Перейти до змісту

Тіні незабутих предків (2013)


fenmix

Рекомендовані повідомлення

У вересні відбудеться прем'єра українського трилера "Тіні незабутих предків" режисера Любомира Левицького.

13 травня команда, що працює над стрічкою, презентувала офіційний трейлер фільму.

"Коли Іван краде з колекції рідного університету артефакт (згарду), він не підозрює, чим це загрожує. На тілах його друзів з'являються дивні символи, дуже схожі на ті, що зображені на згарді. Як потім розповів хлопцям один дивакуватий викладач, вони знайшли печатку. Печатку, яка стримує древнє зло, що ось-ось тепер має їх вбити. І єдиний вихід – це поїздка в Карпати, де їм допоможе останній нащадок мольфара", – описує сюжет фільму "Кіно-Театр.уа".

Режисер "Тіней незабутих предків" Любомир Левицький знайомий українським глядачам за фільмом "Штольня", який він зняв у 2006 році й котрий вважають першим українським фільмом жахів.

Нова стрічка Левицького – суто українське кіно. В ньому грають молоді люди, яких знаходили на кастингах по всій Україні. Зйомки проходили частково на території Національного чернівецького університету імені Юрія Федьковича, частково – на природі Карпат.

Аби фільм не соромно було показати за кордоном, на посаду головного оператора запросили Марка Еверлі, який був учасником головної команди, що знімала американську сагу "Сутінки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, як на мене, то фільм витягує тільки звук і оператор. Сюжету нуль, але зроблено аля USA style. Хоча мені подобається, та й думаю за кордоном піпл схаває :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, як на мене, то фільм витягує тільки звук і оператор. Сюжету нуль, але зроблено аля USA style. Хоча мені подобається, та й думаю за кордоном піпл схаває :)

Ти вже дивився?

Який кайф буде дивитись на рідній мові у оригінальній озвучці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах. Вже й до класики руки дотягнулися в кінематографа.З шедевра,який визнав весь світ,робити рімейк.Який взагалі не по темі...На 100500 % не підтрумую. А до юзерів FenMix і HWman порада,для початку перегляньте Параджанова.Тоді можливо не будете лжезахоплюватися.

ЗЮ.Ще є Довженка "Земля" і "Зачарована Десна"... Хоч би туди руки не пхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! Хоч якесь українське кино! Яких можна на пальцях перелічити! Треба подивитись хоча б через це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі,не дочитав. Там же ж "Тіні незабутих предків". Не вдалу назву обрали ,ИМХО. "Не зачарована Десна", "Не Енеїда", "Хіба не ревуть воли,як ясла повні" .Н-да...

Зю. Прошу вибачення,що не дочитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, пардон, переплутав дійсно.

zigorko, скажімо так, в англійській мові є такі поняття як famous і popular. Так ось, цей "триллер" треба віднести до popular. Я особисто бачив сам оригінальний фільм (і твір в школі проходили), дійсно скажу, що то шедевр. Але зараз середньостатистичному глядачу то потрібно? Звичайно ні, молодь у Європі та США точно не знає нічого про нашу літературу та кінематограф в УРСР. А так хоч ми покажемо світові кіно того рівню, яке воно нам пропонує. Недавно вийшов "Той, хто пройшов крізь вогонь", а зараз це вийде...радіти треба, Росія зі своїми бойовиками і мильними операми (які в більшості знімаються, на превеликий жаль, у нас) хай йде лісом. Тут зйомка і сюжет як раз на рівні тих "Сутінок", "Американських пирогів" і т.д. Зате рівень, кхм, євро-американський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix ну да.Все правильно написав Парирувати немає чим. Старію... Досі ціную,те що прищеплювали в школі. Тоді ображався на вчительку Укр.літ-ри,а зараз маю нагоду подякувати. Дякую Вам,Маріє Хомівно,що примушували мене читати Українську класику.

Вибачте понесло.Більше носа в тему пхати не буду.Рід онлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, та все правильно, я колись прочитав "Тигролови" Багряного, теж проникся українською літературою. Та й сам останній рік в гуманітарному класі. Але мова йде про те, що цей фільм наповнений американськими та європейськими кліше. Що ми маємо? Ми переходимо поступово до загальноєвропейської культури.

