Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а в зміїнці, як бачу на сайті, наразі покриття нема.

може, планується найближчим часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в зміїнці, як бачу на сайті, наразі покриття нема.

може, планується найближчим часом?

Добрый вечер, в ближайшее время не планируется расширять покрытие в сторону с. Змеинец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

При підключеннні в приватний будинок можна використовувати 2 або 3 компютери? Додаткового обладнання не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великий Омеляник вул. Проектна є в планах? (реклама на всіх стовпах розклеєна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При підключеннні в приватний будинок можна використовувати 2 або 3 компютери? Додаткового обладнання не потрібно?

Добрый день. Да, это возможно но для этого Вам понадобится роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великий Омеляник вул. Проектна є в планах? (реклама на всіх стовпах розклеєна)

Да, планируется расширять покрытие. Можете оставить заявку на подключение или на нашем сайте Westnet.com.ua или по тел. 066 881 82 82

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всегда пожалуйста.

по вулиці Кутузова м. Луцьк є можливість підключення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Розширення покриття в бік вулиці Задворецька не планується найближчим часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Розширення покриття в бік вулиці Задворецька не планується найближчим часом?

на тій вулиці покриття від Аверс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на рахунок карт покриття, що означають кольори: зелений я так розумію це вже, а жовтий це переспектива. Але коли? цікавить вулиця каштанова. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на рахунок карт покриття, що означають кольори: зелений я так розумію це вже, а жовтий це переспектива. Але коли? цікавить вулиця каштанова. Дякую.

День добрый, зеленым цветом обозначены районы в которых возможно подключение, желтым те которые запланированы. Касательно ул. Каштановой, запланировано на Весну 2015 года. Можете оставить заявку на подключение по тел. 296-296, 066 881 82 82 или на нашем сайте Westnet.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз якраз на Козакова прокладають кабель! Казали через тиждня 2 можна буде підключитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть а дальше за жовту лінію будуть колись проводити?В село Богушівка наприклад?

Чи може хтось підкаже якій провайдер в цьому селі є?Я зараз користуюсь інтертелеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть а дальше за жовту лінію будуть колись проводити?В село Богушівка наприклад?

Чи може хтось підкаже якій провайдер в цьому селі є?Я зараз користуюсь інтертелеком.

На майбутнє туди можуть зайти Волинські Оптичні Мережі http://www.vom.lutsk.ua/map

Змінено користувачем serega-cool
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забороль коли почнуть підключати?

Добрый день, скорее всего подключение будет весной, но если зима будет относительно теплой то возможно и раньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Як інтернет зараз? І чи є можливість підключити окремо інтернет від телебачення? Чи це все йде в одну ціну? Проконсультуйте будь ласка. А то роблю ремонт, поставив супутникову тарілку вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як інтернет зараз? І чи є можливість підключити окремо інтернет від телебачення? Чи це все йде в одну ціну? Проконсультуйте будь ласка. А то роблю ремонт, поставив супутникову тарілку вже...

Ціна окремо на інтернет і на ТБ. Можна підключити тількі інтернет. Користуюсь близько місяця, пакет 100мб. Швидкість така як заявлено, ніяких нарікань немає, але за цей період(1 міс.) 4-6 разів були планові\не планові тех. роботи по 4-12 годин приблизно і бувають періодично розриви з'єднання, не сказав би що часто, але мені, як геймеру, це дуже критично. З плюсів про тех. роботи зазвичай попереджають смс'скою і про їх завершення також, то вам не укртелеком, що дві доби в підтримку звониш, а вони посилають від одного оператора до другого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І яка ціна, окремо за інтернет? І роботи проводяться лише на Вашому районі, чи це весь провайдер лежить ?

Змінено користувачем DMK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І яка ціна, окремо за інтернет? І роботи проводяться лише на Вашому районі, чи це весь провайдер лежить ?

Ціни вказані в них на сайті. Мені обійшлось в 900 грн. підключка і 150 грн. в місяць за інтернет.

На рахунок тех. робіт не можу сказати, але наприклад коли була аварія на магістралі, то там і аірбайтс лежав і укртелеком вроді тоже. А коли планові роботи - не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...