Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Не ДТП, але...

Піднімався тільки що з Карпенка-Карого до матмата. Десь по середині підйому іде чудо в окулярах і з зонтом, десь більш ніж 2 метра від бровки, майже посередині дороги. Думаю зупинюсь, спитаю що таке. Відповідь його мене вразила :" Тобі що дороги мало?"

Ну я сказав що про нього думаю, після спортзалу стомлений був, спокійний, в пику завалити подумав, але щось бажання не було. На наступний раз, для профілактики не завадить таким...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ввечері йшов додому, бачив одне "кумедне" ДТП. В арці між будинками Соборності, 38 і 38а дєвушко виїжджало з двора і не розрахувало радіус повороту, короче втулилась вона бочиною в металічну колону на куті арки. Вмятина вроді не дуже серйозна.

П.С. На задньому склі 2 значки - туфелька і "У". Як вже хтось казав - досвід найкращий вчитель, але дорого бере за свої уроки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 22:00 возле "Там-Там"-а.

Есть там заправка, рядом с ней - стоянка (планирующаяся) с гравием вместо асфальта.

С заправки спокойно выезжает такси. А навстречу ему несутся два ... умника. По встречной. Против шерсти. Т.е. тупо валят против движения на Соборности. На приличной скорости и с понтовыми рыканиями моторов. Тёмная "Ауди", кажется (111-99) и белый "Кадет" или какой-то другой старый "Опель". Начинают входить в поворот и останавливаются в трёх-четырёх метрах от радиатора такси. Потом с выкрутасами объезжают его, несутся к заправке и выруливают на стоянку, практически с заносом входя в поворот. "Ауди" влетает на неё с пробуксовкой, останавливается посреди стоянки, "Опель" делает разворот на 180 градусов перед "Ауди", немного подруливает и становится как в фильмах - дверь к двери. Из машин радостно выходят гонщики - гы-гы, рассаживаются обратно и стоят чего-то ждут...

Комментарий девушки, наблюдавшей ситуацию: "О, смотри, опять тот самый придурок!"

Готовятся к стрит-рейсингу, что ли?

Шёл возле детской поликлиники, правая сторона от входа - в одном пролёте от ворот кто-то побывал: решётка неплохо выгнута внутрь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера вчером после 21.00 возвращаясь домой видел два ДТП:

1. Почти у самого светофора напротив 5-й школы BMW снес задний бампер Volkswagen Golf, скорей всего из-за того что было скользко и маленькая дистанция, в качестве тормоза послужил гольфик.

2. Это очень трагическая, возле Варшавского рынка, напротив проезда соиденяющего две улицы (бывшая дорга, теперь крытый павильен), за ТЦ "Ювант" сбили девушку, примерно 25-27 лет (ни скорой ни милицыи еще небыло, и поскольку помощь ей никто уже не оказывал, наверное на смерть). Кто виноват и что случилось не ясно, время было около 22.00. Ситация очень странная, девушка лежала почти у самого тратуара, головой к бардюру и заборчику, рядом слегка повернут передком к тратуару и подсвечивая фарами сбитую девушку стоял ВАЗ 2104 с включеной аварийкой (но его положение на дороге давало повод думать что это случайный авотмобиль, водитель которого увидев девушку решил попробовать помочь), за ним стояло еще две машины (какие не вникал), водители всех 3-х машин стаяли на дороге и один из них разговаривал по мобильному, видимо вызывал скорую и милицию.

Поскольку время уже позднее и темное, а место уже глухое, скорее всего водитель который сбил девушку скрылся с места проишествия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... у самого светофора напротив 5-й школы...

Я так зрозумів там рибне місце на дтп. ;)

За сьогодні бачив 3 дтп :

1. Спуск з мосту як їхати в сторону 5-тої школи. Astra догнала Москвич 412. Сфоткати не встиг.

2. Біля Варшавського, навпроти зеленої заправки, (здається) Октавію догнав Москалик.

3. Біля 5-тої школи Вісімка догнала Жигулика (шістка або п'ятірка). Є фото тільки Вісімки.

post-3402-1223233548.jpg

2 жовтня біля Північного ринку Т4 збив велосипедиста. Велосипед лежав метрів за 3-5.

post-3402-1223233893.jpg

post-3402-1223233923.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки но догріб до компа, тому із затримкою...

В пятницю на Конякіна навпроти Аверсу спостерігав таку аварію...

