Перейти до змісту

На мене напали троє молодиків біля Цума ! Що ви про це думаєте ;-)


Vord

Рекомендовані повідомлення

Бидло воно і в Африці бидло і в центрі Луцька бидло.... і не залежно від його поглядів, націоналіст він чи ще хтось.... тут річ не про те.... а про ТУПЕ БИДЛО з яким треба говорити на його ж мові....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Маваши в голову.

Маваши — Удар ногой в голову сбоку. Ему обучают во множестве школ. Это и карате, и кикбоксинг, и муай тай — и прочие, прочие, прочие. Относится к разновидности ударов ногами выше пояса. А также к разновидности спортивных ударов.

ЗАЩИТА ОТ МАВАШИ В ГОЛОВУ:

Итак, первый вариант защиты от ударов ногой в голову — при маваши противника выбить (или сломать) опорную ногу с одновременным блоком ударной ноги. Применим к любым ударам ногой выше пояса.

Второй вариант против ударов ногой в голову — отбить хозяйство. Поскольку маваши — в основном спортивный удар, то этот вариант встречается очень редко. Но его нужно помнить — вдруг на вас на улице нападёт тэквондист Об этом варианте также нужно помнить при любой другой атаке ногами выше пояса.

Третий вариант защиты от маваши — который прямо таки просится — сломать ударную стопу. Применим только для маваши. Делается это локтем, жёстким блоком. Чем сильнее удар — тем сильнее повреждения противника. Вам, по-сути, даже бить не нужно — подставил локоть под удар и радуйся. Как минимум, противник не сможет больше наступить на эту ногу из-за сильного ушиба. Ну а максимум уже озвучивался — перелом костей стопы. Если противник в спогах или берцах — нужно целиться локтем выше — в голень или под колено. Если противник в сапогах по середину бедра — ему очень неудобно бегать. Поэтому убегите от этого извращенца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До знайомого прицепились шестеро пацанів пізно ввечері зимою на Балці в районі 17 школи. Йшли паралельно і кричали - Ти лох, іди сюди, що засцав і тому подібне. Знайомий виждав дистанцію, підбіг до крайнього самого наглого і ударом в лице збив його з ніг. І після того втік. Вони пробували догнати, але не змогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пізно ввечері зимою на Балці в районі 17 школи

райончик (так ще і пізно ввечері :0157: ), тобі скажу, там колись був огого. 2-а рази там в самого нюанси були, якось пронесло, але було дуже гаряче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пізно ввечері зимою на Балці в районі 17 школи

райончик (так ще і пізно ввечері :0157: ), тобі скажу, там колись був огого. 2-а рази там в самого нюанси були, якось пронесло, але було дуже гаряче :)

якщо добре поросуждати, то в нас всі райони небеспечні)) але головне триматись до останього..

як мені мій тренер казав " рани заживуть, а от честь ніколи".

один раз дати відпору (навіть невдало з вашої сторони), то другій раз не будуть трогати. це факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пізно ввечері зимою на Балці в районі 17 школи

райончик (так ще і пізно ввечері :0157: ), тобі скажу, там колись був огого. 2-а рази там в самого нюанси були, якось пронесло, але було дуже гаряче :)

якщо добре поросуждати, то в нас всі райони небеспечні)) але головне триматись до останього..

як мені мій тренер казав " рани заживуть, а от честь ніколи".

один раз дати відпору (навіть невдало з вашої сторони), то другій раз не будуть трогати. це факт

"Против лома нет приема"

А если в этих отморозков ствол, или нож, а еще и не в одного? Вот к примеру, на балке был случай - двое зарезали одного, вот вам и честь, а убежал был бы жив.

Все зависит от ситуации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два чи три рази зустрічав "пацанчиків" по вулиці ковельській і лесі українки декілька років тому. я так зрозумів то їхній район. чіплялися навіть серед білого дня. ще через рік бачив уже трьох…

а взагалі як писали вище - безпечних районів немає. коли їду містом пізно увечері на велику то постійно бидло всяке мичить в догонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо добре поросуждати, то в нас всі райони небеспечні)) але головне триматись до останього..

