Перейти до змісту

На мене напали троє молодиків біля Цума ! Що ви про це думаєте ;-)


Vord

Рекомендовані повідомлення

З одного боку, втекти уникнути бійки і можливих фатальних наслідків для себе, це розумно. А з іншого, якщо здорові чоловіки втікають від знахабнівшої гопоти, то що робити жінкам, дітям? У цих покидьків тільки виросте впевненість у іх безкарності і відчуття того, що вони «хазяева жизни». Як на мене, ТС правий, що не згадав уроки бігу, а наваляв тим придуркам. Тут дехто про сиру земельку згадував і візки…ну втік здоровий мужик, додав тим уродам + в їх власну офігенность, а завтра вони вчепились до його дружини, доньки і скалічили їх. І як, буде бажання насолоджуватись життям?

Ми тут крайнощі описуємо . Та в житті здебільшого такі зустрічі відбуваються не на пустирях, а,от як в ТС, в центрі міста, і не в таку вже й глуху ніч і де ходять люди. І хочеться вірити, що побачивши, як троє на одного, люди не будуть діставати мобіли і знімати чи проходити повз чи тихенько сидіти і визирати з вікон, а допоможуть.

розгляньте іншу сторону медалі- їм наваяли по самі помідори - чи не виникне у них почуття помсти? думаю. що виникне... питання лише на кого вил"ється ось та помста

не все так просто в таких ситуаціях

А я думаю, що у них виникне відчуття страху. Це примітивні створіння, які не здатні осягнути ваших сен-сейських повчань. Вони сприймають тільки силу. Хто сильніший, того і слухають і бояться. І отримавши раз, другий відсіч, будуть боятись. Ну а якщо вже "їм наваяли по самі помідори", то достатньо одного, бажано вожака, притиснути мордою об асфальт і здаті міліції. Решта стаї розвалиться сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

саме в психічному здоров'ї нації

Тут не погодитись важко, шановний барангатовекторний.

А ти мабуть за політичні погляди готовий в горло вп'ятись?

І підозрілий страх за бізнес(є він в тебе?) - чого б це не регіоналу опозиції боятись :_07: ?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, що у них виникне відчуття страху. Це примітивні створіння, які не здатні осягнути ваших сен-сейських повчань. Вони сприймають тільки силу. Хто сильніший, того і слухають і бояться. І отримавши раз, другий відсіч, будуть боятись. Ну а якщо вже "їм наваяли по самі помідори", то достатньо одного, бажано вожака, притиснути мордою об асфальт і здаті міліції. Решта стаї розвалиться сама.

у їхньому розуміння сила - це або велика маса та об"єми, або кількість, а коли їм трьом наваяє якийсь "невзрачний тіпок" - то думаю, що буде лише одне на умі - йому повезло, а ми щось затупили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о ніякі ушу, карате, айкідо вам не допоможуть.

Мій сусід. Володар чорного поясу по карате якогось там 5 чи 6 дану. Думає інакше. (В 14 років він мав 2-й дан ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о ніякі ушу, карате, айкідо вам не допоможуть.

Мій сусід. Володар чорного поясу по карате якогось там 5 чи 6 дану. Думає інакше. (В 14 років він мав 2-й дан ).

Женя, 5 чи 6 дан в Україні перерахувати по пальцям можна- ти щось плутаєш ))))

p.s. 6 дану в Україні здається взагалі немає ))))

p.s. є, але займається карате з 1974 року

а ти сусід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, Костя, не плутаю. Кажу ж в 14 років уже мав 2-й дан.

Це 7-8 на пальцях. І то на 7-8 уже в Японію їхати здавати. Бо у нас такий сенсеїв немає!

Мова ж не про те. Мова про те, що 4-5 молодиків і ти без будь-якого уявлення як себе захистити - шанси рівні нулю. Ну, хіба кришу рвоне, і десь якісь підсвідомі резерви відкриються, то 2-х можна вкласти. Ну 3-х. А так... без шансів.

пам'ятаю себе в 9-му класі. 3-є добряче випивших доколупалися навпроти к-тру "Луцьк". Відлупцювали. Їм по 20+ було, мені 14. І сам. кричав про допомогу - хоч би хто пальцем поворохнув, хоча мужиків проходило повз - чимало! Дуже я пошкодував, що не взяв гумової дубинки, що батько приніс з роботи. Принаймні був шанс відбитися і втекти. З тих пір я її з собою дуже часто носив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам дуже пощастило, по перше ви цілі, по друге "мабуть" цілі і вони.

Поясню. Згідний проте що краще уникати сутички рідко вони закінчуються от так добре, без наслідків.

Тут вже багато писали про те що при більшому супротиві і вбивали і калічили все було. Я з цим згідний та додам лише інший випадок. Мені розказували історію, здається вона мала місце у Рівне так само група напала на хлопця, але він був не сам а з дівчиною. Тобто втікти не вийде, тай хлопець ніби довгий час займався бойовими видами спорту. Подробиць бійки не знаю, але все закінчилось дуже плачевно для нападників, тай зрештою і для хлопця. Здається (можу помилятись) він вбив одного з нападників і завдав тяжких тілесних іншим. Памятаю точно, що хлопця який захищався, посадили.

