Перейти до змісту

Горілка і її значення в 21-ому столітті!


Political

Рекомендовані повідомлення

ПиСи: а людей, котрі "взагалі ні каплі в рот" я сприймаю дійсно, як якихось хворих, чи сектантів, чи таких, що бояться втратити над собою контроль і "зірватись" :_37:ну звиняйте :_37:

Можете сприймати їх як таких, що мають здоровий глузд. Навіщо я буду бухати, щоб потім страждати від похмілля, сушняку, не згадуючи ще й про наслідки того, якщо "перебрати"? Заради задоволення - досить сумнівного, на мій погляд, - від вживання алкоголю??? То задоволення можна отримати багатьма різними способами, зі значно меншими негативними наслідками для власного організму...

знову про "бухати"? хтось погано читає
..."правильно" розпити, випити аперитив, випити для зняття стресу, випити в св'ято і БУХАТИ до бодуна - ето двє бальшиє разніци!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

ПиСи: а людей, котрі "взагалі ні каплі в рот" я сприймаю дійсно, як якихось хворих, чи сектантів, чи таких, що бояться втратити над собою контроль і "зірватись" :_37:ну звиняйте :_37:

кожен має право вибору і цей вибір треба поважати. проблеми зі здоров"ям чи переконання - це вже особиста справа. не бачу причин для того, щоб одразу ставити клеймо. тобі ж ніхто не каже, що ти хворий чи сектант через те, що вживаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу сенсу вживати алкоголь, крім бід і проблем він нічого не приносить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен зробив вибір, який він вважає правильним і має свої переконання. Хто був правий а хто ні буде видно ближчим часом.

І взагалі навіщо створювати такі теми. Ніхто тут нікого не переконає на форумі.

На рахунок "значення горілки в 21 ст" - аж смішно. :_07: мабуть у топікстартера вона і справді має велике значення в житті. Ну ніяк без неї: і не поговорить,і не потоваришує, і депресняк без неї. Шкода його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу сенсу вживати алкоголь, крім бід і проблем він нічого не приносить

Мабуть ви ныколи не вживали, алкоголь в правильній дозі, при правильному закусоні - приносить радість, задоволення, хвилю емоцій, і дружню обстановку. А ще дуже гарно сісти ввечері за комп, налити в бокал коньячку, добавити лід та лимончик і ввімкнути Баттлфілд Бед Компані 2 онлайн!!! У кожного свій відпочинок, і тут ніхто нікого не зрозуміє, між тими хто вживають та тими хто не вживає, або ж з тими хто обжирається.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буквально тиждень назад переглядав з друзями це відео.... жах...

сам аклкогольних напоїв не вживаю і всім рекомендую кидати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver, я нікого не переконую. Перестав вживати трошки більше 4 років тому. Не з релігійних мотивів, не через болячки. Досить довгий час до цього йшов, якось не наважувався, боявся як раз відчути себе "зрадником".

Зараз вже і не уявляю як це так, "пивка для рывка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді пропаганда алкоголю, а за цим і його продаж дуже вигідний державі, керівники якої ненавидять народ цієї держави.

Якщо спробувати підрахувати вигоди і витрати, то можна зрозуміти - прийдешнім поколінням дістанеться дуже важкий спадок у вигляді

хвороб людей і суспільства. Питущий народ має схильність до виродження і деградації.

Вже давно я зробив свій вибір на користь тверезого життя - ще жодного разу не пожалкував. Але скільки моїх знайомих і хотіли б покинути(бо є певні ознаки спрацювання інстинкту самозбереження), але - "що ж подумають друзі". І оце оглядання на думку практично сторонніх людей і є ознакою хвороби суспільства - алкоголь з дитинства є нормальним атрибутом "нормального" життя більшості.

Свободою вибору тут і не пахне, а це вже сумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то алкоголь хоч і порівняно слабкий, але наркотик, який викликає звикання.

Навіть так зване "по чуть-чуть" все-одно яка-не-яка, але доза, і де гарантія, що за 1, 2, 10... років не треба буде її збільшувати, щоб розслабитись і отримати задоволення?

А ще бісять алкоголіки, які сплять на лавках або як зомбі бродять по вулиці.

Так що я проти алкоголю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби там не було - але алкоголь дуже класно знімає стрес!!! Це - ФАКТ! І мова дійсно не про будун, а про зняття напруження шляхом притуплення деяких рецепторів.... Тут головне ДОЗА! Інколи це бокальчік коньячкус, а інколи 0,5 оковитої і драбадан... В ідеалі не переборщити.... :)

P.S. А так я як всі! За рок - без наркотиків, пьянку - без алкоголю, секс - виключно для продовження роду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не розумію категоричності.