96eeb17ca6da.jpg

На жаль, знімав по ходу руху автомобіля і другого учасника - бус сфотографувати не зміг...

БУс стояв поперек дороги, боком...

Можливо хтось шось бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Это очень трагическая, возле Варшавского рынка, напротив проезда соиденяющего две улицы (бывшая дорга, теперь крытый павильен), за ТЦ "Ювант" сбили девушку, примерно 25-27 лет (ни скорой ни милицыи еще небыло, и поскольку помощь ей никто уже не оказывал, наверное на смерть). Кто виноват и что случилось не ясно, время было около 22.00. Ситация очень странная, девушка лежала почти у самого тратуара, головой к бардюру и заборчику, рядом слегка повернут передком к тратуару и подсвечивая фарами сбитую девушку стоял ВАЗ 2104 с включеной аварийкой (но его положение на дороге давало повод думать что это случайный авотмобиль, водитель которого увидев девушку решил попробовать помочь), за ним стояло еще две машины (какие не вникал), водители всех 3-х машин стаяли на дороге и один из них разговаривал по мобильному, видимо вызывал скорую и милицию.

Поскольку время уже позднее и темное, а место уже глухое, скорее всего водитель который сбил девушку скрылся с места проишествия.

місце там справді робиться глухе після темноти. Ліхтар над переходом не світиться, світлофор в режимі жовтого мограючого, машини з-під моста летять досить швидко ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місце там справді робиться глухе після темноти. Ліхтар над переходом не світиться, світлофор в режимі жовтого мограючого, машини з-під моста летять досить швидко :)

Я там в суботу біля 20-ї переходив дорогу, ше зауважив, що пішоходна "зебра" стерта і її майже не видно, а на знак "пішохідний перехід" в тій темноті мало хто звертає увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні траса на Ківерці дтп за Жабкою (десь в годині 10.00)

газелька з вікнами які валялися по всі дорозі, мітсубусі лансер Х і ще дві чи одна машини розбиті!

Може хтось щось знає про це дтп?

Irochka просила передати троха інфи про цю ДТП!

"водитель который ехал перед митсубиши резко затормозил, и водитель красного лансера хотел уйти от столкновения и решил обьехать по встречной. двигался он со скоростью примерно 100-110 км. как раз в это время по встречной ехала газель с окнами. удар был такой силы, что у обех машин оторвало передние колеса. вот. водитель газели не пострадал, лансер воостановлению не подлежит. машине было всего 1,5 месяца. пассажиры лансера живы, двое из них в больнице - у волителя перелом ключицы, сломана рука, вывих ноги. у пассажирки, которая ехала спереди, осколками порезано лицо, наложили много швов... третья пассажирка, что была сзади, получила струс мозга и сейчас находиться дома. вот.

"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні орієнтовно 14.30, перехрестя волі - паркова, рено лагуна vs. пасат. В пасата добряче ліве крило бите, фара, диск. хто кого не пропустив - незрозуміло. Толі пасат поїхав на червоне, толі реношка думала, що проскочить до собору.

ЗІ. їхав назад за годину - машини так і стояли, при тому, що даі"шники з самого початку стояли біля прокуратури :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора десь 14.40, біля спортшколи на Шевченка,збили велосипедиста,останній живий,коли фоткав,піднімав руки.

Велосипед перед машиною,жовтий.

post-826-1223366439.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора о 15 годині на вул. Кравчука з славнозвісного виїзду з двору відбулося зіткнення двох автівок. Opel Kadet "фтілібонив" Opel Astra в дверьку водія і просунув по всьому корпусу. Все було на моїх очах і думаю у вас не виникне питань хто виновник ДТП. Зівак набігло відразу багато тому фото не дуже та ще й сам спішив на ДН до брата. Ну приймайте як є )))

post-155-1223775081.jpg

post-155-1223775044.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора присунули машинку мені....Інформації небагато - ДТП відбулося в межах Луцька, загиблих нема, "зустрілася" машинка, яка колись була Е39 БМВ з деревом....Лиш виникає питання - коли вже врешті-решт наганяються-то?? :0123:

post-3660-1223803564.jpg

post-3660-1223803806.jpg

post-3660-1223803884.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне фото, зроблене мною біля Аверса.