Цей фільм (судячи з трейлеру) відображає Україну не як якийсь пост-совок чи руїни, а як високорозвинену європейську державу. Це ми бачимо по кольоровій гаммі зйомки, по чудовій та красивій архітектурі, по гарних дорогах (шоссе), надписах на латині (а сцена в клініці взагалі ніби з якогось футуристичного фільму). Знову ж таки гарні дівчата, університет, викладачі. Не вистачає тільки "шкафчиків" з американських шкіл.

Окрема сцена на автозаправці, з брутальним заправщиком чи продавцем :) Ну і звичайно, та тітка з "Ревізору" в типовому шаблонному телеканалі.

та ж "Штольня", тільки тепер місиво буде не під землею, а в лісі.

Режисер той самий як раз. Тільки тоді то був шлак, а тут хоч вигляд пристойний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут коцюбинський.І назва не та.Ну схожа.

Українське кіно це пародія.Знову будуть всі говорити на мові,якою навіть викладачі вузів рідкор розмовляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахах..

оце так трейлер.все ще гірше, ніж я думав.

звук студійний.грошей на мікрофони на площадці не вистачило?

універ ну суто український, а гуртожиток то.

видно вони навіть не пробували побувати в типових студентських гуртожитках..

Хтось був правий на рахунок "все по-американськи"

тільки вот питання кому треба українське кіно,якщо там свого такого вагон і візочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українське кіно це пародія.Знову будуть всі говорити на мові,якою навіть викладачі вузів рідкор розмовляють.

Чому ж рідко? Таких багато. Принаймні у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Режисер той самий як раз. Тільки тоді то був шлак, а тут хоч вигляд пристойний.

не був би я таким голослівним після трейлера.

Українське кіно це пародія.Знову будуть всі говорити на мові,якою навіть викладачі вузів рідкор розмовляють.

а оце, на жаль, правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BuTaP, зараз він і задає моду. Все що не в "моді" не є конкурентоспроможним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть переглядати не збираюсь. Вже мутить від цієї ЮеСЕйної фігні. Дуже давно не дивився стрічок з глибоким та захоплюючим сюжетом. Хто що знає, підкажіть будь ласка (пробачте за оффтоп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bagdygar, ну навіть не знаю. Що там бурсучки люблять дивитися...

Якщо чисто моя суб'єктивна думка з моїми смаками то:

Це неповний список. Я просто люблю фантастику ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут зйомка і сюжет як раз на рівні тих "Сутінок", "Американських пирогів" і т.д.

так, якщо врахувати, що

оператор Марк Еберлі (Mark Eberle), відомий за фільмами «Сутінки» (знімав усі швидкісні пересування вампірів), «Небесний форсаж», «Приречений рейс», «Гордий американець» та інші.

а взагалі - простіше дивіться на це все. а то таке бурхливо-патріотично-зневірене обговорення пішло до фільму...

це всього навсього КІНО. український молодіжний трилер. як режисер захотів, так і відобразив Україну. фільм же не про Неї, не про історію, культуру, традиції...

з чогось починати треба. картинка нічого так. можливо, незабаром з'являться фільми і зі змістом.

подивитись треба буде!!! це вже щось )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже давно не дивився стрічок з глибоким та захоплюючим сюжетом. Хто що знає, підкажіть будь ласка (пробачте за оффтоп)

Критики зібрались, блжад. Вийде в прокат - тоді можна буде щось сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подібні "фільми" скоріше похоронять надії на новий український кінематограф, аніж будуть сприяти його народженню. по трейлеру вже видно, що у творців цього "чуда" явний дефіцит оригінальних ідей, адже набір голлівудських штампів та кліше просто зашкалює.

Аби фільм не соромно було показати за кордоном, на посаду головного оператора запросили Марка Еверлі, який був учасником головної команди, що знімала американську сагу "Сутінки".

по-перше, мені було б таке соромно в Україні показувати (ми все ж не ізольовані від іншого світу і маємо уявлення, що таке справжній кінематограф. є з чим порівнювати), по-друге, знайшли на що рівнятись..."Сутінки"... це жарт?.... і взагалі, хто такий цей Марк Еверлі? жодної інфи по ньому я незнайшов.

нехай мене закидають тухлими яйцями та гнилими помідорами, та я залишусь при своїй думці. справжнє кіно можна знімати і за копійки, аби бажання було. прикладів більш ніж достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...