Перейти до змісту

Заставляет задуматься!


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Однажды вечером, в пятницу, ехал молодой человек с работы домой на своем автомобиле. У него было отличное настроение, ведь его ждали два выходных. Была весна, на улицах города была масса отдыхающих. Вдруг перед его машиной что то промелькнуло и он ощутил сильный удар. Водитель резко дал по тормозам и выскочил из машины. От того что он увидел у него помутилось в глазах...

Под колесами его машины лежал ребенок, мальчик лет 8-10. Он не подавал признаков жизни. Тут же собралась толпа, кто-то осмотрел ребенка и сказал, что он жив, но как можно скорее надо везти его в больницу. Больница была за углом, и чтобы не терять времени на вызов скорой, мужчина сам решил отвезти ребенка в больницу. Осторожно положил его в салон и рванул к больнице. В больнице он нашел врача и быстро рассказал ему что произошло. Ребенка переложили на носилки и занесли в приемный покой. Но доктор не спешил осмотреть пациента. Он подозвал водителя и сказал, что не будет ни чего делать, пока водитель не принесет ему денег и написал ему на бумаге сумму. Парень посмотрел и ответил, что принесет, только пусть доктор не ждет ни секунды и спасает ребенка, и побежал за деньгами... Доктор криво ухмыльнулся и пошел по своим делам. Через 30 минут парень был уже в больнице, нашел доктора и отдал ему нужную сумму. Оказалось, доктор даже не осмотрел до сих пор мальчика. Но как только взял деньги, тут же засуетился и подбежал к ребенку сиротливо лежащему на носилках. Когда доктор стал осматривать мальчика, было уже поздно... Мальчик умер. Доктор посмотрел в лицо мальчика и ужаснулся... это был его сын...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам ещё не надоело читать и смотреть подобную вирусную социалку? мне да, ещё сюда втулите пару видео роликов,про бабулю-пешехода,которую переводят через дорогу, про бабулю в супермаркете,которая покупала одну картофелину...тысячи их...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тем более, что этот рассказ о враче и маленьком пациенте,оказавшимся сыном врача,лично я читал больше 10 лет назад, в бумажном журнале,а не в этих ваших тырнетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто теоретично - така ситуація можлива, але імовірність її дуже низька.

Враховуючи розміри всесвіту, навіть найменша ймовірність може бути ймовірною.

(с) А Ейнштейн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумієш ти, Вова..Та перепости хоч тисячі разів, сенс не у тому, щоб прочитати 20 разів, а у тому, щоб зрозуміти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам ещё не надоело читать и смотреть подобную вирусную социалку? мне да, ещё сюда втулите пару видео роликов,про бабулю-пешехода,которую переводят через дорогу, про бабулю в супермаркете,которая покупала одну картофелину...тысячи их...

от вже ти і наглєц, це я думаю для того що б лікарі прочитали і задумалися), а то вдруг тебе знову кіне... і не буде одного з бордівчан поряд, я думаю ти зрозумiв.

так що вибачся і признай свою вину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за що мені вибачатись? І в чому моя вина? В тому,що я вважаю,що коли Лікар справжній,то подібні байки йому не потрібні.А якщо спочатку заглядає в кишеню,а потім вже оглядає паціента,то ніяка байка його нічому не навчить.

Та й сама ця оповідь розрахована не на лікарів,а на широкі маси,які не мають жодного відношення до медицини.

Уважні читачі відразу помітять суть (!!!) цієї психологічної мульки.

Відразу закрадається думка: ага!!! су*ара!!! Вищі сили все бачать!!!! Получив???!!!

Хіба не так?

Зловтіха і внутрішнє задоволення,що хапуга був покараний, бо ж Вищі сили існують!! Ось суть цієї байки.

(Раніше відписатись не міг,не було постів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумієш ти, Вова..Та перепости хоч тисячі разів, сенс не у тому, щоб прочитати 20 разів, а у тому, щоб зрозуміти...