Мого кращого друга, в 2000 році, "посадили" за перевищення меж необхідної оборони на 5 років. Наклепав по фізії таким от героям. Фішка в тому, що, один з " ХУЛІГАНІВ" , був синком ВЕЛИКОГО дядька. Виявляється, треба було попросити зачекати, хіліганів, подзвонити в міліцію, а не ломати "дітям" (19-20 років), рукі і ключиці..... Сітуації бувають різні.... На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме в психічному здоров'ї нації

Тут не погодитись важко, шановний барангатовекторний.

А ти мабуть за політичні погляди готовий в горло вп'ятись?

І підозрілий страх за бізнес(є він в тебе?) - чого б це не регіоналу опозиції боятись :_07: ?.

Ну не можу стриматись :) Особистого бізнесу такого великого немаю щоб заберали, зате знаю людей в яких забрали. Знаю, що як і свобода, як і регіонали одне одного варте! Проте де свобода бере гроші і де регіони та вся опозиція то у всіх методика однакова , лише різні джерела харчування. :)

останнє попередження обом - вам статус "Хамидло" ніхто не давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, що у них виникне відчуття страху. Це примітивні створіння

Ви їх всіх знаєте?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме в психічному здоров'ї нації

Тут не погодитись важко, шановний барангатовекторний.

А ти мабуть за політичні погляди готовий в горло вп'ятись?

І підозрілий страх за бізнес(є він в тебе?) - чого б це не регіоналу опозиції боятись :_07: ?.

Ну не можу стриматись :) Особистого бізнесу такого великого немаю щоб заберали, зате знаю людей в яких забрали. Знаю, що як і свобода, як і регіонали одне одного варте! Проте де свобода бере гроші і де регіони та вся опозиція то у всіх методика однакова , лише різні джерела харчування. :)

останнє попередження обом - вам статус "Хамидло" ніхто не давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вдалось втекти, уникнути сутички - однозначно цілитись в пах, колінні чашечки, вичавлювати очі, відкушувати вуха, пальці - коротше все що не по правилах. Рано чи пізно зрозуміють що тобі зірвало дах і позадкують.

Імхо краще відсидіти і вийти по амністії через 2,5 роки ніж доживати віку інвалідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вдалось втекти, уникнути сутички - однозначно цілитись в пах, колінні чашечки, вичавлювати очі, відкушувати вуха, пальці - коротше все що не по правилах. Рано чи пізно зрозуміють що тобі зірвало дах і позадкують.

Імхо краще відсидіти і вийти по амністії через 2,5 роки ніж доживати віку інвалідом.

А то что можно сделать инвалидом малолетнего дурачка, у которого нет не мозгов в данном возрасте, то это ничего?

Ах да, а если вас посадят, не факт что вы выйдете нормальным человеком, а про уравновешенною психику вообще можно забыть.

Мне кажется в подобных ситуациях был, или будет каждый, но с любой ситуации есть выход, нужно только подумать, а не бить и бежать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постоянно опасаясь "сделать кого-то инвалидом" можно и на улицу не выходить. И за руль не садиться заодно. И вообще, с каких пор от удара в пах становятся инвалидом? Хотя можно конечно при первой же возможности услышав "эйтыидисюданах" сразу отдавать телефон и деньги (и жену). Никто не говорит что надо сразу устраивать драку, эти средства на тот случай когда ничего не помогло.

Кто вам сказал что все отсидевшие имеют неуравновешенную психику или становятся ненормальными? Знаю как минимум троих, по ним не скажешь. Избавьтесь от подобных стереотипов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постоянно опасаясь "сделать кого-то инвалидом" можно и на улицу не выходить. И за руль не садиться заодно. И вообще, с каких пор от удара в пах становятся инвалидом? Хотя можно конечно при первой же возможности услышав "эйтыидисюданах" сразу отдавать телефон и деньги (и жену). Никто не говорит что надо сразу устраивать драку, эти средства на тот случай когда ничего не помогло.

Кто вам сказал что все отсидевшие имеют неуравновешенную психику или становятся ненормальными? Знаю как минимум троих, по ним не скажешь. Избавьтесь от подобных стереотипов.

Да я и не говорил что нужно всех и все боятся, не вкоем случае, но и бить по между ног, или давить глаза, это может повлечь за собой плачевный исход.

А отдать телефон, деньги, и так далее... ну вы же сами понимаете, что люди разные, один отдаст все, лиш бы его не трогали, а другой череп на месте проламает, за такие слова, тут уже зависит от человека.

Я же не говорю что сидевшие люди какието не такие, вы меня наверное не правильно поняли, вот к примеру слова человека прожившего там несколько лет - "психологически очень тежело", соотвецтвенно такое просто так не забыть, и последствия пройденного этапа жизни оставят свои шрамы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в житті здебільшого такі зустрічі відбуваються не на пустирях, а,от як в ТС, в центрі міста, і не в таку вже й глуху ніч і де ходять люди. І хочеться вірити, що побачивши, як троє на одного, люди не будуть діставати мобіли і знімати чи проходити повз чи тихенько сидіти і визирати з вікон, а допоможуть.

