Перейти до змісту

життя


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Що, скучали? А в мене так багато в житті трапилось. А в вас як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши назву топіка, я чомусь подумала,що це буде щось філософське (роздуми про сенс життя, життєві цінності), а виявилося все так просто і головне приємно... приємно, що Юлямпочку цікавить як в нас життя... що сама вона хоче щось розказати (напевно)... що ще сказати?? просто добра душа)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка да, вона така. ;). Але поки не почую хоча б від десяти людей, як у вас життя, про себе не розкажу, а маю ж чим хвалитись! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

удасьця, навєрно, бо інакше, ви не взнаєте, що я вже числюсь в ранзі "молодої пєйсацєльніци", хехе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і інтервали між відповідям в цій темі :rolleyes: Здається, ні в кого в житті нічого не відбувається :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і інтервали між відповідям в цій темі :D Здається, ні в кого в житті нічого не відбувається :P

С себя бы начали :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не питання - але у мене в житті поки нічого особливого не трапилось :rolleyes:

готуюсь до чергової сесії, працюю над новим веб-проектом, чекаю весну, щоб вже сісти на улюблений велосипед :lol:

а у вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не питання - але у мене в житті поки нічого особливого не трапилось :)

готуюсь до чергової сесії, працюю над новим веб-проектом, чекаю весну, щоб вже сісти на улюблений велосипед :)

а у вас?

Хех, а я готуюсь виходити на стару роботу і буду шукати паралельно нову. Ну таку, наприклад http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=15256 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, да,нічо в нас з тобою не вийшло B). А які були плани ;). А яка в тебе стара робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим. Від якого періоду?

Ніби як у всіх - мало чого нового ..

Похвалитися - нема чим.. :)

будуть новини - обов'язково!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я роблю звіт начальству, фан :-)

ЗІ Юлямпочка, давай "колісь" (в переносному смислі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, ну ладно. Вийшов друком альманах, де є мої вуршики. З червня почнуть виходити номери двох дитячих журналів з моїми казочками-віршиками, в кінці лютого презентація книжки "вбивця мрій", де будуть два мої оповіданнячка.

є ще дешо, але то вже в кінці лютого, щоб факт підтвердився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А я сьогодні цілий день на криші просидів.

Ставив нові базові станції, щоби нарід міг межи собов спілкуватись.

Замерз, зилий як чторт.

Але коли приходиш додому, маразм робочого дня помаленьку проходить ;)

Чому завтра не субота? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про змерзлого злого чорта було лишнє...

То я у рекламі Київстару: чуваки десь на говерлі ставлять вишку, дитина бере телехвона і дзвонить татові.... романтика!!! А тут Командор злий, замерзлий, злазить з даха, якесь малолєтнє чудо вмикає компутєра і цілу ніч качає порєво... ;) тьху ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, ну ладно. Вийшов друком альманах, де є мої вуршики. З червня почнуть виходити номери двох дитячих журналів з моїми казочками-віршиками, в кінці лютого презентація книжки "вбивця мрій", де будуть два мої оповіданнячка.

є ще дешо, але то вже в кінці лютого, щоб факт підтвердився

Класно! А я как-то пробовал втюхать свои творения какому-то издательству (то ли журналу), но меня там "культурно послали"... :( Уявляю, як ти себе почуваєш. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
...є ще дешо, але то вже в кінці лютого, щоб факт підтвердився

Підтвердилось? Порадуєш нас своїми віршиками в видавництві? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не підтвердилось, а в видавництві мені сказали шукать спонсора. Триста - чотириста доларів і тисяча примірників власної збірки - мої :smile3: - тоді зможу радувать :huh:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уууу..ніц нового фактично. окрім внутрішнього. знайшла близьку душу, втратила її в моменті через свої принципи-погляди-гордість-іт.п..динаміка.позитив.негатив.супер просто. і ..закохалась в життя. а тепер весна

і я хочу зустріти світанок з такою ж рідною душею. тільки от такої (крім моєї власної) нема :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду в Херсон на всеукраїнський фестиваль, можете тримати за мене кулаки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду в Херсон на всеукраїнський фестиваль, можете тримати за мене кулаки. :lol:

тримаю!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...