А де кому і нагадати, що життя штука не проста, і ніхто не знає, що може статися з НИМ......
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, існує дуже багато різних притч. Деякі з святих писань, деякі пишуть інші. Але в чому сенс притчі? В моралі, яка повинна дійти до читача. Ця "вірусна соціалка" нікому не шкодить і ти її зараз називаєш так тому, що вони розповсюджуються тільки через соц мережі (хоча твоє відношення до них я частково розділяю)

вам ещё не надоело читать и смотреть подобную вирусную социалку? мне да

Так тебе ж ніхто не примушує це читати, а здогадатись, про що буде мова на даній сторінці можна було й з назви самої теми. Ну а про те, що ти читав це 10 років назад в журналі, це не міняє справи. Є люди, які раніше цього не читали або не чули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за що мені вибачатись? І в чому моя вина? В тому,що я вважаю,що коли Лікар справжній,то подібні байки йому не потрібні.А якщо спочатку заглядає в кишеню,а потім вже оглядає паціента,то ніяка байка його нічому не навчить.

Та й сама ця оповідь розрахована не на лікарів,а на широкі маси,які не мають жодного відношення до медицини.

Уважні читачі відразу помітять суть (!!!) цієї психологічної мульки.

Відразу закрадається думка: ага!!! су*ара!!! Вищі сили все бачать!!!! Получив???!!!

Хіба не так?

Зловтіха і внутрішнє задоволення,що хапуга був покараний, бо ж Вищі сили існують!! Ось суть цієї байки.

(Раніше відписатись не міг,не було постів)

як розхвилювася, аж по українськи написав)) дивись не хвилюйся так, а то вище писав що може бути)))

і язик зможеш собі відкусити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам ещё не надоело читать и смотреть подобную вирусную социалку? мне да, ещё сюда втулите пару видео роликов,про бабулю-пешехода,которую переводят через дорогу, про бабулю в супермаркете,которая покупала одну картофелину...тысячи их...

не розумний ти Гетто, такоi *вiрусноi соцiалки* як ти виразився, треба побiльше й на кожному кроцi, тодi можливо хоть один з тих роликiв чи оповiдань пробудить в твоему (й не тiльки) зачарствiлому серцi iскру спiвчуття до ближнього й можливо, в якiйсь ситуацii, коли ти мав би пройти мимо, ти згадаеш подiбну iсторiю й не пройдеш таки мимо, а врятуеш чиесь життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тем более, что этот рассказ о враче и маленьком пациенте,оказавшимся сыном врача,лично я читал больше 10 лет назад, в бумажном журнале,а не в этих ваших тырнетах.

Ну то візьми ножниці, виріж собі з картону медаль і гордись. Тут тема не про тебе, не про те що ти коли читав і хватить тулити своє "Я" скрізь.

P.S Manjak, дякую що підтер, але там і РО можна було вліпити за перехід на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як розхвилювася, аж по українськи написав)) дивись не хвилюйся так, а то вище писав що може бути)))

і язик зможеш собі відкусити!

а от і підтвердження того,що Гетто правий. любитель глибокодумних(?) притч(?) двічі підряд зловтішився чужою проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от і підтвердження того,що Гетто правий. любитель глибокодумних(?) притч(?) двічі підряд зловтішився чужою проблемою.

я не втішився, а просто хотiв людині сказати щоб незабував, що його може таке спідкати не дай бог!

чисто по людськи йому співчуваю! Просто треба бути з людиною завжди, а то ж завжди як виходить - з мене стібуться і я буду з інших стібатися як не вживу то хоть в неті)), так жеш не можна.

П.С. вон маньяк класно написав!

post-12037-0-64094000-1367669384_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не "притчі" треба плодити і в неті за них "лайки" ставити, а взяти і не дати хабар або піти на принцип і зробити погану довідку не за "пакет".

коротко, по темі:

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для меня одно невдомек, зечем выкладывать [это] особняком!? Для [этого] уже есть, ранее, создана тема. Кстати, там есть "вещи", которые заставят Вас задуматься куда глубже чем эта, imho.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті такого роду інформації терабайти, просто мало кому вона цікава...

Як на мене, то такого роду притчі треба в маршрутках розклеювати, замість отих непитущих електриків... :0135:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не "притчі" треба плодити і в неті...

Да можно и притчи закидывать, только в спец.отведенных для этого местах, хотя бы ради того чтобы не было хаоса на форуме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю, що такі "притчі" часто профанують саму ідею повчальності чи мудрості. тому що зроблені грубо, на жорстких контрастах: дєвочка, что ти хочєш-на дачу, ілі что б тєбє атарвало голову? їх і так повні однокласники з контактами, а якщо ще й у маршрутках клеїти...тошнитме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...