як мені мій тренер казав " рани заживуть, а от честь ніколи".

один раз дати відпору (навіть невдало з вашої сторони), то другій раз не будуть трогати. це факт

А мій тренер казав,що в таких випадках потрібно виконати найкращий у світі прийом - швидко бігти.І він не був тренером з бігу))).

А якщо муляє честь,то вичислити по одному і джихад. Любі єдиноборства включають в себе не тільки махач,але й стратегію і тактику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, +1

я б втікав.

З віком приходить певне розуміння, що померти від ножа або "труба стальная 20мм." це не "подвіг", а юнацьке захоплення. У 2004-му стояв на "Банковій" проти "Богдана" ОМОНа з калашами, але від малолєток буду тікати - не ті принципи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно о 22.30 у центрі Луцька, біля Цума до мене причепилось три бовдури, років так по 18-22... Мене запитали з явним презирством "А чи не сказав я ,часом, їм (оцим панятам !! ) російською мовою "Удачи !! ", на що отримав від мене відповідь : "Я тобі нічого не говорив -( що насправді є істиною :-) ) , і збав трохи тон !!!- погрозливо добавив.... І тоді один з них вдарив мене по голові ногою і ..... понеслась.... Бійка тривала не довго, я трохи встряхнувся.. згадав молодість.... Що хто думає ??? Менє якось не по собі неприємно ... в центрі міста де я народився, виріс "шпана" кидається на людей....

Я вважаю, що в такій порі вже треба сидіти перед телевізором і засинати, якщо не можеш за себе постояти...

Або ж виходити на вулицю в компанії.

Хоча той факт, що в центрі міста вже стало небезпечно ходити - насторожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що в такій порі вже треба сидіти перед телевізоров і засинати, якщо не можеш за себе постояти...

если бы ты внимательно перечитал ветку, то бы понял, что респект и уважуху вызывают посты тех юзеров, которые склонны к мнению о том, что лучше избежать опасных моментов, чем изображать из себя Брюса Ли.

да и как то лучше получится, когда избежав опасности, можно потом спокойно сидеть перед телевизором, или спокойно засыпать.

Чем попробовать постоять за себя, но в результате потом вечность лежать в сырой земельке, или до конца жизни кататься на инвалидном кресле, или видеть мир только из окна своей квартиры.

Не слишком ли высокая цена за то, что в какой то эпизодический момент в твоей жизни ты подумаешь, что все думают, что ты трус, и рынешся в бой. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що в такій порі вже треба сидіти перед телевізоров і засинати, якщо не можеш за себе постояти...

если бы ты внимательно перечитал ветку, то бы понял, что респект и уважуху вызывают посты тех юзеров, которые склонны к мнению о том, что лучше избежать опасных моментов, чем изображать из себя Брюса Ли.

да и как то лучше получится, когда избежав опасности, можно потом спокойно сидеть перед телевизором, или спокойно засыпать.

Чем попробовать постоять за себя, но в результате потом вечность лежать в сырой земельке, или до конца жизни кататься на инвалидном кресле, или видеть мир только из окна своей квартиры.

Не слишком ли высокая цена за то, что в какой то эпизодический момент в твоей жизни ты подумаешь, что все думают, что ты трус, и рынешся в бой. ?

"На мене напали троє молодиків біля Цума ! Що ви про це думаєте ;-)"

Кожен має право висловити свою думку, якби Ви уважно прочитали заголовок теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно, років 10 тому, став свідком цікавої історії.

Виглянувши в вікно побачив, як у дворі троє "молодчиків" чіпляються до хлопця приблизно їхнього віку, який просто проходив через двір. (на вигляд усім було років 17-18).

Спочатку не давали йому пройти, потім почали штовхати. Вже хотів бігти хлопчині на допомогу, як раптом сталося щось дивне - я не встиг навіть зрозуміти в чому справа, як всі троє

нападників лежали на землі, корчачись від болю. Хлопчина нахилився над одним із них, щось йому сказав і пішов собі по своїх справах.

