Перейти до змісту

Скарга на maksim7892


klyots

Рекомендовані повідомлення

1) Нікнейм продавця - maksim7892

2) Причина скарги - продаж сабжу:

ТС пішов в "активний мороз" - на телефонні звінки та ПП не відповідає.

03/04 списалися в ПП і зізвонилися. Домовилися про зустріч в районі Північного ринку (кафе "Мальвіна").

Зустрілися, тех. стан сабжу визначити на місці було нереально.

Домовилися, що сабж беру на манібек на 1 день і наступного дня маю відписати про результати тесту.

Весь вечір витратив на тести.

Сабж виявився з нюансами, які ми не влаштовують, про що наступного дня (04/04) детально описав ТС в ПП і висловив бажання повернути сабж в цей же день. ТС моє повідомлення отримав. Після чого на боді не з'являється. В ПП не відповідає, на телефони вказані в темі не відповідає (або поза зоною, або не беруть слухавку), на СМС теж не відповідає. Позиція ТС не зрозуміла зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з теми продажу:

подивився на пости, подивився на кількість, подивився на вік при зустрічі.... але рука все тягнеться і тягнеться до маракуйї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витяг з ПП:

По сабжу:

1) Win7 знаходить і розпізнає його геймпад. Ігри теж його бачать як геймпад. Як кнопочний геймпад працює нормально, а от поворотний механізм працює погано - великий час відклику.

2) Після встановлення драйверу розпізнається ситемою та іграми як руль. Поворотний механізм працює краще (чутливість переключається). При заантаженні гри (Driver SF, NFS: Run) вкючається постійна вібрація, яка відключається або викненням вібрації в налаштуваннях або виходом.

Ігри, які пробували: Driver SF, World Rally Championship, NFS: Run, Race Driver: GRID, TrackMania 2 - Canyon.

Плюси: Всі кнопки працюють, зручні педалі, гарний хват, обшивка, швидве переключення 6-ти режимів чутливості.

Мінуси:

1) Дуже шумний поворотний механізм (можливо зношений), важкий хід поворотного механізму (не підходить для дитини) і головне - не повертається в центральне положення (автоцентрування);

2) Неадекватна вібрація (в деяких іграх), не завжди реагує на її вимкнення гарячими клавішами (калібровкою не займався за браком часу).

3) Права педаль менш чутлива (більше зношена), необхідно докладати більше зусилля ніж для лівої.

Додам тільки, які б не були нюанси це не привід не виходити на звязок, ти більше враховуючи домовленість про манібек на перевірку тех. стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приніс двойку, получив тягла і мобілку забрали поки 12 не принесе... чим не варіант для школяра-продавця...

та і глюкі... мдя... напевно за такі гроші він мав бути новим і протестованим спєцами з TOP GEAR

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свісно насторожило. Але такий вік "слизький". Тим більше прийшов на зустріч не сам, а з другом. Хоча очі трішки бігали, от і обумовив манібек.

До речі вже одного разу мав позитивний досвід, коли підліток продава геймпад (хоча коли розмова дійшла до обговорення ціни - з татом пониження ціни було погоджене).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого 34 літнього дятька дитя розвело, ох і жесть, :0155:

такий дідуган ще й на дитя скаржиться, подвійна жестяка :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого 34 літнього дятька дитя розвело, ох і жесть, :0155:

такий дідуган ще й на дитя скаржиться, подвійна жестяка :0155:

до чого це тут шановний???

який зміст цього поста???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого 34 літнього дятька дитя розвело, ох і жесть, :0155:

такий дідуган ще й на дитя скаржиться, подвійна жестяка :0155:

до чого це тут шановний???

який зміст цього поста???

дотого що піди то його батьків і виріши з ними, для чого тут соплі розводити, то ж дитина 15літ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого 34 літнього дятька дитя розвело, ох і жесть, :0155:

такий дідуган ще й на дитя скаржиться, подвійна жестяка :0155:

Не бачу нічого смішного, на ці граблі міг кожен наступити, навіть ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуючи товар з рук ризик зіпсованих нервів збільшується, з китайським товаром множиться вдвічі, з підозрілим продавцем втричі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасник проекту klyots Борду Луцька хочу заявити вам такє новенькє собі представлення!

1) Менібек) Відповідь - в темі не описується про менібек!

2) Підстава) Якщо й купувати руля то не торгуйтесь тому, що руль з ціною був описанний під самими характеристиками продажі руля!

3) Про сам Луцьк - якщо й навіть його ви хотіли віддати то він не знав що так буде томущо руль в робочому навіть в дуже харошому стані! Тоді його ще не було в Луцьку після продажі!

