет ли оптический терминал со встроенным Wi-FI ? Сейчас стоит ADSL модем с Wi-FI от Укртелекома, сигнал нормальный. Или отдельный роутер с Wi-FI будет лучше? Вижу провайдер уже и до центра города добирается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день! Спасибо за ответ! Если дом деревянный на три комнаты пойдет ли оптический терминал со встроенным Wi-FI ? Сейчас стоит ADSL модем с Wi-FI от Укртелекома, сигнал нормальный. Или отдельный роутер с Wi-FI будет лучше? Вижу провайдер уже и до центра города добирается.

Всегда пожалуйста. Самый лучший вариант это установить и протестировать на месте, если Вас устроит результат то не нужно будет ничего покупать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить два питання:

-чи почались вже якісь роботи в районі володимирської і -львівської;

- і яке обладнання використовується для підключення інтернету (як би хочеться знати за що віддаси ₴1000грн+- за підключення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- і яке обладнання використовується для підключення інтернету (як би хочеться знати за що віддаси ₴1000грн+- за підключення)

Отаке http://062.omsknet.ru/setgpon.asp?a=6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-чи почались вже якісь роботи в районі володимирської і -львівської;

І Забороля :0035:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

теж Забороль цікавить...щось роботи нічорта не видно а казали кінець травня, початок червня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж Забороль цікавить...щось роботи нічорта не видно а казали кінець травня, початок червня

Реклама уже вигоріла на стовпах... і відчуваю, аби за 2-3 місяці щось почалось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Всем вечера. Понимаю Вашу обеспокоенность и Ваше желание пользоваться высокоскоростным Интернетом. Работы ведутся еще с прошлой недели и поверьте делается все возможное что бы Всех желающих побыстрее подключить. Наберитесь пожалуйста терпения и все будет. Спасибо за понимание.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Всем вечера. Понимаю Вашу обеспокоенность и Ваше желание пользоваться высокоскоростным Интернетом. Работы ведутся еще с прошлой недели и поверьте делается все возможное что бы Всех желающих побыстрее подключить. Наберитесь пожалуйста терпения и все будет. Спасибо за понимание.

Я звісно перепрошую товариство, але хіба не можна цей текст написати українською мовою? чи за роботу і послуги руськімі рублями розраховуватися? поважайте країну, де ви живете/працюєте. Дякую за розуміння :)

  • +1 8
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Всем вечера. Понимаю Вашу обеспокоенность и Ваше желание пользоваться высокоскоростным Интернетом. Работы ведутся еще с прошлой недели и поверьте делается все возможное что бы Всех желающих побыстрее подключить. Наберитесь пожалуйста терпения и все будет. Спасибо за понимание.

Я звісно перепрошую товариство, але хіба не можна цей текст написати українською мовою? чи за роботу і послуги руськімі рублями розраховуватися? поважайте країну, де ви живете/працюєте. Дякую за розуміння :)

я звичайно вибачаюся, але якого дідька він має писати на українській мові, вибачте, але цей псевдонаціоналізм вже в печінках сидить, от не має в нас в країні більш ніяких проблем, пенсії та зарплати європейські, ціни та тарифи європейські, безробіття подолане, війна закінчилась, от одна в нас лише проблема останніх 24 роки існування держави, так це хто на якій мові говорить... вже дістало... саме через ці штучні противостояння які нам увесь цей час політики замилюють очі такі, як мова, воїни УПА та інше, щоб ми не звертали уваги на інші проблеми, наша країна в повній дупі... тому відстаньте від людини, якщо він виріс у російськомовній сім'ї і все своє життя говорить і думає на російській мові це не означає, що він не любить своєї країни... поїдьте на закарпаття і поговоріть з мадярами, і я побачу вашу любов і знання української мови, коли ви будете про себе думати та хоч би він що на російській сказав, лише б його зрозуміти... але там теж українська мова...