Щось я не вкурюю - це мерс зліва? Чи фольксваген?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора присунули машинку мені....Інформації небагато - ДТП відбулося в межах Луцька, загиблих нема
Аварія була на Рівненській, майже на виїзді з Луцька, з місяць тому, пізно ввечері. В машині було двоє людей, обидва були п'яні. Пасажир -- син одного з луцьких БЮТівців (дуже порядна сім'я, але ж в сім'ї не без виродка). Якби це була не BMW -- не знаю, чи там би хтось вижив...

Детально дивлячись на характер і рівень пошкожень /а я того набачився по роботі своїй/ - то те, що пасажир вижив, є справжнім чудом, бо то взагалі неможливо...Навіть враховуючи, що то була БМВ.Від удару частини кузова розійшлися по заводському контактному зварному шву...Окремо крило, окремо лонжерон передній та окремо шмат дна до лонжерону несучого в кузові....І то всьо добро вкупі з дверима, стійкою та склом - в передньому сидінні...

П.С. - розбиратиму певно її я, тож при нагоді напишу більш детально....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І то всьо добро вкупі з дверима, стійкою та склом - в передньому сидінні...
я не в курсі, можливо пасажир ззаду сидів? ;)
А в чому проявляється "виродкість" п'яного пасажира?
ну по-перше він не в даному конкретному випадку, а взагалі по життю... :)

а по-друге, я б при всій повазі до друга, не сів би до нього в машину, якби він був за кермом п'яний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказати, чтоль вам заніматєльну історію?

Вопчем в п"ятницю в вечері, коли я з пакетом пива мирно йшов собі додому, біля гастроному Східний, що на вулиці Дубнівський бушували малолітні мажори (ну хотя й не сильно вони й мажори на такій тачці). Спочатку машина з пробуксовкою рванула від водоканалу до Східного, зупинившись біля інтернату - звідти вивалися п"яне тіло і побігло десь в кущі. Потім знову рушила з пробуксовкою і страшним визгом шин до Камелота, де різко зупинилась і через подвійну суцільну з диким ревом мотора розвернулась назад. Зупинилась знов біля інтернату, з кущів вибігло покинуте мозгами тіло, заскочило на дах машини, пролізло в люк. Після чого машина, знову з визгом розвертається і їде десь на швидкості 100-120 в сторону переїзду. Перед переїздом знову по гальмах і різкий розворот. Ні кільці біля східного, практично не зменшуючи швидкості влітає на нього і робить пару кругів по кільцю. Люди які намагалися перейти дорогу, тупо перешугано стали на тому кільці, боячись ступити на доргу бо йух його знає, що п"яному в голову збреде. Після трьо-чотирьох кругів по кільцю (по ньому ще тролейбус розвертається) і декількох кульбітів по трасі машина зупинилась біля Східного - видно паливо закінчилось, побігли докуплятись. Я не витримав такої наглості на дорозі, викликав даї. Через десять хвилин до тої машини під"їхали доблесні працівники ДПС, помигали мигалками, щось там порозбиралися і спокійно поїхали далі. Зі мною на зупинці стояло ще пару людей які те все бачили і вони реально оху@ли від такої наглості. Через хвилин п"ять як відїхали ДПС хлопці знову почали намотувати круги...

Воопчем водій зеленого опеля вектра з номерами ВО0258АІ (цифри міг перепутати), якщо ти це читаєш, то знай наступного разу буду зупиняти цеглиною в лобове :):)

З.І. Вибачте за мати, просто аж тіпає від злості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. - розбиратиму певно її я, тож при нагоді напишу більш детально....

Ти реставрувати її зібрався чи на металобрухт? :lol:

Та яка там реставрація, ти фото бачив <_< ??...І взагалі - моє завдання розібрати що ціле і толкове - всьо лишнє піде на мєталабрухт ;) ....А під доки, як я розумію, донор є....Але то мене вже не стосується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий розказував що бачив сьогодні в с. Озерце біля стоянки фур і якогось там кабака (десь перед перехрестям, де дороги ведуть в Жидичин, в бік Рожища і прямо десь) що фура, ніби Volvo, переїхала велосипедиста, старшого чоловіка на "Україні". Коли знайомий їхав, то потерпілий лежав під колесом фури, все було обставлено фішками, були ДАІшники, проте швидкої не було. Труп був під лівими колесами, фура стояла з правого боку дороги, поруч валявся понівечений велосипед. Як це сталось і хто винуватий в трагедії -- не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...