Теж хотілося б вірити. Кінець 80-х, 50 метрів від вказаного ТС місця, час приблизно такий же.

Завдання 1 - вистояти. Завдання 2 - як карта ляже.

Мимо проходило дві сімейні пари, одна з дитячим візком. В "процесі" дві тушки 85-90кг живої ваги налітають на візочок, ледь не перекинули (повезло дитині).

Ніхто і не обізвався, а людей там вистачало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вдалось втекти, уникнути сутички - однозначно цілитись в пах, колінні чашечки, вичавлювати очі, відкушувати вуха, пальці - коротше все що не по правилах. Рано чи пізно зрозуміють що тобі зірвало дах і позадкують.

Імхо краще відсидіти і вийти по амністії через 2,5 роки ніж доживати віку інвалідом.

А то что можно сделать инвалидом малолетнего дурачка, у которого нет не мозгов в данном возрасте, то это ничего?

Ах да, а если вас посадят, не факт что вы выйдете нормальным человеком, а про уравновешенною психику вообще можно забыть.

Мне кажется в подобных ситуациях был, или будет каждый, но с любой ситуации есть выход, нужно только подумать, а не бить и бежать.

Стаття 36 ККУ. Необхідна оборона

1. Необхідною обороною визнаються дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи припинення посягання, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони.

2. Кожна особа має право на необхідну оборону незалежно від можливості уникнути суспільно небезпечного посягання або звернутися за допомогою до інших осіб чи органів влади.

3. Перевищенням меж необхідної оборони визнається умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці захисту. Перевищення меж необхідної оборони тягне кримінальну відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.

4. Особа не підлягає кримінальній відповідальності, якщо через сильне душевне хвилювання, викликане суспільно небезпечним посяганням, вона не могла оцінити відповідність заподіяної нею шкоди небезпечності посягання чи обстановці захисту.

5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або

будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

*****************************************************

в даному випадку - або хороший адвокат (довести сильне душевне хвилювання), або просто - не захопитись "необхідною обороною".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочітавши першу сторінку постів і перейшовши відразу на третю, хочувисловити свою думку.

На даний момент мені 22 роки сьогодні прогулюючісь приблизно в 22 годині вечора на 33 ( вул кравчука від 21школи до слона) я зустрів не одну компанію яка була готова ввійти в суперечку за будь який невеликий конфлікт. Наприклад воходячі з слона мене зацікавила певна реклама, а між мною і рекламою стояли двоє молодих хлопців років 18 20, їм не сподобалось що я дивлюсь в їхню сторону, і вони кинули мені ркпліку "чого втиріщівся на мене" не звітки він взяв що я дивлюсь саме на нього і чі в нас в країні ввели закон про заборону розглядання будь якої людини без її згоди??? Слава богу вдалось розійтись без розбірок я просто проігноровав їх. Я затрудняюсь дати аргументований коментар їхнім діям. Так само і я міг бути в одній із цих компаній і бути "мурчіком" не можу сказати що це пагане виховання батьками чі ще щось. На даний момент в мене росте син йому 1 рік, і для мене постає важливе питання, як виховати сина щоб він не відносився до отаких"гопніків-мурчіків".

В деякіх постах я прочітав що такім "пацанам" треба давати по голові. на мою думку це не вихід, тому що, це кожна третя дитина. Нжаль на даний момент в країна складаєтья така ситуація, що наші діти виховуються насиллям, ненавістю один до одного, діляться на зграї і нападають на одиноких прохожих.

не всюди і не завжди є камери які можуть довести що розбійник перший пішов на конфлікт, проте найчастіше виявляється що в хулігана батько є впливовою людиною, і перекрутить все так що ніби потерпілий спровокував бійку і покалічів їхнього синочка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маршрутчики рулят и отжыгают нипадеццки :0103::0126::0122::0123::_07:

http://www.volynnews.com/news/city/vodiyi_lutskykh_marshrutok_pobyly_sklo_avtivok_ta_malo_ne_pobylys_sami/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіям маршруток дзеркала заднього виду взагалі не потрібно. Хоча ні, таки потрібне праве для того, щоб пасажирів, які входять, рахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вдалось втекти, уникнути сутички - однозначно цілитись в пах, колінні чашечки, вичавлювати очі, відкушувати вуха, пальці - коротше все що не по правилах. Рано чи пізно зрозуміють що тобі зірвало дах і позадкують.

Імхо краще відсидіти і вийти по амністії через 2,5 роки ніж доживати віку інвалідом.

q.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю не знаю. Скількі раз бачив навіть вечором, віля ВНУ недавно бились якісь лохі два і ще дівка одна, через хвилину жовтобрикі підбігли зразу... А тут біля Цуму, повно світла, і ще й не так пізно людей полюбому багато було...

Але хто зна...

З такіми пацанчиками треба базарити нормально, не грубо, того шо сразу будуть по "бєзпрєлєлу" поступати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такіми пацанчиками треба базарити нормально, не грубо, того шо сразу будуть по "бєзпрєлєлу" поступати.

дайте шаблончик "базара" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...