Перейти до змісту

Cекс в подружньому житті


Юлямпочка

Скільки разів цим займатись, щоб було добре  

713 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ясно, що топік жартівливий. Але я зустрілась з такою фразою "Любовью мы с женой занимаемся два раза в месяц". Ну, відомо, що здоровий секс - це здоров'я, то, значить, цього здоров'я має бути багато? От, можете ділитись враженнями (не обов'язково правдою, можна мріями) :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Всередньому це буває 3 дні рази в тиждень. Зазвичай ізза роботи та 2-х маленьких дітей. Але коли на курорті або хоч в одного нема роботи... чи там вихідні чи святкові дні. До народження 1 дитини було кожен день, до народження другої 4 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 AswenDer: Извини за некоторую наглость, но... ты женат? У тебя секс "в подружньому житті"? (см. название темы) А то судя по твоему тону, подозреваю, что очень вряд ли... :)

общайтесь чаще. тогда и секс будет чаще :)

+1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп, но всё же отпишусь, в среднем получается когда есть возможность, даже по 3 раза в день бывает, пока не женат....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби моя дружина прочитала б що я написав про неї таке то теж би кинула, бо тільки повне бидло може написати таке про свою дружину (подругу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби моя дружина прочитала б що я написав про неї таке то теж би кинула, бо тільки повне бидло може написати таке про свою дружину (подругу)

Жёстко сказано, но правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всередньому це буває 3 дні рази в тиждень. Зазвичай ізза роботи та 2-х маленьких дітей. Але коли на курорті або хоч в одного нема роботи... чи там вихідні чи святкові дні. До народження 1 дитини було кожен день, до народження другої 4 рази.
Повір мені, що якби ви відселили НАКІНЕЦЬ своїх дітей в окрему кімнату або хоча б в окреме ліжко -- секс був би частішим вашим гостем :)

В мене жінка вже на 7му місяці вагітності, і то ми цим займаємось частіше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все прикольно, але дуже прошу всіх адекватних відвідувачів не коментувати відверто провокуючі відповіді. До людини, яка не вміє толком спілкуватися, знаєш, є реклама про жуйку, де краще жувати, ніж говорити. Так от, якщо не маєш чогось мудрого або, принаймні, смішного сказати, краще мовчи. Бо від таких реплік плюватись хочеться. Або веди себе по-людськи, або заглядай на інші теми ;) . Тут можна жартувати, але пошлити не варто, для цього є еротоманія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....Ну, відомо, що здоровий секс - це здоров'я, то, значить, цього здоров'я має бути багато? От, можете ділитись враженнями.

есть в супружеской жизни такая проблема как несовместимость темпераментов, когда один партнер неудовлетворен а второй отлично себя чувствует, плюс сюда же взаимопонимание между супругами...

когда все сходится то семья крепка, и в первую очередь мужчина умиротворен и не ищет себе любовниц и просто случайных перепихов, к женщинам это относится в меньшей степени из-за их взглядов на жизнь, но тоже имеет место быть, причем что самое интересное - зачастую они ищут любовника когда их мужья разочаровывают не как любовники, а как мужчины.... ;)

а если к этому всему еще и оказывается что у нее то ли после родов изменился гормональный фон или еще в силу каких-то причин(бытовые проблемы опустим) хочется не как раньше от 4 до Х, нет, до Y раз в неделю, а 3 раза в месяц к примеру, то тут начинаются проблемы...

Хотел еще написать но согнали с компа. вернулся через 2 часа - мысли улетучились... вспомню еще допишу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я непоняв! Де мій пост подівся? :) Невже убрали? Ні не женат, но до цього йшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я непоняв! Де мій пост подівся? :) Невже убрали? Ні не женат, но до цього йшло.

Пост я видалила, як некоректний, дивись вище пояснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я непоняв! Де мій пост подівся? :) Невже убрали? Ні не женат, но до цього йшло.

с таким отношением, как ты написал, может "не дойти" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як на даний момент з дружиною плануємо малятко(правда хочемо двійню), то за різними технологіями в різні місяці по різному:

в перший пробували через 3 дні на 4-й (правда не один підхід) - не проканало, але з тим відчуттям з яким підходили до цього КАЙФ полнейший від того 1 дня;

зараз займаємось через день, щоб у мене встигали відновлюватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чу, надо бы уточнение со стороны прекрасной половины человечества, что они ЭНТИМ словом называют такой процесс, в результате которого по телу пробегут всякие там барашки и спазмы, произойдет получение дозы кайфа и всякое такое... И пускай они за семью говорят. А то мужчинке чего - дошел до кондиции - и зачет. А семья - страдает <_<...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выбрал последний вариант <_< Ибо тут как когда... В основном раз в день (без этого уснуть не можем :huh:) но иногда и по 2-3 раза в день бывает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як на даний момент з дружиною плануємо малятко(правда хочемо двійню), то за різними технологіями в різні місяці по різному:

в перший пробували через 3 дні на 4-й (правда не один підхід) - не проканало, але з тим відчуттям з яким підходили до цього КАЙФ полнейший від того 1 дня;

зараз займаємось через день, щоб у мене встигали відновлюватись...

Я б сказала, що треба бути дуже обережним з бажаннями. я от все життя мріяла про двійню і шо тепер? Ні в тренажерний зал, ні в каву. Одна радість, що інтернет. Хоча, чесно кажучи, ми ніяких способів не вигадували :P. Для цього треба мати схильність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однозначно генетика, до того ж схильність до народження двійні передається по жіночій лінії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після народження першої дитини в нас було 3-4 рази в тиждень,

зараз тільки-но другеньке з"явилось, так що навіть не знаю :rolleyes:

взагалі до народження дітей ми по різному намагались усереднити темпераменти щоб дійти до консенсусу, я звичайно був за те щоб кожен день і то по пару раз, але з часом така часта практика набридає і перетворюється в механіку - а це вже ппц, коли займаєшся для статистики, а не тому що захотілось, зійшлися на нейтральному варіанті через день.

Але діти все змінюють, і не тому що в одній кімнаті, а тому що значно менше жінка має часу, щоб приділити його чоловікові.

Секс - це творчість двох людей (загнув :) ), в яких є натхнення і час цим займатися, коли хоч одному немає часу навіть думати про це, пропадає основна ідея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секс - це творчість двох людей (загнув ;) ), в яких є натхнення і час цим займатися, коли хоч одному немає часу навіть думати про це, пропадає основна ідея

Ничего не загнул, наоборот - абсолютно точно подмечено! :D Правда жизни, как говорится... ИМХО в супружеской жизни ни в коем случае нельзя заниматься этим делом "для галочки" или заставлять партнера... Меня вообще словосочетание "супружеские обязанности" как-то коробит... Брррр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Судячи з результатів голосування і обговорення... Народ, а ви, крім цього і обговорення цього в інтернеті ще чимось займаєтесь ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-4 рази на тиждень.

Часом частіше. Буває і по 2-3 на день. Все це від обставин залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти просто все підряд почитав, а теми повільно народжуються :), так що не тре перебільшувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти просто все підряд почитав, а теми повільно народжуються :0011: , так що не тре перебільшувати :)

Це ти кому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...