Перейти до змісту

Поставити авто на облік


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Таке питання.Гості з Києва хочуть поставити авто ( свіжопригнаний Т4 2000 р,розмитнений через фірму) на облік.

1- За скільки часу це можна зробити?

2-Скільки це буде коштувати.

3-Краще ставити на облік тут, чи по місцю проживання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ставив ще в 2012 році на початку зими. Машина БМВ -5 1997р. двигун 2.0, По-перше довідку -рахунок вивисував не там де купував, а в нас біля МРЕО у вагончику дешевше на 200 чи 300 грн. було, і потім менше придираються коли довідка виписана у нас, а не десь на сході України. потім всі ті малі платежі по 200, 300, 600 грн. це не памятаю за різні послуги і податки - це вже в МРЕО платиться. Підвести все до купи получається біля 4000грн. часу займе 1-2 дня , як у них настрій буде, мені пощастило зранку здав а після 17.00 забрав техпаспорт і номери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз немає різниці де ставити на облік. Де менші черги, або є знайомі - там і краще. ІМХО краще ставити по місцю проживання.

В Луцьку за 1 годину можна зробити, в інших областях не знаю.

Вартість першої реєстрації буде 1500-1600 у.е. для двигуна 1,9. і 1800-1900 для 2,5. (так як автівці більше 8 років).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку за 1 годину можна зробити, в інших областях не знаю.

зараз ніби знов бланків немає. З п'ятниці чекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я когда ставил свою на учет, тоже бланков "небыло". Заплатил кому-надо с утреца, и вечером "чудесным" образом и бланки есть и техпаспорт с номерами забрал...коррупция ептъ, а до этого 5 дней ездил как на работу, потому что бланков небыло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я когда ставил свою на учет, тоже бланков "небыло". Заплатил кому-надо с утреца, и вечером "чудесным" образом и бланки есть и техпаспорт с номерами забрал...коррупция ептъ, а до этого 5 дней ездил как на работу, потому что бланков небыло.

в тому то і справа, що платив.... і досі чекаю :-(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз немає різниці де ставити на облік. Де менші черги, або є знайомі - там і краще. ІМХО краще ставити по місцю проживання.

В Луцьку за 1 годину можна зробити, в інших областях не знаю.

Вартість першої реєстрації буде 1500-1600 у.е. для двигуна 1,9. і 1800-1900 для 2,5. (так як автівці більше 8 років).

Коректую проплати ставив тешку 15.03.13. на себе 1.9 вийшло 1750$ P.S ставив сам без рішалок 3 дні перший день під вечір експертів пройшов за 30хв на другий день інспектора + заява зайняло десь півтори години. і на третій день забрав тех. паспорт за 15хв. Рішалкам треба заплатити мінімум 800-1000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут можна подивитися, чи є в наявності бланки і номера по всім МРЕВ, перед тим як їхати оформлятися.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cьогодні дзвонив в МРЕО - по поводу реестрації авто, сказали пластика нема - дзвоніть після 15 го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На офіційному сайті станом на вчора ще

image.jpg

Виходить що в Луцьку ще 651 бланк для реєстрації, а по факту вже 2 тижні немає..

Хто що знає про дивну відсутність бланків?? Чи без фотки "Дядьки Франкліна" справи не вирішити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка відсутність бланків? вчора ще були - що знов нема? треба дзвонити цікавитись( бо точно не буде) .

бланкі є по мойму з вівторка, чи з суботи вже були.

зи; за рєшалами можеш не застати нічого. їх там більше ніж - простих громадян :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, хто підкаже, що необхідно сплатити при реєстрації авто (вживаного, знятого з обліку, ... тобто була українська реєстрація)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довідка рахунок 500 - є клієнти що хочуть 600.

пластік 198

реестрація 190

номера 135 - чи без номерів

+ послуги банку.

десь так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, ставив легковий автомобіль на облік. Можу дати телефон людини, яка допомагала в цій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не кормили б рєшал -то черг меньше або взагалі не було. там і телефона не треба . товчуться одні і тіж самі, приідете побачите.

і пластик певне вже переполовинили - знов буде криза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і справа. Я заплатив на 200 грн більше, чим сам би стояв незнаючи скільки часу в тих чергах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає - підскажіть будь-ласка скільки буде коштувати поставити на облік автомобіль ЗАЗ 1102 "Таврія" 2003 р.в. 1,2 л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заплатив на 200 грн більше, чим сам би стояв незнаючи скільки часу в тих чергах.

200 грн. ще можна платити, але ж їх "послуги" переважно коштують в районі 800 - 1000 грн. Я перед новим роком сам ставив авто на облік, а недавно здійснював "переобладнання".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і справа. Я заплатив на 200 грн більше, чим сам би стояв незнаючи скільки часу в тих чергах.

це ти так думаєш що заплатив на 200грн більше а я впевнений що тебе обдерли як липку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх "послуги" переважно коштують в районі 800 - 1000 грн.

окремо суму послуг ніхто не озвучує, просто кажуть:

"переобладнання з вантажного у пасажир такого авто буде 1900 - 2000 грн.", а я вклався у 1050 грн. (включаючи витрати на пальне);

"постановка на облік 300 дол.", а у мене вийшло "1400 з хвостиком" грн.

Щоправда часу трішки може забрати процедура, але тут як повезе. Якщо Ви з Луцька, і маєть можливість кілька разів прийхати на вул. Підгаєцьку на 1 - 3 годинки, а ще і врівноважені (щоб зайвих хвилювань уникнути), то сміливо самі реєструйте. Будете ставити самі, то майте на увазі, що випитати щось у працівників вкрай непросто, хоча бувають і вийнятки. Таке враження, що всі повинні від народження знати порядок дій при таких операціях. Довідкової інформації на дошці оголошень зараз дуже мало (перед новим роком було ще менше), хоча могли б розписати послідовність дій при найбільш типових операціях. Мабуть шкода часу і 4 - 5 сторінок А-4 :). Кращі порадники - це доброзичливі автовласники, які здійснюють аналогічну операцію і знаходяться на крок-два попереду Вас :). Якщо нарветеся на "рішалу", то навряд чи отримаєте допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, ставив легковий автомобіль на облік. Можу дати телефон людини, яка допомагала в цій справі.

Доброго дня, можна телефон людини яка допомагала в цій справі. Буду Вам вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Якщо авто ввезене з-за кордону, потрібно сплачувати 3% в ПФ від вартості авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...