Перейти до змісту

Центри з ремонту планшетів у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня лучани!

Звертаюся до вас з проханням порекомендувати якийсь хороший центр ремонту мобільної техніки (зокрема планшета). Проблема в тому, що планшет китайський ( Ainol ) і не всі хочуть навіть поцікавитися, що з ним ( в робим гуд зразу сказали, що дану марку вони не ремонтують ). Поломка нескладна, на мою думку. Не новачок в таких справах, проте і не професіонал, щоб самому зробити його. На гарантійний ремонт навіть не розраховую, враховуючи мою марку. Саме тому надіюся на платний. Звертаюся до вас тому, що не знайшов достойних рекомендацій в мережі інтернет.

З повагою,

Богдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поломка нескладна, на мою думку. Не новачок в таких справах, проте і не професіонал, щоб самому зробити його.

І яка ж саме поломка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікс, без "достойних рекомендацій в мережі інтернет" нам його ніхто не довірить. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд. Розкажу про проблему. Може хтось дасть хорошу пораду.

Розпочнемо здалека: в мене почав погано заряджатись планшет, і я з метою виявлення проблеми розібрав його ( не вперше ). Загалом від'єднав шлейф сенсора, матриці та плати різних роз'ємів (зокрема зарядки). Після того, як я виявив проблему, (яка вирішувалась паяльником для плат, з маленьким кінчиком, якого я не мав) я зібрав назад планшет та ввімкнув його. Власне кажучи, планшет увімкнувся, проте матриця не працює ( нічого не відбулося з нею після ввімкнення ). Сам сенсор а також планшет працює. Перевірив я це за допомогою "сліпої" навігації в меню по пам'яті (я навіть зміг його вимкнути за допомогою навігації по мені сенсорним керуванням). Нажаль користуватись таблетом без зображення, якого взагалі немає, неможливо.

Хелп

P.S: Це моє останнє повідомлення на сьогодні та завтра, оскільки я не можу написати більше двох поки що =(. Зате я з нетерпінням чекатиму ваших рекомендацій (якщо такі будуть).

P.S.S: на мою думку проблема в шлейфі.

Ні. Шлейф цілий (візуально).

Можливо знаєте людину без "достойних рекомендацій в інтернеті", яка орієнтується в темі, може дати якісь гарантії і врешті-решт поремонтувати за оплату?

Конкретна модель: ainol novo 10 hero. Ніяких знайомих в цій сфері я не маю. Саме тому вияснити, у кого на ремонті є такий планшет я не можу. Матриця досить популярна і в ноутбуках (LG LP101WX1-SLN2).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-треба знати конкретну модель айнола.

2- знайти в кого є на розборці, або в ремонті така сама модель.підкинути робочий екран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

потрібен майстер по планшетах, потрібно знайти і замініти тач скрин планшет table PC

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Також виникла проблемка з ainol novo 10 hero-не заряжается.БЖ перевіряв,вроді робочий.Грішу на гніздо зарядки.Або йому кірдик або тре пропаяти.Хтось зробе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене якось була проблема - розбив скло на екрані планшета. Звернувся до хорошого майстра - замовили з Китаю новий екран недорого, і тепер все ок. Будинок, в якому знаходиться магазин "Мисливець", тел майстра 0666523233

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідіть домікса) він мені і айфони і ноутбуки оживляв прицьому айфон оживив з повної Ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю flypad або superpad II 10" з неробочим екраном/тачом/батареєю, або продам на запчастини свій. здохла плата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте хто. Сьгодні зробив " фокуса " - на планшет люкс пад 7д впав телефон і зробив на верхньому склі тріщину... Вроді все працює але сенсор підглючує. Треба тачскрін міняти чи тільки верхнє скло? Де таке ремонтують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тач це і є скло, на якому напилені різні дорожки і контакти. тріщина могла пошкодити одну з таких доріжок від чого тач може не працювати взагалі або тільки на певній ділянці екрану. потрібна заміна.

вкажіть точну модель "лопати" і буде ясно яка ціна. помоєму тачі на ібеї йдуть від 10-20 баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mobilluck.com.ua/katalog/iplanshet/lux/lux-5719_3G_Black-166927.html

То скажете скільки тач коштуватиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

в мене якось була проблема - розбив скло на екрані планшета. Звернувся до хорошого майстра - замовили з Китаю новий екран недорого, і тепер все ок. Будинок, в якому знаходиться магазин "Мисливець", тел майстра 0666523233

Вітаю всіх. Я власник номера 0666523233, звати мене Олександр, хочу повідомити усіх бажаючих звернутись за ремонтом комп'ютерів/ноутбуків/планшетів. Номер не змінився, але я переїхав , тепер знаходжусь за адресою Романюка 9а біля 3ї школи.

Також надаємо послуги по ремонту обслуговуванні та заправці лазерних та струменевих принтерів.

Звертайтесь, буду радий допомогти.

post-5275-0-97629100-1393494892_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...