Перейти до змісту

Продам сніг терміново!


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Манібек?

Думаю, про манібек з Ярчиком домовишся, не вар'ят же він. Головне -- повернути точнісінько таку ж кількість, інакше штрафи страшенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резерв до завтра!

Я так зрозумів, все залежить від того, чи повернуть тобі передоплату за Bugatti Veyron Super Sport? Гаразд, один день зачекаю. Але не довше, бо терміново треба продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куча не симетрична, висота не відповідає міжнародним стандартам, тому продати можна тільки на території України. На експорт не піде, буржуїни дуже прискіпливі в цих параметрах... Пропоную передивитися ціну!

І ще було б непогано якби по фракціях товар був поділений.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще було б непогано якби по фракціях товар був поділений.

Я продаю, а фракції собі най ділят, як схочут. Як треба - то най все фракція Партії Регіонів забирає собі, хоче - хай ділить по інших фракціях, мені все одно. Фракції Компартії буде знижка 20%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін... хто топік в "Хумор" перемістив? :(

От модератори, весь бізнес хочуть перекрити...

Так скинь Т0ріку хабарця кг так 50 під офіс - від вас недалеко, він і тему прикрутить, і в розділ правильний покладе, може навіть в топ Гугла зафігачить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага!!! Не вірте!!! Це розводняк!!! Автор явно попрацював з фотошопом!!! Сьогодні проходив повз даного об"єкту - фото на початку теми не відповідає дійсності!!! Куча набагато менша і колір зовсім не той... Будьте обережні - перевіряйте товар при купівлі... Ще й якась волога з під неї пробивається струмочком.... Товар підмочений!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резерв до завтра!

Прошу відмінити резерв, не розрахував свої холодильні можливості :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куча набагато менша

ПРОДАНО!

Ну вооот, а я ждала сезонную распродажу((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, на експорт не пробували продати?

тут

тов. Путин на олямпіаду Сочі-2014 заготовляє.

а виходячи з того, що на її (оляміпіаду) бабла розпилено підготовку потрачено вдвічі більше, ніж на Лондонську, то і за сніг - в подвійному розмірі заплатять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 8 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...