Перейти до змісту

Чим слухаєте музику?


MoDiK

Рекомендовані повідомлення

Жоден аудіофіл при світлій свідомості не стане проводити собі сліпий тест.)

вот вот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибрав я Fiio X3

вже Х5 є, там взагалі моща по начинці і з вигляду цікавіший

Fiio X3 купував коли ше Х5 не було в анонсах навіть. Знаю шо він є і подороще в два раза буде але покищо цього влаштовує хоча очі загорілися і купив би пятого но гаманець в мене гроші не друкує нажаль(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я теж колись задумався над покупкою крутого хай енд плеєра і от мені подарували iPod Classic він звичайно не хай енд але я почав шукати як можна покращити на ньому звук і я знайшов рішення! Поставив на нього кастомну прошивку Rockbox з підтримкою багатьох форматів в тому числі не зжатих і зараз доволі такі непогано він грає тим більше якщо музика в флаці))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я теж колись задумався над покупкою крутого хай енд плеєра і от мені подарували iPod Classic він звичайно не хай енд але я почав шукати як можна покращити на ньому звук і я знайшов рішення! Поставив на нього кастомну прошивку Rockbox з підтримкою багатьох форматів в тому числі не зжатих і зараз доволі такі непогано він грає тим більше якщо музика в флаці))

зе сейм сітьюейшен...і до речі,не слухавши супер-модних хай ендів - я повністю задоволений...та і не вірю,що цей фііо х3 краще заграє,ніж мій іподо-рокбокс в поєднання з усілком фііо Е17

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж колись задумався над покупкою крутого хай енд плеєра і от мені подарували iPod Classic він звичайно не хай енд але я почав шукати як можна покращити на ньому звук і я знайшов рішення! Поставив на нього кастомну прошивку Rockbox з підтримкою багатьох форматів в тому числі не зжатих і зараз доволі такі непогано він грає тим більше якщо музика в флаці))

зе сейм сітьюейшен...і до речі,не слухавши супер-модних хай ендів - я повністю задоволений...та і не вірю,що цей фііо х3 краще заграє,ніж мій іподо-рокбокс в поєднання з усілком фііо Е17

Я що собі подумав раз тут всі такі круті меломани може тему зробити і будемо туди кидати ссилки де можна найти музику в незжатих форматах;)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я що собі подумав раз тут всі такі круті меломани може тему зробити і будемо туди кидати ссилки де можна найти музику в незжатих форматах?

ну це взагалі хороша ідея, а то я тільки користуюсь оцим і оцим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж колись задумався над покупкою крутого хай енд плеєра і от мені подарували iPod Classic він звичайно не хай енд але я почав шукати як можна покращити на ньому звук і я знайшов рішення! Поставив на нього кастомну прошивку Rockbox з підтримкою багатьох форматів в тому числі не зжатих і зараз доволі такі непогано він грає тим більше якщо музика в флаці))

зе сейм сітьюейшен...і до речі,не слухавши супер-модних хай ендів - я повністю задоволений...та і не вірю,що цей фііо х3 краще заграє,ніж мій іподо-рокбокс в поєднання з усілком фііо Е17

Да не вірте то ваш вибір) Не тільки я переконався плюс в друга айпод класік. І нащо з собою таскати два девайса якщо можна один. По друге будь-який айпод є 16 бітним а фііо є 24 тому нащо тут спорити якщо айпод на апаратному рівні не видасть 24 біта. І порівнювати 24 і 16 бітне аудіо сенсу немає. Плюс в айпода цифровий еквалайзер у фііо ні. Фііо є ДАКом(хто не знає це зовнішня звуковуха) про це я говорив. Айпод не витяне 300 Омні наушники (для тих хто не знає чим більше Ом тим краща якість звуку типу менше шумів) Якщо вас влаштовує ваш айпод вчому тоді проблема? слухайте наздоров*я. Деякі люди не чують різниці між мп3 і флаком бо або просто не хочуть або це їм не потрібно бо різниця є. Але флак є різний тому якщо взяти мп3 320кбт 16біт 48кгц і флак 1000кбт 16біт 48кгц то любий слухач різниці особої з першого чи другого разу не почує особливо коли наушникі капелькі чи вакуумні то це 100% і різниця не така й велика. Але якщо я знаходив альбоми 24 біта 4000кбт 192 кгц то це навіть не зрівняти не з чим. Я не проти айподів і якби слухав мп3 то вибір був би зосереджений на них але кожен обирає собі річ за своїми потребами і ви самі розумієте що порівнювати техніку різних класів сенсу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс в айпода цифровий еквалайзер у фііо ні

Я не розумію для чого він взагалі,коли слухаєш мп3 - тоді так, вірю, еквалайзер треба підкрутити.

А коли слухання зосередженне на флаці - тоді взагалі треба забутись про таке слово як "еквалайзер".

Я розумію одне - як музика записалась на студії - так вона і повинна грати, без всіляких підсовувань повзунків, без всіляких улучшайзерів!

Iron Death, оголосіть свої вже навушники нарешті, а то обкакали ви вже не малу кількість різних там затичок і низькоомних.

Я вже хочу знати, що вже за витвір мистецтва ви там маєте?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В планах звязка з sandisk sansa clip+ та SoundMagic E10. В результаті чудовий звук на рівні значно дорожчих рішень. Раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

motorola droid hd xt 926 + koss the plug+ power amp = звук бомба.

