Перейти до змісту

Працівники садка Луцька крали їжу у дітей


tukvito4ka

Рекомендовані повідомлення

Мав здоров"я нести нелегкі торби, вистачить здоров"я влаштуватися на роботу сторожем/двірником. Можна і на дачі якусь картоплю/моркву/квасольку виростити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крадуть скрізь , просто не попадаються

просто так завзято не ловлять

Наша завідуюча йде на роботу з сумочкою, а з роботи ще й з пакетом. Крім харчів ЩО ще з дитсадка можна носити?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піклувальна рада садочка Вчора 22:11 Відповісти

Шановна громадо, ми вирішили звернутись до Вас та розповісти все по порядку.

По суті інциденту.

Меню садочка 31, на 25 квітня:

- Сніданок

рисове суфле, чай, хліб з маслом;

- Обід

червоний борщ зі сметаною, макарони з тушкованою куркою, салат з капусти, компот;

- Вечеря

куліш, бурякова ікра.

Подивимось, що було в пакеті у носія:

Дві банки сметани, дві пачки масла, молоко, варений буряк, целофановий кульок якоїсь крупи (я не встановлював якої), два качана свіжа кап, два пакети сметани, рис, півлітрова банка томатної пасти, ціла курка, пакет куриних крил, пакет дитячого печива…

Як бачите – повна відповідність денного меню.

І це була вранішня виноска, а ще вечірня, а ще плюс усі залишки та відходи, і так КОЖЕН ДЕНЬ.

Дійшло до того, що дітям замість однієї сосиски дають тільки третину, замість молока готують на воді з під крану, по дві неділі по тендеру не привозять хліб…

Зараз на активних батьків проводиться шалений моральний тиск зі сторони працівників садочка, міліція позбулась речових доказів та закрила справу, ведеться шалена кампанія по дискредитації серед широких мас батьків, що не поінформовані по суті всього що відбувається в садочку…

Тільки дякуючи телеканалу АВЕРС, нас поки ще не записали чи в замовники, чи ще в кого-небудь, фантазії там не бракує, а тому, саме зараз, ми зважились на те щоб звернутись до усіх батьків та освітян, доступним для нас методом, з наступним:

ЗВЕРНЕННЯ

Ми не здамось, хай що не прийдеться пройти, але за дітей своїх, за відродження великої довіри до вихователів, нянечок, освітян загалом, ми готові витримати любий тиск.

Віримо, що наш приклад відкриє очі на проблему, сформує поштовх для активних батьків, зарядить їх енергією до дії, разом ми зможемо запропонувати правильний вихід зі складного становища освіти.

Ніхто з Нас (опікунської ради), не бажає гіршої долі для цієї літньої людини (носія), але, ми не мали права його відпустити, адже він не Сам туди прийшов, не він вкладав продукти у пакети, не він формував атмосферу вседозволеності у садочку, також і не він не дає на садочок з бюджету жодної копійки (на проблеми та розвиток), не він встановлював злиденні зарплати для освітян, не він не дає можливості освітянам вчасно іти на достойну та пристойну пенсію… Але, чому крайніми тут повинні ставати ДІТИ!

Ми з Вами, батьки, хіба не ми відводимо дітей що ранку у садок і одразу тікаємо, хіба не ми в кращому випадку ходимо на батьківські збори, а то так би нічого взагалі і не знали б, чим хоч малим живе садок, хіба не ми, що разу, як тільки знову на щось потрібно здавати гроші, в кращому випадку відчуваємо внутрішнє подразнення, а то можемо ще й закотити скандал, або впадаємо у образ, розвертаємось і взагалі нічого не платимо, хіба не ми при цьому самі вже давно ким тільки не охрестили цих освітян – хіба це все не про нас. Ми, піклувальна рада ДНЗ 31, такі самі, але ми пробуємо змінитись самі, і тільки після цього – чесно, постійно обговорюючи усі проблеми з працівниками садочку, як тільки в наших силах, допомагаючи їм – просимо, а тепер і вимагаємо адекватних змін і у працівників та адміністрації. Розуміючи, що все це накопичувалось десятиліттями, сформувалась система , завуальована на зовні, та прогнила із нутрі – ми чітко усвідомлюємо, що люба зміна системи в нашому суспільстві проходить тільки через ломку, і потрібні значні зусилля, щоб дістатись до нових форм цієї системи, а тому в нас одних може не вийти, ми просто батьки, може щось надломитись, просто не вистачить сил для боротьби, не з освітянами, а з тими пороками які нажаль сплелись у цю систему, яка роз’їдає усе те що ми розуміємо під поняттям такої Освіти – яка потрібна Нашим дітям!