Очевидно, не дивлячись на юний вік, хлопець досконало володів прийомами східних єдиноборств, бо зовнішньо ніякими особливими фізичними даними не виділявся.

Сподіваюсь, рано чи пізно і ті, про кого йде мова в даній темі, теж нарвуться на такого собі Брюса Лі... :boks2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б я оказался в такой ситуации, то просто игнор. Отошел бы в сторону или сменил направление.

Таки да, лучше убежать, чем перечеркнуть всю свою жизнь/работу/семью. Я семью содержу и детей воспитываю, ну его нафик под нож и пули лезть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біша половина націоналюг

А ви, шановний, прихильник шахмат і інтернаціонлізму?

Ще й така обізнаність в корені соціальних проблем...

Молоді Ригіони?

А по темі - в чомусь згоден з тим, що ми самі притягуємо проблеми в життя.

Але таких відморозків потрібно покарати(якщо взагалі щось планується), і саме по закону...

Судячи по вашій відповіді ви теж би пішли бити по морді через національну різницю чи почули би російську лексику!

Шановний в вас мозок є??? Чи ви як і все інше стадо двох векторних баранів? Бачете тікі у двох напрямках і біж нічого, Націоналізм добре, все інше погано. Так от шановний був в мене досвід провчитись на історичному і поучаствувати так сказать в дитячій політиці, два роки якось себе відносив до лав свободи і якось був в курсі справ, знаю кожного хто шо і як дише, від ще не депутата вітіва до малолєток вайтпаверських які так сказать чорноробочі Свободи, І ідея там до дупи нема націоналізму в Україні і ніколи не буде, то всьо бізнес план, і я його бачив ще до виборів, і свободі вигідно брати трохі психічненькохворих, малолеткі, метелісти, неформали, студенти гопнікі, ботани, якім найлегше вбити в голову ідею бо нездатні мислити аналітично, абстрактно і прогностично. На таких обділених і ніщих людях тримається будьяка політична сила. У верхівкі партії цілі зовсім інші!

І ще шановний чому ви такій баран? Чому питаєте молоді регіони? Я, що по вашому повний дебіл і буду як ви через свою політичну необізнаність і нездатність до аналізу, входити до якеїсь політ сили чи якогось напрамку?? Уви но мій мозок вже такого не дозволить зробити, бо я його натренував до такого!

І ще знаю, що ходять такі чмуридла які рахують, що на їх плечі покладена місія очистити націю, теж тусувалися при свободі, бачив і на фут матчах і на рок концертах, гопота ще та! просто зомбована!!!

І ше одне проблема не в політиці і не в націоналізмі як спасінні, проблема в людях, а саме в психічному здоров'ї нації. З кожним роком все більше психічнохворих їх можна побачити на вулицях і взагалі кругом, підростаюче покоління це покоління дебілів як і попереднє совкове, і незалежність тут до одного місця, бо як то кажуть шо посієш тай пожнеш! Люди ні прощо не думають, живуть на чужих плечах(мама тато, чоловік, жінка, родичі які клято пахають і заробляють гроші), не працють живуть за рахунок держави і на неї ж гонять, не думають про сімю, про власне життя і свою роль у ньому, живуть одним днем, і надіються, що буде їм манна небесна, і тому так увлєкаються політикою націоналізмом, дебілізмом і прочєю ахінєєю, і кількісь такіх росте. А це уже готова біомаса і готовий матеріал для політичного бізнесу, і таке продовжується з девяностих років, бо ті хто були розумнішими і не склали руки якось заробляли, ризикували власним життям робили своє успішне життя бо мали мозок , вибивалися в люди, І тепер мають статок і то все врагі народа №1. А слабкі люди сиділи по квартірах змирювалися з обставинами, і ходили по мелкіх заробітках і в пошуках їжі, і робили памперси з марлі, бо дітей плодили, покоління гопоти, а все через дефіцит мозку, Тоді треба було, думати, і включати ум, а не зараз шось намагатися пригнути вище голови, і не говорити чого зараз всі роблять на панів і олігархів. Демократії в Україні справжньої вже небуде ніколи, І така політнича колотнеча і поділ на два табори будуть завжди, хіба якщо щось грандіозне не станеться в цій країні. А взагалі вся проблема в тому, що люди в нас лежні, і то повна брехня що говорять, що люди у нас роботящі, ми навідь несуміли нормально набагато раніше здобути незалежність України і втримати її! То вже говорить про лінь, навіть козаки і ті більше поразок отримали від власного розгільдяйства аніж від репресій. Тай в Україні то найбільш заздрісний народ особливо нищі прошарки, от гонять все, що всі погані як то говорять, людина має власний біснес, який розпочала з займів, кредиту , мусила дати усім шоб жити було нормально, скільки то нервів пішло, почала це все розвивати робити мозком. І все тут тепер ніщий народ України думає все він нечесний , ти подиви які в нього статки, вкрав, чи політикою прикривається, І всьо шукаються тепер крайні, і люди від своєї ущербності перетворюються на ідіотів, що вирощують от такіх то гопніків які злобу від життя зганяють на людей, роблячи якісь і міфи і причини за, що побити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брюс Лі, Брюс Лі.