  • +1 9
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuriy.M1985

"...якого дідька він має писати на українській мові, вибачте, але цей псевдонаціоналізм вже в печінках сидить..." - Ви шановний трішки скиньте швидкість висловлювань і замисліться над змістом. Вибачаюсь перед Модератором за оффтоп, але мовчати також є неправильно. Є державна мова, одна, єдина. Є Україна - наша держава, хай далеко недосконала, задавлена, пограбована, але нескорена. І в цей час, коли я на вашу "змістовну" відповідь пишу свою, наші однолітки на передовій своїм життям і кров*ю захищають рубежі України від "руського ватінізму". Цікаво було б почути їх думку з цього "псевдонаціоналістичного" питання...

ому відстаньте від людини, якщо він виріс у російськомовній сім'ї і все своє життя говорить і думає на російській мові" - як мені здалося Westnet у вказали на його помилку, і можна було спокійно поправити повідомлення і все, а не навчати нас рідну неньку любити. Вдома можете хоч на мові тюркських племен розмовляти, а з громадою на мові громади. Може в расєї ви багато по-українськи набалакаєте, чи в європейських країнах? там вас швиденько урезонять і пояснять де ви є і як має бути правильно і жодних компромісів не буде.

P.S. поки дощить і ми з кумом і сусідом п*ємо чай то і від них пролунала слушна думка. Якби на нашій вулиці на стовбах були кабелі "вестнету", то сьогодні вже їх не стало б. А відновлення відбулося б після офіційного вибачення на українській нашій мові і на стовбах змогли б попрацювати монтажники у вишиванках! Бо це "наша" вулиця і "наша" земля! І вони свого добилися б однозначно - один вже свою кров за Україну пролив, другий також не сидить склавши руки. Вони дійсно патріоти. І це від них пролунало лише через те, що користувач Westnet підтримав ваші слова в повідомленні "...якого дідька він має писати на українській мові..." Поважайте свій край, земляків і свою державу - тоді може й життя стане кращим!

  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuriy.M1985

"...якого дідька він має писати на українській мові, вибачте, але цей псевдонаціоналізм вже в печінках сидить..." - Ви шановний трішки скиньте швидкість висловлювань і замисліться над змістом. Вибачаюсь перед Модератором за оффтоп, але мовчати також є неправильно. Є державна мова, одна, єдина. Є Україна - наша держава, хай далеко недосконала, задавлена, пограбована, але нескорена. І в цей час, коли я на вашу "змістовну" відповідь пишу свою, наші однолітки на передовій своїм життям і кров*ю захищають рубежі України від "руського ватінізму". Цікаво було б почути їх думку з цього "псевдонаціоналістичного" питання...

ому відстаньте від людини, якщо він виріс у російськомовній сім'ї і все своє життя говорить і думає на російській мові" - як мені здалося Westnet у вказали на його помилку, і можна було спокійно поправити повідомлення і все, а не навчати нас рідну неньку любити. Вдома можете хоч на мові тюркських племен розмовляти, а з громадою на мові громади. Може в расєї ви багато по-українськи набалакаєте, чи в європейських країнах? там вас швиденько урезонять і пояснять де ви є і як має бути правильно і жодних компромісів не буде.

P.S. поки дощить і ми з кумом і сусідом п*ємо чай то і від них пролунала слушна думка. Якби на нашій вулиці на стовбах були кабелі "вестнету", то сьогодні вже їх не стало б. А відновлення відбулося б після офіційного вибачення на українській нашій мові і на стовбах змогли б попрацювати монтажники у вишиванках! Бо це "наша" вулиця і "наша" земля! І вони свого добилися б однозначно - один вже свою кров за Україну пролив, другий також не сидить склавши руки. Вони дійсно патріоти. І це від них пролунало лише через те, що користувач Westnet підтримав ваші слова в повідомленні "...якого дідька він має писати на українській мові..." Поважайте свій край, земляків і свою державу - тоді може й життя стане кращим!