Батьки, ті хто вірить у тих хто виховує, навчає, зрощує Ваших дітей – поверніться лицем до вихователів, вчителів: хоч раз запитайте не те «Як ваша дитина», а які є проблеми, чи є щось, хоч саме не значне, але те, чим ви зможете допомогти, цікавтесь життям, подіями, відношенням, підтримуйте хоч словом - коли важко, підставте плече - коли горе, хваліть - коли получається, … А тоді вже запитуйте, якщо не так, попереджуйте, якщо не реагують, вживайте заходів, якщо зловживають – і це чесно, відповідально, професійно та морально.

Віримо, що разом у нас все вийде саме так, як потрібно Дітям.

З повагою до всіх батьків та освітян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще хочу вихователям нагадати: діти пам'ятають все що ви робите, "мале-дурне" - то вигадки. Особисто я пам'ятаю як в мене нянічка з сусідньої групи забрала маленьку прікольну чеську машинку-грузовичка, спочатку просто так насварила, взяла і забрала, а потім я ту машинку побачив в її сина. Я мав десь біля чотирьох років. Навіть зараз якби зустрів ту погань, хоч воно вже старе, я б мав що їй сказати. Думайте що робите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крадуть скрізь , просто не попадаються

просто так завзято не ловлять

Наша завідуюча йде на роботу з сумочкою, а з роботи ще й з пакетом. Крім харчів ЩО ще з дитсадка можна носити?)

варіант "протягом дня ходила в магазин/на базар" не канає?:-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на активних батьків проводиться шалений моральний тиск зі сторони працівників садочка

Навряд це є правдою, завідуюча садочком і двоє кухарів звільнені з посад того самого дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіант "протягом дня ходила в магазин/на базар" не канає?:-D

ні

Здогадки - то я так сказала.

Я ж не можу її тут реально звинувачувати - "чрєвато")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиснути може відділ освіти, в коментах деяких вспливає. Там взагалі коменти цікаві, варто почитати для широти кругозору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто де працює, там і краде..Автодорогу можна зробити на 5 см. вужче з кожної сторони і камаз асвальту лишній може вийти(залежно від кілометражу звісно). кухарі теж крадуть - по 10 г з кожного і профіт в сім*ю..Та теж я думаю і в приватних закладах громадського харчування робиться(і державних - при різних установах) ітп. просто зараз от зловили..а як розголос починається в нас відразу кадрові рішення. І скрізь де погано платять(тобто абсолютно всюди) крадуть допоки не засвітяться...

Я це все звісно не виправдовую..але народ виродився я думаю, вже давно один в одного одбираєм бо не вистачає того,що законно заробляється. Нажаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд це є правдою, завідуюча садочком і двоє кухарів звільнені з посад того самого дня.

Завідуюча то звільнена, але залишились вихователі (не всі), які взяті нею на роботу і які поводять себе зараз з причетними батьками не так як повинен себе поводити педагог. Доречі мало хто знаю що завгосп там її кум, а чоловік займає дві посади двірника і сторожа, а син оператор ЕОМ, який набирає текст (типу) за великі гроші і постачає різні стенди картонові за 200 грн без чека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"на работе я не гость, унесу домой хоть гвоздь"

паршива звичка, котрій вже не один десяток років...

