Jump to content

Чим слухаєте музику?


Recommended Posts

Чим слухаєте музику ? Який портативний плеєр на вашу думку самий хороший по якості відтворення музики?? Цікавить не софт а залізо) Сам маю iPod Classic ніби все влаштовує тільки трохи не подобається прив'язаність до itunes ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

iPod Shuffle. у меня был 2-gen больше года, но я его утопил. сейчас вот 4-gen (такой же формат, в виде прищепки) – таскаю с собой везде, особенно удобно на тренировке, в гараже, да и просто на улице. гарнитура родная, но сами наушники Сенхайзер CX300 перепаянные вместо штатных

Link to comment
Share on other sites

iPod Shuffle / iPod touch + Sennheiser CX270 або Koss Porta Pro

В косах хороший бас, але з айподом вони звучать не дуже. ІМХО. Інша справа з ноутом, де в плеєрі можна налаштувати еквалайзер.

Link to comment
Share on other sites

MoDiK, не подобається "прив’язаність" до айтюнс? Постав туди Rockbox.

ставив я рокбокс все ніби гарно але до певного моменту коли ти розумієш шо ту простоту інтерфейсу і плавність роботи самої прошивки на рокбоксі не побачиш може там і є якісь теми але це не те ...

Link to comment
Share on other sites

ІМХО, щоб відчути повноту трека,

зв*язка плеер(китай) + "вуха"(китай) може забезпечити хтозна-яку якість звучання.

все залежить наскільки % ви(тс) є меломан.

Факт - слухав композицію багато раз саме в наушниках(комп, усил Амфітон-002 (fixed))

- картина звучання одна, підключив колонки, дав звуку - звукова картина змінилась,

можна сказати в кращу сторону.(сусіди present)

Мірятись звучанням плеєрів? - ну хз, :)

наприклад, слухаю с телефонів - пластмасса з пластмасовим звуком, не більше.

Наостанок - звукова характеристика слухового апарату є індивідуальною у кожної людини, і навіть якщо винайдуть супер-пупер наушники/плеери один фіг вони всім підійдуть по звучанню.

Link to comment
Share on other sites

Shuffle класний апарат маленький компактний реально можна повсюду з собою одне напрягає 2 гб памяті всього туди б 8 і було б супер)

в принципе, расчёт там довольно точный. 2 гига – это ~14 часов музыки в максимальном битрейте. столько же примерно живёт встроенный акку. не хватает разве что эквалайзера, хотя бы простейшего, Rock/Pop/Jazz/Plain. и еще, несложной в реализации функции, особенно полезной для тех, кто как я слушает в режиме shuffle один большой плейлист – иногда случается, что какая-то вещь вот просто надоела, или не прёт совсем. я её проматываю, а плеер снова её подсовывает, shuffle же :smile3: вот если бы плеер вёл статистику не только проигрываний, а и проматываний (Skip), а в идеале вообще добавлял вещь в некий blacklist после 2-3 промоток.

Link to comment
Share on other sites

MoDiK, отож бо. Так само затрудняюсь порадити плеєр, у якого був би людський інтерфейс. У мене був ковон д2, звук чудовий, характеристики супер, але рідне ПЗ настільки рахітне, що я надав перевагу користуванню сирющим портом Рокбокса, який не вмів тоді навіть настройки зберігати, ніж отим чудом.

Можливо, краще подружитись з айтюнсом?)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...