Перейти до змісту

Як ви миєте свого залізного коня


Рекомендовані повідомлення

А я мию раз на місяць і не парюся. Який сенс кожного разу "вилизувати", якщо знову вимажеться :), щоправда в квартиру не тягаю, стоїть в гаражі.

Трансмісію мию частіше ніж раму з колесами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ванну здоровий глузд не дозволяє. :_09:

Це ж після такого ночувати він захоче ... в ліжку :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради такого випадку вкраду скрін з сусідньої теми (з відео) :D

Здається мені що це не зовсім зручно)

post-3314-0-85141200-1370504460_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

[quote name=Unknown'

timestamp='1370503247' post='1052852464]

А я мию раз на місяць і не парюся. Який сенс кожного разу

"вилизувати", якщо знову вимажеться :), щоправда в квартиру не тягаю,

стоїть в гаражі.

Трансмісію мию частіше ніж раму з колесами.

який сенс тоді взагалі митися, якщо всеодно колись вимажешся?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote name=Unknown'

timestamp='1370503247' post='1052852464]

А я мию раз на місяць і не парюся. Який сенс кожного разу

"вилизувати", якщо знову вимажеться :), щоправда в квартиру не тягаю,

стоїть в гаражі.

Трансмісію мию частіше ніж раму з колесами.

який сенс тоді взагалі митися, якщо всеодно колись вимажешся?)))))

некоректне порівняння :))))

Уточню: велосипед зберігаю в гаражі біля будинку, якби довелося у квартирі, то підхід був би іншим. Не бачу сенсу після "сухої покатушки" щоразу мити велосипед, марна трата часу і сил, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Підскажіть пліз. Якщо я промию передню перекидку під напором води її ніщо не "схопить"? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие узлы ты предлагаешь смазать и чем?

Перекидка, как известно, омывается всем, чем угодно при катании. Ей от этого мало вреда. Так что, после мытья чистой водой ей станет только лучше. А ролики да, можно снять, разобрать и смазать густой смазкой. Саму перекидку можно обработать силикончиком и протереть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие узлы ты предлагаешь смазать и чем?

Перекидка, как известно, омывается всем, чем угодно при катании. Ей от этого мало вреда. Так что, после мытья чистой водой ей станет только лучше. А ролики да, можно снять, разобрать и смазать густой смазкой. Саму перекидку можно обработать силикончиком и протереть

А які ролікі на передній перекидці ???

якось так

post-5395-0-85091400-1385652720_thumb.jp

ну і звісно ретельне змащування всіх вузлів !

Розкажіть, як для чайніка,, що таке вузли. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие узлы ты предлагаешь смазать и чем?

Перекидка, как известно, омывается всем, чем угодно при катании. Ей от этого мало вреда. Так что, после мытья чистой водой ей станет только лучше. А ролики да, можно снять, разобрать и смазать густой смазкой. Саму перекидку можно обработать силикончиком и протереть

А які ролікі на передній перекидці ???

Ролікі на задній, ви ж не будете мити саму передню перекидку. А в задню теж вода попадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие узлы ты предлагаешь смазать и чем?

Перекидка, как известно, омывается всем, чем угодно при катании. Ей от этого мало вреда. Так что, после мытья чистой водой ей станет только лучше. А ролики да, можно снять, разобрать и смазать густой смазкой. Саму перекидку можно обработать силикончиком и протереть

А які ролікі на передній перекидці ???

Аа, передняя? Ну, с ней еще меньше хлопот. Все то же, только без роликов.

А "узлы" - наверное имеют ввиду все подвижные соединения. Силикончик и все дела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все подвижные соединения - саме так:)

( ви ж не будете мити саму передню перекидку).- її треба мити обив"язково тільки з задньою інакше просто ніякого ефекту не буде :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задню я мию частіше не знімаючи. Там добратися легше. А от передню прийшлося зняти. Селіконова змаска не пошкодить? тільки в мене в спреї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задню я мию частіше не знімаючи. Там добратися легше. А от передню прийшлося зняти. Селіконова змаска не пошкодить? тільки в мене в спреї

ыыы...

не нужно снимать перекидки только для того, что бы их помыть. Не надо!

Они, вообще, не нуждаются в помойке.

Достаточно и того, что им перепадет в процессе мойки целого байка.

Люди, вам нет чем заняться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди за 20 - дивні створіння. Для того щоб виправдати свою цікавість до механізмів, завжди находять різні підстави: "помити", "почистити", "тіпа щось барахлить". Я це знаю, сам такий, зразок хто памятає? :D На щасття в моїх руках нічого не ламалося, щоб це не можливо було полагодити.

Підозрюю, що наступна тема: як налаштувати передню перекидку? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди за 20 - дивні створіння. Для того щоб виправдати свою цікавість до механізмів, завжди находять різні підстави: "помити", "почистити", "тіпа щось барахлить". Я це знаю, сам такий, зразок хто памятає? :D На щасття в моїх руках нічого не ламалося, щоб це не можливо було полагодити.

Підозрюю, що наступна тема: як налаштувати передню перекидку? :0162:

Не угадав на цей раз. Не на стiльки уже "чайник " настрою, надiюсь. Якщо нi ................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди за 20 - дивні створіння. Для того щоб виправдати свою цікавість до механізмів, завжди находять різні підстави: "помити", "почистити", "тіпа щось барахлить". Я це знаю, сам такий, зразок хто памятає? :D На щасття в моїх руках нічого не ламалося, щоб це не можливо було полагодити.

Підозрюю, що наступна тема: як налаштувати передню перекидку? :0162:

Всеровно мне надо было ее немного опустить для того что бы расстояние между звездой и перекидкой стало 2-3 мм. В противном случае я б ее не трогал. Например заднюю как поставили, так она и стоит чищю нормально не снимая. Ну ,а в случаи проблем, есть же Вы, в беде старика не оставите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...