Перейти до змісту

Як ви миєте свого залізного коня


Рекомендовані повідомлення

Незнаю чи у відповідний розділ розмістив, але все ж таки цікавить питання

Я завжди якщо сильно вимажу свого велосипеда, наприклад після дощу чи ще чогось, засуну його в ванну і помию під душем і ось недавно розмовляв з братом і він мене наштовхнув на ідею що ця вся вода може попадати десь і все може ржавіти, хоч і ретельно після того протираю насухо але все ж таки де-не-де вода залишається. Хотілось би почути вашу думку бордівці :)

А як ви миєте свого залізного коня? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкращий варіант, хоч довгий це мити ганчіркою, тоді менше шансів, що вода попаде туди куди не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мию ганчіркою в 80% випадків (забув написати про це), але бувають випадки коли на покришках болота що поставити ніде не можна, рама не краща і взагалі не велосипед а незрозуміло, от тоді і в душик з ним :0065:

просто цікавить чи не викличе це проблем в подальшому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже мою, по настроению, в ванной.

Скажи, чем отличается душик в ванной от покатушки под дождем?

Главное, не пускать силный напор воды напрямую на узлы, где подшипники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бризкалкою, яку застосовують для оприскування квітів/прасування. Зручно, швидко, і ванна чиста.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго потім ванну відчищаєте від масла? По-моєму, це вже фанатизм) Саме найпідходяще місце для миття - на вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго потім ванну відчищаєте від масла? По-моєму, це вже фанатизм) Саме найпідходяще місце для миття - на вулиці.

А сколько ж у тебя масла то на велосипеде?

У меня обычно масла не больше в ванной остается, чем жира со среднестатистического с двухденвной немытостью человека. И отмывается так же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на асфальті будь- що є. І щоб я байк після цього впихував у ванну... Вже краще вулиця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеса мию на вулиці: калюжа - трава - калюжа - трава, потім топаю додому і домиваю ганчірками так, щоб все блищало; а особливо трансмісія!

все педантично: окрема тряпка для коліс, окрема для рами (байка) і окрема тряпка (х/б), і щітка для трансмісії. А так! Ще маленьке відерко на 5л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на асфальті будь- що є. І щоб я байк після цього впихував у ванну... Вже краще вулиця.

Баба :D

На тебе тоже всего хватает. Если у меня дома ванной пользуется больше, чем двое, я тоже в нее без обработки не полезу. А что на байке такого особенного налипает, что не налипает на твои ботинки, или не летит с колеса на одежду? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня, ти мене застерігала не вступати в дискусії з Miro, а тут сама почала. Напевне, після дощику, дуже сумно тобі. ))) Зараз вислухаєш лекцію про гігієну і чистоту! ))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видишь, я резвлюсь :)

Наш дорогой Карлсон снова здоров, и ему полагается пошалить! )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TARAS96 Не переживай, не один, мій велосипед не влазить повністю в ванну так що приходиться знімати переднє колесо :)

Іноді буває нудно тоді я вже стараюсь всього розібрати, помити добряче в кожному куточку, позмазувати, як-не-як а доглядати треба

Чомусь я зазвичай прислухаюсь до odna, подобаються мені ваші поради, та зробив один висновок, якщо сильно грязний, лізем в ванну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю! Cкрипить вел лагідно на вушко під час душу: - "...ще під сідушкою помий" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю! Cкрипить вел лагідно на вушко під час душу: - "...ще під сідушкою помий" :D

Пробував, тоді і сам зазвичай вмиваєшся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...