Перейти до змісту

Як і чим пофарбувати раму в домашніх умовах?


Рекомендовані повідомлення

Доброї пори доби!

Як і чим пофарбувати раму в домашніх умовах? Що порадите?

Компресор є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вичистити до металу стару фарбу піскоструйкою. Погрунтувати і пофарбувати автомобільною фарбою. TreNeR одну з своїх рам фарбував, подробиці можна в нього взнати.

10603.jpg

15189.jpg.jpg

15805.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вичистити до металу стару фарбу піскоструйкою.

чи може краще змити спеціальною змивкою фарби?

Погрунтувати і пофарбувати автомобільною фарбою.

Яку грунтовку та фарбу краще використовувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимал краску на пескоструйке, а красили мне порошковой краской без грунтовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как делал я:

1. Снял краску смывкой, на базаре за 18 грн.

2. Грунтовка, покупал на формуле, грамм 200. 2 слоя.

3. Краска, мне смешивали 2 цвета, 80 грн за 100 грамм. 3 слоя.

4. Лак. 3 слоя

Красил аэрографом, не жалейте Лака!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати да, у меня хромолибденовая рама, так что обычная автомобильная грунтовка подошла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимал краску на пескоструйке, а красили мне порошковой краской без грунтовки.

скільки за раму щоб почистити в грн?

а де можна покрасити порошковою, ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимал в Киверцах. Край города со стороны Веснянки. Цена по времени за минуту работы пескоструйки. Сколько уже точно не помню, что-то в районе 180 грн. На покраску отдавал Тимцу, что-то около сотни. Лаком потом у него в гараже компрессором задували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ Если красить в светлые тона, можно после грунтовки (уже в один слой) нанести один слой белой краской...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимал в Киверцах. Край города со стороны Веснянки. Цена по времени за минуту работы пескоструйки. Сколько уже точно не помню, что-то в районе 180 грн. На покраску отдавал Тимцу, что-то около сотни. Лаком потом у него в гараже компрессором задували.

це точно була порошкова покраска? потім запікали в печах?

як з ним звязатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати да, у меня хромолибденовая рама, так что обычная автомобильная грунтовка подошла.

в мене старенька, теж хромомолібденова рама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Шукаю послугу фарбування велосипедної рами порошковою фарбою. Можливо хтось сам займається, можливо хтось має знайомих, або якісь контакти. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошковой краской вряд ли кто-то занимается сам, так как это процесс дорогой и энергоемкий (чистка поверхности до металла, заряд, напыление порошка, выпекание). На авиазаводе "Мотор" делают, но ихняя печь маловата для велосипедной рамы. Попробуйте обратиться на автозавод, у них вроде бы есть такая покрасочная линия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Adeon,так процес трудоємкий, знаю. до металу я думаю сам почищу, піскоструєм. вважаєте автозавод захоче паритись з однієїю рамою?

energetik79, а скільки товариш попросить за свою послугу?

Cherman, рама металева, так що з цим думаю проблем не буде. TreNeR, писав в своїй темі "Мои велы", що заплатив за таку послугу 100 грн, хоча це було по знайомству, та і трошки років назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Нужно покрасить велосипед по всем технологиям ( снять нормально старую краску, погрунтовать, покрасить нормальной краской и покрыть лаком ).

Рама - алюминий. Есть ли специалисты? А то уже одни колхозники его покрасили ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завези до любого автомаляра з досвідом роботи.

и так покраска типа нормальная в боксе будет стоить в районе 100$ ))) спрашивал у мастера )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я понимаю что цены прыгнули но 100$ много и это только покраска, без снятия краски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а что ты думал...? Раз ты решил раму реставрировать а не купить новую, значит она у тебя дорогая или дорога тебе)) значит будь готов платить! а после покраски в домашних условиях типа баллончиком и т.д., вид будет хуже чем у потертой и поцарапанной заводской краски!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покраска типа нормальная в боксе будет стоить в районе 100$ ))) спрашивал у мастера

якийсь твій майстер охуфігєвший, нормальна ціна на покраску озвучена вище і сьогодні вона ненабагато більша, для порівняння додам: минулого року за 300$ (з матеріалом) було перетерто, погрунтовано, перефарбовано і заполіровано пів авто після дтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...