Головне, не зациклюватись: все має своє місце і час)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що такого роду теми з'являються на борді частіше мене радує, є ще ті хто абсолютно не вживає алкоголь.

Часто чую слова типу:

Всьо, водкі не п'ю, пиво максимум... :beer:

а потім що ви думали? Бахнув пива літру/дві і все, ай! давай наливай! :0135:

Сам такий був, як добре, що покинув це діло. До речі завдяки цьому форумі у якийсь мірі.

ЗІ Більше року абсолютно не вживаю ніякого алкоголю :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю я й таких, які кинули пити, через рік - два людина дратівлива, без чуства юмору, як робот - робота-дім, скучно....

А ось маю швагра та кума, так я й не представляю як можна зустрітися і весело провести час без домашньої та шашличку, особливо десь на природі, і дітвору в парк водимо щотижня, і в таку жару бакал холодного розливного пива......думаю мене розуміють люди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я - із тих людей, які б ніколи не пили, якби не наливали. Але деякий час інколи випивав із друзями, небагато, але було діло. Тепер відчуваю огиду до алкоголю, і не розумію, навіщо його пити. А випивають люди через відчуття безвихідності, втрати мотивації, безнадії. Щось мені підказує, що місце алкоголю лише в фармації, і не більше. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю я й таких, які кинули пити, через рік - два людина дратівлива, без чуства юмору, як робот - робота-дім, скучно....

А от тут не треба... не у всіх спосіб відпочинку як душевного так і фізичного, є аклоголь. Он, хтось на велосипеді літає, хтось на рибалку ходить, хтось у гори постійно лазить(тільки не треба придиратись до слів), а хтось просто отримує купу задоволення склеюючи модель УАЗіка...

92803509_1_644x461_model-uaz-452-tabletka-nikolaev.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені кажеться що не пють ті хто не вміє це робити, не може контролювати себе... Автор правий, саме під час цього "чаювання" я багато з якими людьми познайомився, з якими до сих пір співпрацюю, і маю вигідні пропозиції як для себе - так і для них.... Хоча коли я зустрічаю цих людей за роботою - віддані люди своїй справі і добилися вже чималого. Та що там далеко йти, мої директора вживають, але робота є роботою, так багато справ вирішувались саме на таких "меропріятіях")))

Погоджуюсь з HWman відпочинок у кожного різний, тому я й писав десь вище, що ми ніколи не дійдемо ні згоди ні до висновку якогось..... це справа кожного особисто, ми усі зовсім різні - тому і відпочинок у кожного свій, я наприклад планую їхати відпочити на море, в той час коли любитель горнолижник їде десь в гори.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото почитав і думаю... А не чи вліпити соточку після роботи? Чи літрушку півасіка?

По суті посту - маразм читсої води. жалкій вброс. Хоча тролль таки ситий.

А якщо пагаваріть, то все частіше намагаюся "держать серёдочку". Тобто коли "якраз в тєму". Досить.

Розумію і поважаю тих, хто взагалі відмовився від алкоголю. (Може знайшли інший метод зняти стрес, чи розслабитися?). А особливо тих, хто без міри бухав, а потім покинув геть.

І категоричності не розумію (окрім наведеного вище варіанту). Часом таки справді потрібно зняти стрес. Випити пивка, горілочки, чи класного кон'ячку.

Природа, шашлик - супер. І знову ж головне міра.

В тему песенка (обережно - мат!)

http://www.youtube.com/watch?v=qjupV8e7g0A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила в своєму житті не одну людину, котрій оковита псувала життя, особливо це стосується державних установ.

Там найчастіше вирішується все могоричами.

І людина добра і міру має, але ж лізуть усі з "дяками"...

Тому й тема для мене не вброс, а реалії життя.... Хтось втримався, а хтось під укіс і сам і свою сім'ю.

Для мене оті всі могоричі, що вирішують усі питання, це як залишок совдепії: замочити, розмочити, пропихнути...типу разом пили, значить все порішає...

Сама полюбляю вжити з хорошою компанією в задоволення, але коли п'ють, бо з ним треба випити, це ж корисна людина, мене це дратує...

Але цей спосіб розрахунку й досі ходить в ХХІ ст....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привид(іронічно). То може ти і м’яса не їси?

Гамлєт. Ні, не їсу я м’яса принципово. Я тільки випить іноді люблю, бо ми народ широкий і гостинний і випити ми можем д:-)я, намного більше інших інородців, жидів та басурман

п.с. на бордовках всі нюхають ромашки...

п.п.с. останнім часом всі такі толєрастичні стали, напевно, коли сцяти ходять, то за х.. пінцетом тримаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...