...про причинно-наслідковий звязок можна розмишляти безкінечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, заголовки газет через 50 лет :

Работники детсада приносили на работу продукты, так как считали, что их подопечные не наедаются ;

Трое ребят ночью возле ЦУМа настойчиво предлагали прохожим закурить и позвонить куда-нибудь по телефону, в крайнем случае взять у них денег на такси ;

Открывается новый президенсткий проект "Бесплатное жильё молодым семьям" ;

В Луцке на тротуаре обнаружен фантик от конфеты. Виновный в его утере предложил наказать его ста часами общественных работ ;

Киевская городская администрация финансирует конкурс политической карикатуры ;

Отмечен десятилетний юбилей со дня проведения последнего митинга на центральной площади города ;

Высокопоставленный чиновник сбивший человека отдал все свои деньги семье пострадавшего, уволился со службы и добровольно сел в тюрьму на 10 лет.

вот только они будут, imho, на каком-то другом языке, отличном от нынешнего государственного (может китайском?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто де працює, там і краде..Автодорогу можна зробити на 5 см. вужче з кожної сторони і камаз асвальту лишній може вийти(залежно від кілометражу звісно). кухарі теж крадуть - по 10 г з кожного і профіт в сім*ю..Та теж я думаю і в приватних закладах громадського харчування робиться(і державних - при різних установах) ітп. просто зараз от зловили..а як розголос починається в нас відразу кадрові рішення. І скрізь де погано платять(тобто абсолютно всюди) крадуть допоки не засвітяться...

Я це все звісно не виправдовую..але народ виродився я думаю, вже давно один в одного одбираєм бо не вистачає того,що законно заробляється. Нажаль

Народ не виродився, а живе згідно божих принципів

14Бог сказал Моисею: Я есмь Сущий. И сказал: так скажи сынам Израилевым: Сущий (Иегова) послал меня к вам. 15И сказал еще Бог Моисею: так скажи сынам Израилевым: Господь, Бог отцов ваших, Бог Авраама, Бог Исаака и Бог Иакова послал меня к вам. Вот имя Мое навеки, и памятование о Мне из рода в род. 16Пойди, собери старейшин сынов Израилевых и скажи им: Господь, Бог отцов ваших, явился мне, Бог Авраама, Бог Исаака и Бог Иакова, и сказал: Я посетил вас и увидел, что делается с вами в Египте. 17И сказал: Я выведу вас от угнетения Египетского в землю Хананеев, Хеттеев, Аморреев, Ферезеев, Гергесеев, Евеев и Иевусеев, в землю, где течет молоко и мед. 18И они послушают голоса твоего, и пойдешь ты и старейшины Израилевы к фараону царю Египетскому, и скажете ему: Господь, Бог Евреев, призвал нас; итак отпусти нас в пустыню, на три дня пути, чтобы принести жертву Господу, Богу нашему. 19Но Я знаю, что фараон царь Египетский не позволит вам идти, если не принудить его рукою крепкою; 20и простру руку Мою и поражу Египет всеми чудесами Моими, которые сделаю среди его; и после того он отпустит вас. 21И дам народу сему милость в глазах Египтян; и когда пойдете, то пойдете не с пустыми руками: 22каждая женщина выпросит у соседки своей и у живущей в доме ее вещей серебряных и вещей золотых, и одежд, и вы нарядите ими и сыновей ваших и дочерей ваших, и оберете Египтян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, заголовки газет через 50 лет :

;

Отмечен десятилетний юбилей со дня проведения последнего митинга на центральной площади города ;

ну це цiлком реально, бо будуть на пiдходах до площi *приймати* бажаючих мiтингувати, як в Россii

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сусідка працює в школі в їдалці. Літом вляштовується якщо вийде в дитячі табори. Особисто колись підвозив її сина до табору. Він взяв сумки, там банки 3-х літрові соку, м"ясо, фрукти. Зі школи носить все. НЕдавно пив з сусідом по 50 грам. Взяв котлету. В мозку щось згадалось типу знайомий смак. Потім здогадався що це шкільні галімі котлеки коли я вчився теж таке давали. Сусід навіть не знає що таке хліб купувати. А таких працівників в їдалці по пару чоловік + ще треба завідуючій/директору дати сумку. І це відбувається кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора навіть по СТБ в новинах розповідали про цей випадок

http://vikna.stb.ua/news/2013/4/30/129645/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...