Перейти до змісту

Шо то за така "зірка" сидить в Глорії?


Artem!

Рекомендовані повідомлення

На Богдана Хмельницького є така кантора "Глорія" продають муз. інструменти, пробував там дещо купити і чемно спілкувався з продавцем (жінка), так вона мені казала що я її опускаю (чи щось в тому дусі) і продавати мені нічого не буде, хоча з чого таке відношення з її боку мені не відомо, мужика давно небуло чи що....?

мав нагоду хтось спілкуватись з тією "чемною" продавчинею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стенограма або запис розмови є? А то уявлення про "чемність" у кожного своє. Я заходив туди десь пів року тому, теж сиділа там жінка. Нічого особливого в її манері спілкування не побачив, все розказала-показала нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Богдана Хмельницького є така кантора "Глорія" продають муз. інструменти, пробував там дещо купити і чемно спілкувався з продавцем (жінка),
А стенограма або запис розмови є? А то уявлення про "чемність" у кожного своє.

таки да, аудио видео доказательства как бэ бОльше прояснили ситуэйшен, ато просто так созданный топстар, да ещё и во флейме может превратить в звезду не только ту женщину, а и повысить рейтинг и продажу своих товаров.Ведь наверняка многие лично захотят убедится, что там за продавщица такая. Да и рекламка халявная магазину не помешает, :0151::0135::g05::0083:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, записати треба було, спецом якось туди зайду запишу розмову і викладу тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спецом якось туди зайду запишу розмову і викладу тут

только для усиления эффекта, попробуй немного потроллить её, протестировать на чувство юмора так сказать, и на высоту болевого порога на то, сколько времени нужно человеку, что бы сорваться, и начать хамить, или наоборот, до конца остаться толерантной и выдержанной. :)

Сам же всегда (!!!) оставайся спокойным, вежливым и почтительным.Может и вправду ролик станет звездой рунета!!!! :0137::0124::0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, от нашо ти людину дурного вчиш? Викличе вона охорону, приїдуть хлопці з автоматами і шо тоді? Де тєлєвідєніє, де ютюб?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там в "Глории" вообще интересные люди живут. захожу к ним осенью, спрашиваю, "а нет ли у вас пятой струны для гитары, так чтобы виниловая оплётка была". мне так через плечо - "нету и вообще, не бывает таких". "уверены?", спрашиваю. отвечают с видом знатоков – "да!". далее последовал небольшой спор на тему "у нас всё было за@бись пока ты не пришёл", проигрывают в котором обычно все участники, так что я просто развернулся и вышел. больше туда не заходил и другим не советую.

я понимаю, что это как зайти в магазин каминов и попросить спички дрова поштучно. но наплыва клиентов я там не видел, так что могли бы и повежливей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуйте, а чому б не пофлешмобити? Завтра буду в центрі, зовсім поряд - кагбе вроді і не в облом зайти спитать шось типу про "середню струну на гітару, так чтоби била вініловая апльотка" :)

Ой, шо це я! Вирвалось. Я ж - нє. Протів тролінга... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуйте, а чому б не пофлешмобити? Завтра буду в центрі, зовсім поряд - кагбе вроді і не в облом зайти спитать шось типу про "середню струну на гітару, так чтоби била вініловая апльотка" :)

а прикинь, если их всё-таки завезли. семь сортов :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуйте, а чому б не пофлешмобити? Завтра буду в центрі, зовсім поряд - кагбе вроді і не в облом зайти спитать шось типу про "середню струну на гітару, так чтоби била вініловая апльотка" :)

а прикинь, если их всё-таки завезли. семь сортов :smile3:

Тоді я спитаю а чи не продадуть половину, бо струна треба на мандоліну.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я спитаю а чи не продадуть половину, бо струна треба на мандоліну.

:-D

Ти краще вибери менш "опасний" інструмєнт, н-д, балалайку, а то фіг його зна, чи вони

в курсі, шо воно таке - тая мандоліна і чьорті шо продадуть )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому б не пофлешмобити? Завтра буду в центрі, зовсім поряд - кагбе вроді і не в облом зайти спитать шось типу про "середню струну на гітару, так чтоби била вініловая апльотка"

Ще закупляться грандіозно тими струнами з радості.)

Років 10-15 тому такий агресивний маркетинг застосовували трейдери алко-брендів для просування своїх ТМ в HoReCa.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можна поцікавитися наявністю міхів на волинки розміру XXXL.

або мундштуків до них же. І обов'язково з клену! Чому з нього - а ХЗ. Бо звучить красіво. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайти, походити і, зробивши вигляд, що зайшов в сільмаг за 100500км від міста, запитати "А що - арфи немає?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайти, походити і, зробивши вигляд, що зайшов в сільмаг за 100500км від міста, запитати "А що - арфи немає?".

І попроси педаль від арфи, чи сорок сьому струну :_02: ( до речі, є в арфі і те , і те) :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А у вас есть такой же боян, только с перламутровыми клавишами"

"А у вас померять можно?"

"А у вас есть чатланские цаки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А у вас есть такой же боян, только с перламутровыми клавишами"

"А у вас померять можно?"

"А у вас есть чатланские цаки"

"А можна на отій гітарі
спробувати?"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А у вас есть такой же боян, только с перламутровыми клавишами"

"А у вас померять можно?"

"А у вас есть чатланские цаки"

"А можна на отій гітарі
спробувати?"

кажуть, у Луцьку тільки у вас можна придбати дудку волосянку? а можете на ній Stairway to Heaven заграти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А у вас есть такой же боян, только с перламутровыми клавишами"

"А у вас померять можно?"

І такий - ПАШОЛ разсєкать!...

1366912868_gifs_050.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А у вас есть такой же боян, только с перламутровыми клавишами"

"А у вас померять можно?"

І такий - ПАШОЛ разсєкать!...

1366912868_gifs_050.gif

:_36: :_36: :_36:Otsenki_vystavit.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

там в "Глории" вообще интересные люди живут. захожу к ним осенью, спрашиваю, "а нет ли у вас пятой струны для гитары, так чтобы виниловая оплётка была". мне так через плечо - "нету и вообще, не бывает таких". "уверены?", спрашиваю. отвечают с видом знатоков – "да!".

Ну чув про круглу опльотку, полукруглу, плоску, поліровану, гексагональну но про вінілову нечув такого. Втикав в гуглі бо стало цікаво ненайшов такої опльоткі.

На рахунок магазину мав з ними справу неодноразово претензій і нарікань не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... а то фіг його зна, чи вони в курсі, шо воно таке - тая мандоліна і чьорті шо продадуть )))))))

Нє, вони по чьорті-шо пошлють в секс-шоп. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...