Перейти до змісту

Велосипедисти за МММ?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні на вул. Лесі Українки побачив велосипедиста, який їхав із прапором, на якому красувався логотип багато кому відомої компанії "МММ".

logo3.jpg

А ось і "промоутер". Щоправда, прапор не розвівався, бо був у руках в велосипедиста. Але видно, що на прапорі саме логотип "МММ". Крім того, у велосипеда ззаду стирчить труба, на якій був прапор. Вражає екіпіровка, яка красується на поясі.

25bi.jpg

Цікаво: чому? Просто за гроші, чи за ідею? І це лучани, чи гості міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучанин, радіоаматор (на поясі рація), велосипедист. Бордівчанин. Нік 911, звати Ігор. до МММ не має ніякого відношення, просто попросив знайомий зачепити прапор і проїхатися по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо знайомий порпосить проїхатися з прапорцем зі словом Х*Й - теж поїде?:) теж три букви, різниця невелика, і звучить так само лайливо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, ну, у нього не настільки негативне ставлення до МММ, щоб відомі три букви асоціювались із іншими відомими трьома буквами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю чудика. Местный.

Чтобы не подумали, что я за МММ, бегу продавать велосипед. Поменяю на лыжи.

Ярчик, если мне память не изменяет, у тебя тоже есть велосипед? Ты тоже за МыМыМы? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, если мне память не изменяет, у тебя тоже есть велосипед? Ты тоже за МыМыМы? ;)

Є. Годину як колеса накачав :) Я - проти. Але який з мене велосипедист... ні шолома, ні форми, ні навіть гріпсів не маю... кілька разів зарулюю за "ВЗ" біля базару - а там за "інтєрєсующіміся" до тебе фіг прорвешся... от і їжджу другий рік без гріпсів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є. Годину як колеса накачав :) Я - проти. Але який з мене велосипедист... ні шолома, ні форми, ні навіть гріпсів не маю... кілька разів зарулюю за "ВЗ" біля базару - а там за "інтєрєсующіміся" до тебе фіг прорвешся... от і їжджу другий рік без гріпсів :)

:_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін.

Побачив, що тут продають гріпси. Зрадів.

Зайшов в топік, потім по лінку, подивився картинку...

І зрозумів, що насправді я хотів не гріпси. А ріжки...

...не велосипедист!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж казав, що гріпси теж треба, бо твої "липкі" стали. Чи я щось плутаю?

за "інтєрєсующіміся" до тебе фіг прорвешся...

А я сьогодні двічі... прорвався до Тані... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і "промоутер". Щоправда, прапор не розвівався, бо був у руках в велосипедиста. Але видно, що на прапорі саме логотип "МММ". Крім того, у велосипеда ззаду стирчить труба, на якій був прапор. Вражає екіпіровка, яка красується на поясі.

Цікаво: чому? Просто за гроші, чи за ідею? І це лучани, чи гості міста?

Діфото, вибач, сьогодні я скажу за тебе. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хома-невіра. Вдруге, на цей раз у деталях розповів йому про МММ, кидалово та фінансову піраміду - нуль бажання розуміння. Ну що ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Видно знайомий гарно просить, у фінансовому плані. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хома-невіра. Вдруге, на цей раз у деталях розповів йому про МММ, кидалово та фінансову піраміду - нуль бажання розуміння. Ну що ж...

Если можно, поконкретнее, почему кидалово и кого оно кинуло. У меня например только положительное мнение о МММ, кстати, из личного опыта, а не из СМИ. Убедился на себе,- все работает!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас бабло згорело в МММ що аж пердак подгорає висказатись по поводу прапора ? Єслі у вас фото помімо улибкі викликає ісчо якусь нездоровую реакцию, путь вам в клініку господа.

Микола Янович я вас впізнав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...