дома:

орбіта 35 ас 016 + onkyo TX - 7700 ( середина перероблена) . ще має добавитись пара амфитонів 100 ас 022 в парі з корветом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

орбіта 35 ас 016 + onkyo TX - 7700 ( середина перероблена) . ще має добавитись пара амфитонів 100 ас 022 в парі з корветом)

оце вже розумію серйозна мова пішла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FISHER CA-891

Power consumption: 700W

Weight: 12.3 kg

Number of inputs:8

Number of outputs:4

here to enumerate the outputs (with level / impedance) 8 ohmi

Output Power: 2 x 320 W

Frequency response: 10 - 50,000 Hz + / - 1 dB

e401bed540a6ceed23b12354acf536cb-4070960-700_700.jpg

+ Radiotehnika S90F 2шт.

Radiotehnika_S_90_F_001.jpg

+ DVD і FLAC. Хоча, звісно потрібно хороший програвач. Раніше був ще FM-тюнер і касетник Fisher.

А в основному. Комп'ютер + AM3 + Flac + Logitech Z-506 / 150 W RMS

0038247_logitech_z_506_speakers_51_channels_75w_rms.jpeg

Ну і як без...Телефон + Playerpro +Sony MDR Ex10Lp

P.S. Фото не мої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав купувати такого фішера але невспів,усь класний. а ось с90ф несподобались як грає, вроді та сама начинка як у орбіти, але у ф-ки щось з портом не то(( орбіта нижче грає і бас приятніший..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс в айпода цифровий еквалайзер у фііо ні

Я не розумію для чого він взагалі,коли слухаєш мп3 - тоді так, вірю, еквалайзер треба підкрутити.

А коли слухання зосередженне на флаці - тоді взагалі треба забутись про таке слово як "еквалайзер".

Я розумію одне - як музика записалась на студії - так вона і повинна грати, без всіляких підсовувань повзунків, без всіляких улучшайзерів!

Iron Death, оголосіть свої вже навушники нарешті, а то обкакали ви вже не малу кількість різних там затичок і низькоомних.

Я вже хочу знати, що вже за витвір мистецтва ви там маєте?)

Насмішили)). Ви впевнені що ваш плеєр видає з точністю запис як у студії? нащо тоді робити різну обвязку(цап+рес.+усіл.) в різних плеєрах? простіше робити один плеєр з одною обвязкою і всім все буде добре? ви впевнені що ваш флак попав вам у руки прямо зі студії? ви впевнені що лєвий чувак не робив ніякого ріпа? (яких повно і часом ригати від їхньої якості хочеться а деякі унікуми перекодовують мп3 в флак) Ви впевнені що ваші наушникі видають такі самі АЧХ як на моніторах в студії на яких були зведені ті чи інші записи? (в різних наушниках різні АЧХ для того що вони предназначені для різних цілей) Ви так в певнені що еквалайзер це не потрібна річ тоді нащо його туда впихнули?

Переважно я гнав на затичкі але склонявся до високоомних наушників бо вони дійсно мають менше шумів! Я не називав жодну модель і не обсирав не одну фірму я лише мав на увазі що затичкі і низькоомні наушникі які переважно дешеві не варті нашої уваги а що ви зрозуміли я не знаю(і щоб розкрити потенціал якісної музики потрібні відповідні наушникі). Якщо ви в це все вірите то це ваша особиста справа і робіть як знаєте. Ви цепляєтесь за незначні і не важливі аргументи наводячи абсурдні приклади. Я не мав наувазі переконувати когось купляти хай-енд плеєри чи переходити на флак ібо людина має дойти до цього сама імхо. Я лише навів переваги і висказав свої уподобання. Від того що я скажу які в мене наушникі суть ніяка не зміниться так як ми порівнювали взагалом плеєри а не наушникі. Брав у знайомого 250 Омні наушникі ходив з ними певний час для тесту тому є з чим порівняти. На даний момент використовую 32 Омні так як підвирнулись за не погану ціну і відповідають своїй якості а уже давно придивився на 150 Омні і в блищий час буду брати. Я не розумію вашого сарказму про витвори мистецва думаю ви самі повинні розуміти що більша частина людей використовує телефони і укомплектовану до них телефонну гарнітуру і вважає це нормальним звучанням(таких знайомих в мене куча і думаю у вас також).Я вже казав що звучання це все особиста річ і у кожного вона своя. Кожен обирає собі той комплект апаратури який він вважає необхідним для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав купувати такого фішера але невспів,усь класний. а ось с90ф несподобались як грає, вроді та сама начинка як у орбіти, але у ф-ки щось з портом не то(( орбіта нижче грає і бас приятніший..

Я не знаю, Орбіту не чув. А от Фішер розрахований на багато більшу потужність, для нього дві 90W замало. :)

тепер я тобі заздрю, як ти слухаєш Front Line Assembly)

Бідні сусіди. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент використовую 32 Омні так як підвирнулись за не погану ціну

но, навушники так і не оголосились)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент використовую 32 Омні так як підвирнулись за не погану ціну

но, навушники так і не оголосились)

А смисл? що це для вас змінить? таке відчуття що вам не має до чого докулупатися. Я не казав що мої наушникі є верхом витвора мистецва чи казав? де? Чи ви хочете помірятись брендами як це люблять робити? Фірма суперлюкс якщо це вас так цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

пересів з моторолкі на HTC one з сток гарнітуркою.

Тепер я розумію що таке потужний якісний звук))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я слухаю соньку S754 + Yuin PK3, до цього були косс порта, але після нного перепаювання шнура, і настанні чергової зими вирішив змінити їх на затички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuin PK3

якби ще на них якось ціну приліпити, бо виглядають вони на пару гривень :)

дійсно класно грають, як про них пишуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в живу виглядають вони краще ніж на картинці.

А грають вони дійсно дуже непогано, із затичок не вакумних, то я поки нічого кращого не чув.

п.с. доречі в них непоганий кабель, за рік користування не задубів, яким був, таким і залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...