А знаєте, що він казав? "Найкраща бійка та, яка не відбулася"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока в кино можно с луком против танка (Рэмбо-3, Аватар) - а в жизни нужно как в (Бородино)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока в кино можно с луком против танка

Воно то так, але все ж, щось зробити можна:

chinatank.jpg

Мого однокурсника колишнього зарізали, можливо це ви про нього говорили вище, так що героїзм це не те, що може допомогти у такій ситуації.

Так, що краще згадати біг на відстань кілька кілометрів які проходили усі в школі чим усілякі бойові мистецтва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви разве забули що у такого контнтінгента развіти звірині інстінкти, а хіщнікі как в природе заведено чуствуют ауру слабих (я єслі сикливі то стадом добют до норми отсуствіє сикливості). Ні в коем случає я не защіщаю тупое бидло ілі стебаюсь с потерпевшого, тем более тема создана с названієм "....Що ви про це думаєте ;-)"

Я просто намекаю что цвет вашей аури був в тот момент явно не айс, чем і воспользовався закон равновесія.

Советую (конечно не це не очень приятно і завісім от індівідуума) пережить, осіліть і іскореніть, в плане вивести на новий уровень, тіпа привівкі от приступов страха,

...................

А самое главное що коли я схлеснувся с протівніком явно не по сілам і масе - а также наоборот, протівнік ілі я- находіт(жу) повод уйті от продолженія боя, потому что чуствує - что буду стоять в гавно і до конца, кусать царапать і ламать. Ну і что что в такой схватке вийде победітелем, но уже явно калекой - вот то чуство самосохраненія о котором више.

Как то вот так.

С одной стороны - правда. Но закалка человека пройдет в любом случае, даже если он, закаленный, пойдет и напишет заявление в милицию, от этого его иммунитет и самолюбие не пострадает. Наше государство потому и в такой ЖО.., что мы не хотим себя перевоспитывать и помочь ближнему. Вот если б каждый за такие ситуации заявление писал, звонил и жаловался перевозчикам на водителей маршруток, которые одной рукой деньги считают, другой телефон держат, а коленом руль крутят(из реальной жизни), товар некачественный в магазины бы возвращал, писал бы в ОЗПП, то чувствовала бы наша нация себя немного здоровее. И имунитет нужно создавать не только в драках, а взять да по законам пройтись, да подготовленным пойти в милицию, магазит, жек и. д. - вот это настоящий имунитет. Трудно? Знаю! Порой даже невозможно добиться. Но с чего то начинать нужно, но явно не с этой темы. Там, если я не ошибаюсь, есть раздел правовой, вот там и перезадай свой вопрос. В в разделе новостей это точно как тролл выглядит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій тренер з УШУ, казав колись - коли до тебе чіпляються кілька - роби наступне: 1) усілякими правдами чи неправдами уникай бійки, перенось "розборки" на завтра і т.д.