4) Повернення - повернення не підлягає зовнішньому вигляду так я ми не знаємо що в самій машині Руля!

5) Погроза - погроза для людей, порушування пра споживача!

Тепер придумайтесь до моїх слів.

Менібек розпочався з з тогож дня коли ви купували руля.

Гроші для повернення не підлягають!

Погрожувати можете своїй сім'ї а не чужим люддям якіх ви добре не знаєте. А якщо на це пішло діло тоді ми будемо погрожувати так як ви нам!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, перед відправленням повідомлення рекомендую перечитати весь текст, а то зміст деяких речень губиться.

1) Манібек - повернення грошей при неналежній якості Товару, невідповідності заявленим характеристикам.

Він може бути обумовлений (узгоджений) як в темі, так і при особистому листуванні або зустрічі.

Побачивши Товар і не підключивши його до ПК (в нашому випадку) втановити його працездатність як повну так і часткову не можливо. Продавець погодився (кивнув), що я беру руля тільки за умови манібеку на 1 день, щоб перевірити його технічний стан. Про що маю проінформувати його настпуного дня, що я і зробив.

2) Торг ніхто не відміняв. Я запропонував по телефону ціну, яка мене влаштовує і готовність зустрітися і подивится сабж.

3) Якщо руль в робочому стані - то він в робочому стані - підключив і все.

4) Ми тут не купуємо кілограм пластику виходячи із зовнішнього вигляду.

Які нікому не погрожував. Лише висловив побажання проінформувати батьків "продавця" про його "діяльність".

Так як він неповнолітній адміністративну і кримінальну відповідальність за нього несуть батьки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lacosta, як саме вам погрожували?

ФЛУД і офтопік караються нещадно, попереджую усіх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lacosta, дитино, тобі тут, на Борді, ще не раз доведеться відписуватися. Під новим клоном чи існуючим. Але, рано чи пізно, ти запалишся десь. Може й в реалі. І буде з тобою така ж історія, як і з користувачем mazafaka. (многа букафф, але скажу чим закінчилося, він теж морозився, але його посадили на 2 роки в тюрму). Як діяти далі, ти сам маєш зрозуміти. Ніхто тебе не лякає і не погрожує. Просто ти повівся не як мужик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасник проекту klyots Борду Луцька хочу заявити вам такє новенькє собі представлення!

1) Менібек) Відповідь - в темі не описується про менібек!

2) Підстава) Якщо й купувати руля то не торгуйтесь тому, що руль з ціною був описанний під самими характеристиками продажі руля!

3) Про сам Луцьк - якщо й навіть його ви хотіли віддати то він не знав що так буде томущо руль в робочому навіть в дуже харошому стані! Тоді його ще не було в Луцьку після продажі!

4) Повернення - повернення не підлягає зовнішньому вигляду так я ми не знаємо що в самій машині Руля!

5) Погроза - погроза для людей, порушування пра споживача!

Тепер придумайтесь до моїх слів.

Менібек розпочався з з тогож дня коли ви купували руля.

Гроші для повернення не підлягають!

Погрожувати можете своїй сім'ї а не чужим люддям якіх ви добре не знаєте. А якщо на це пішло діло тоді ми будемо погрожувати так як ви нам!!!!!

Ох як я тобі б надер дупу не дивлячись, що ти чужа дитина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мене покличте,як будете проводити виховні роботи.Я через коліно перегну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старі збоченці млін

дитино, йди вчися і не туси тут - набити не наб'ють но походу дупа буде боліти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а теперь по теме: этот случай достаточно необычный и интересный.Ведь до сих пор в этой ветке "героями" становились,как правило,люди уже самостоятельного возраста,несущие ответственность за свои поступки и пРоступки,много есть студентов,приехавших в Луцк только на учёбу,которые почему то уверены на 1500 %, что их не вычислят после кидка, и не приедут в один из дней к нему под окна хаты где то в Любешовском или Млыновском районах.

А тут школьник,луцкий,фото и ФИО засвечены. Тема резонанс вызвала некислый, особенно после появления коментов .

:)

Может он сейчас уже пару суток как в погребе сидит,дрожа от страха,может фраером по городу ходит.Мне это не интересно,интересует другое: а что скажут в этой теме его родители? Всякое может быть,но думаю,что они пользуются интернетами,а если нет,то дорогу туда указать им можно будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дитина виносить з хати щось щоб продати і батькам на то пофіг, то напевно вони і дитятком не особо то і переймаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дитина виносить з хати щось щоб продати і батькам на то пофіг, то напевно вони і дитятком не особо то і переймаються.

якщо виносить зі своєї хати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...