Перейти до змісту

Тіні незабутих предків (2013)


fenmix

Рекомендовані повідомлення

нехай мене закидають тухлими яйцями та гнилими помідорами, та я залишусь при своїй думці. справжнє кіно можна знімати і за копійки, аби бажання було. прикладів більш ніж достатньо.

Тут погоджуюсь. Той самий "Moon" 2009 року зняли за копійки...але куди нам до такого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову будуть всі говорити на мові,якою навіть викладачі вузів рідкор розмовляють.

Правильно казати "розмовляти мовою, якою навіть викладачі вузів рідко розмовляють".

Чувак, те, що ти не вмієш розмовляти українською, не означає, що більше ніхто не вміє.

На рахунок якості кіно. Розумієте, не може бути, щоб усе, що знято, було першокласним. Обов’язково буде і шлак, і середняки, і шедеври. Так от, щоб шедеврів було багато, треба, щоб було багато і всього решту. А щоб знімати шедеври, треба навчитись знімати. А в процесі навчання різне виходить. Це нормально. На все є своя аудиторія. Тому я радий, якщо у нас взагалі щось знімається. Якщо звучить українська мова, якою ніхто не розмовляє, бо саме тому нею ніхто і не розмовляє.

Трейлер мені сподобався. Принаймні, видно, що автори хотіли зняти, на що воно повинно бути схоже, як це має подаватись і їм це вдалося. Не знаю, як у вас там на Планеті Фантазій, а на Землі це і називається хорошим кіно, коли автор доносить свою думку до глядача.

А думка буде розвиватись. Мова буде розвиватись. Якщо щось зніматиметься, записуватиметься, видаватиметься. Якщо українською почнуть розмовляти для початку в УКРАЇНСЬКОМУ кіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Фільм бомбезний 10/10

класно підібраний звук та музика, сюжет до кінця тримає в напрузі, веселі жарти переплітаються з драматичними моментами!) та ще й українською

Краще кіно року!

хто ще не був, сходіть!!! Сьогодні було більш ніж половина залу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...