вибачте, а громада це хто ви один. а ви не рахуєте, що в Луцьку чи в інших містах так історично склалося що певна частина громади говорить на російській мові, і вони в цьому не винуваті, чи вони для вас не являються частиною громади...? чи ви їх за людей не рахуєте? так поїдьте це і скажуть у такі міста як київ, одесса, миколаїв, Дніпропетровськ. де 80% людей говорять на російській мові, чи вони для вас не українці... а щодо хлопців які воюють на сході, то я думаю їх в першу чергу хвилює державне забезпечення зброєю, продуктами. обмундированням, грамотними командирами. а не пусті лозунги, і те що їх там наша "патріотична влада" кинула на призволяще, до речі дозволю собі ствердити, що серед тих бійців патріотів половина розмоаляє на російській мові, так ви їм скажіть що вони не патріоти і розмовляють на ворожій кацапській мові, я думаю вони вам краще розкажуть хто з вас патріот... а що до думки ваших сусідів, так я вам скажу з такими мисленням Вам не те що в Європу рано, а в колгосп пасти корів рано, адже ломати не строїти... ну а раз такі вже патріоти то відключіть у себе дома Газ, бо він російський... Так що не потрібно мені розказувати тут красиві лозунги про нашу державу, рідну мову і тд., я їх 24 роки чую, тільки життя від цього краще не стало... і взагалі не перетворюйте форум по інтернет провайдеру на політичний балаган... вибиріть відповідну тему і розказуйте про свій патріотизм скільки вам влізе...

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuriy.M1985

"...якого дідька він має писати на українській мові, вибачте, але цей псевдонаціоналізм вже в печінках сидить..." - Ви шановний трішки скиньте швидкість висловлювань і замисліться над змістом. Вибачаюсь перед Модератором за оффтоп, але мовчати також є неправильно. Є державна мова, одна, єдина. Є Україна - наша держава, хай далеко недосконала, задавлена, пограбована, але нескорена. І в цей час, коли я на вашу "змістовну" відповідь пишу свою, наші однолітки на передовій своїм життям і кров*ю захищають рубежі України від "руського ватінізму". Цікаво було б почути їх думку з цього "псевдонаціоналістичного" питання...

ому відстаньте від людини, якщо він виріс у російськомовній сім'ї і все своє життя говорить і думає на російській мові" - як мені здалося Westnet у вказали на його помилку, і можна було спокійно поправити повідомлення і все, а не навчати нас рідну неньку любити. Вдома можете хоч на мові тюркських племен розмовляти, а з громадою на мові громади. Може в расєї ви багато по-українськи набалакаєте, чи в європейських країнах? там вас швиденько урезонять і пояснять де ви є і як має бути правильно і жодних компромісів не буде.

P.S. поки дощить і ми з кумом і сусідом п*ємо чай то і від них пролунала слушна думка. Якби на нашій вулиці на стовбах були кабелі "вестнету", то сьогодні вже їх не стало б. А відновлення відбулося б після офіційного вибачення на українській нашій мові і на стовбах змогли б попрацювати монтажники у вишиванках! Бо це "наша" вулиця і "наша" земля! І вони свого добилися б однозначно - один вже свою кров за Україну пролив, другий також не сидить склавши руки. Вони дійсно патріоти. І це від них пролунало лише через те, що користувач Westnet підтримав ваші слова в повідомленні "...якого дідька він має писати на українській мові..." Поважайте свій край, земляків і свою державу - тоді може й життя стане кращим!

Доброго дня, Віталій . Можу запевнити Вас, що немає ніякої проблеми в тому щоб писати чи розмовляти державною мовою, я вже не говорю на рахунок того щоб не поважати свій край, земляків, свою державу і особливо тих хто боронить Україну. Як на мене це погано, що Ви робите якісь висновки з того як хтось пише чи говорить, чи підтримує висловлювання інших людей, яка на мій особистий погляд сказала вірно, можливо не зовсім стримано, але по суті правильно. Чесно кажучи не має ніякого бажання сперечатися з Вами особливо в такій формі спілкування. Доброго Всім дня, Слава Україні!!!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Westnet, у Вас на сайті не актуальна карта покриття, наприклад бачив що Ваша оптика пішла вже вниз по вул. Єршова до нафтобази а на сайті цього не зображено.

Доброго дня. Відводи по деяким вулицям не відмітили, виправимо. Якщо цікавить підключення по даній вулиці дзвоніть 066 881 8282

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, багато людей були б раді бачити хоть в двох словах інформацію про статус робіт від Вас, Westnet на регулярній основі.

Наприклад:

05.06 - кабель протянуто до вул. Баранова, хх, всіх хто навколо вже підключають.

16.06 - кабель протянуто до вул. Володимирська, хх, де скоро почнеться підключення всіх хто подав заявки.

Чи це конфіденційна інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...