2) н зміг уникнути словесно - біжи - в їх очах ти боягуз, але ти здоровий та цілий "боягуз"

3) якщо вже дійшло до руко і ногоприкладства - вибери більш авторитетнішого з них чи найкремезнішого і бий так, щоб принаймі на кілька ( краще на більше) хвилин після удару людина була не в змозі продовжувати,

4) коли б"єш, то не лізь в середину між ними - "відключай" крайніх

5) бий так, щоб сильно не калічити - не створювати потенційних проблем для себе.

правила прості, але логічні та ефективні. хоча бували варіанти різні, іноді навіть боявся, щоб не дай Бог при заворушці з малолітніми недоумками - не покалічив їх ненароком, все ж таки тренування давали певні навики, вміння і підготовку.

P.S. навіть великі майстри можуть загинути у вуличій бійці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вулична бійка теж має свою логіку і свої закони. Якшо нема навиків вуличного бою, то ніякі ушу, карате, айкідо вам не допоможуть. Перевірено на влісній шкурі. Стара добра рукопашка "рішає" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одного боку, втекти уникнути бійки і можливих фатальних наслідків для себе, це розумно. А з іншого, якщо здорові чоловіки втікають від знахабнівшої гопоти, то що робити жінкам, дітям? У цих покидьків тільки виросте впевненість у іх безкарності і відчуття того, що вони «хазяева жизни». Як на мене, ТС правий, що не згадав уроки бігу, а наваляв тим придуркам. Тут дехто про сиру земельку згадував і візки…ну втік здоровий мужик, додав тим уродам + в їх власну офігенность, а завтра вони вчепились до його дружини, доньки і скалічили їх. І як, буде бажання насолоджуватись життям?

Ми тут крайнощі описуємо . Та в житті здебільшого такі зустрічі відбуваються не на пустирях, а,от як в ТС, в центрі міста, і не в таку вже й глуху ніч і де ходять люди. І хочеться вірити, що побачивши, як троє на одного, люди не будуть діставати мобіли і знімати чи проходити повз чи тихенько сидіти і визирати з вікон, а допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одного боку, втекти уникнути бійки і можливих фатальних наслідків для себе, це розумно. А з іншого, якщо здорові чоловіки втікають від знахабнівшої гопоти, то що робити жінкам, дітям? У цих покидьків тільки виросте впевненість у іх безкарності і відчуття того, що вони «хазяева жизни». Як на мене, ТС правий, що не згадав уроки бігу, а наваляв тим придуркам. Тут дехто про сиру земельку згадував і візки…ну втік здоровий мужик, додав тим уродам + в їх власну офігенность, а завтра вони вчепились до його дружини, доньки і скалічили їх. І як, буде бажання насолоджуватись життям?

Ми тут крайнощі описуємо . Та в житті здебільшого такі зустрічі відбуваються не на пустирях, а,от як в ТС, в центрі міста, і не в таку вже й глуху ніч і де ходять люди. І хочеться вірити, що побачивши, як троє на одного, люди не будуть діставати мобіли і знімати чи проходити повз чи тихенько сидіти і визирати з вікон, а допоможуть.

розгляньте іншу сторону медалі- їм наваяли по самі помідори - чи не виникне у них почуття помсти? думаю. що виникне... питання лише на кого вил"ється ось та помста

не все так просто в таких ситуаціях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам дуже пощастило, по перше ви цілі, по друге "мабуть" цілі і вони.

Поясню. Згідний проте що краще уникати сутички рідко вони закінчуються от так добре, без наслідків.

Тут вже багато писали про те що при більшому супротиві і вбивали і калічили все було. Я з цим згідний та додам лише інший випадок. Мені розказували історію, здається вона мала місце у Рівне так само група напала на хлопця, але він був не сам а з дівчиною. Тобто втікти не вийде, тай хлопець ніби довгий час займався бойовими видами спорту. Подробиць бійки не знаю, але все закінчилось дуже плачевно для нападників, тай зрештою і для хлопця. Здається (можу помилятись) він вбив одного з нападників і завдав тяжких тілесних іншим. Памятаю точно, що хлопця який захищався, посадили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...