Перейти до змісту

Хтось пробував робити мікронавушник?


GunGrave

Рекомендовані повідомлення

Тяжкі студентські будні заставили задуматись про стоврення або купівлю такої штуки як мікронавушник, який би зміг полегшити написання модулів і решти робіт. Вот ссилочки на ту річ, про яку я говорю: http://vrtp.ru/index.php?showtopic=8248 або http://indevices.ru/hi-tech/kak-sdelat/micronaushnik.html

В інтеренеті такі штуки продають, але по ціні збитого шатлу))) Тому виникло питання, чи хтось хтось пробував робити щось подібне? І чи є якісь умільці, які могли бзробити таку штуку? Сам бі при бажанні може б і зміг зібрати ( інструкцій достатньо в інтернеті ), але, нажаль, часу обмаль. Тому, якщо хтось робив, або може зробити за грошову винагороду, пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись шоб на перездачу не відправили, бо професор може і не лопухом оказатись :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не займайся х...ю, а краще цей час потрать на зубріння чи хоч на шпори.

Пф, побачив би як ти б зазубрив 120 питань теоретичних с біохімії, кожне з яких мінімум треба розписати на модулі на 3 сторінки брєдотекста. Серед цих питань цикл Кребса

0233687045.gif

чи пентозофосфатний шлях

077.jpg ( з ферментами, формулами, поясненням і реакціями ) є одними із найлегших. А звичайні шпори не пройдуть: на аудиторію із 60 студентами 8 викладачів. Універ не з тих, де всім насрати на шпори і як ти пишеш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як я в свій час інститут закінчив, а потім і магістратуру?.... певно, зараз важча наука, новіша...

;)

Варіанти здачі різні, повинен вміти підлаштовуватись, викручуватись... Це теж, так би мовити, наука життя :)

Я майже ніколи спецом до екзаменів не готувався. Бо скільки не зубри - попадеться саме з тієї частини, яку не вивчив :)

а шпори... Раз я умудрився скористуватись конспектом навіть сидячи стіл в стіл з викладачем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки давайте зараз не мірятись піськамидовжиною конспектів і складністю предметів. В кожного студента такі були, і в кожного вони по-своєму дибільно вчились.

ТС, поділюсь власним способом - пиши шпори, бажано чим компактніше. Поки прочитаєш, проженеш через голову, "заархівуєш" і викладеш на папірку - щось таки і запам'ятаєш. Ну і зубрити по ночах теж особливо не допомагало; більше ефекту було якщо перед здачею пробігтись по конспекту (так, інколи на це треба було не менше години). Коротше, мікронавушники (особливо саморобні) - не вихід.

І так, якщо ти майбутній лікар - випий йоду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, це в наші часи шпори ПИСАЛИСЬ, і поки писались щось в голові та й відкладалось... А зара комп - інет - прінтер, і через день вже навіть не пам'ятає, з чого екзамен був :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GunGrave, заспокой мене! Ти ж не на лікаря вчишся???

На лікаря)

Чекаю ,все таки, може хтось щось по темі зможе сказати.

А на рахунок шпор, так я вже писав, що звичайні шпори тут не допоможуть. Так як обєм, який треба преробити в шпори, рівний десь 200 сторінкам з стандартної книжки. Вот так і живем. Це не то що я утрірую чи перебільшую, це так і є. А цих 200 сторінок мені в житті ВЗАГАЛІ не пригодяться з практичноїточки зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ПІБ і спеціалізацію назви? Просто хреститися буду, як до тебе йтиму на прийом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ПІБ і спеціалізацію назви? Просто хреститися буду, як до тебе йтиму на прийом.

Ага, смішно слухате таке від людини, яка не розуміє побідову системи медицини і, судячи з такого посту, навіть не має якогось знайомого-лікаря. Проведи опитування серед лікарів і запитай скільком із них пригодилося знання, наприклад, 7 ферменту дихального ланцюга мітохондрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от потім такі лікарі і знають тільки розповсюджені хвороби, а щось складніше не те що діагностувати, навіть не чули про таке...

На кого, на кого, а от на лікарів дійсно повинні серйозно і відповідально вчити...

Але почекай, де ж це в нас в Луцьку вже на лікарів вчать?! Медсестри, фельдшери, фармацевти, і то в училищі, перепрошую, в КОЛЕДЖІ :).... ну але ж не УНІВЕР і не на лікаря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а дороги в нас розбиті бо тєхнарі погну освіту здобули. А цум згорів, бо пожежники не довчились. А ВВП в Україні теж хрєнове, бо економісти шпорами користувались. Однозначно.

...

Але почекай, де ж це в нас в луцьку вже на лікарів вчать?!

А хто сказав, що в Луцьку?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ПІБ і спеціалізацію назви? Просто хреститися буду, як до тебе йтиму на прийом.

як на мене, легше поцікавитися ПІБом того хто без сторонніх засобів складає екз. зекономите час)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, смішно слухате таке від людини, яка не розуміє побідову системи медицини...

А мені смішно слухати від студента, який не може вивчити матеріал, про його глибоке розуміння побідови системи медицини :)

Може ще про медичну рефірму нам розкажеш?

...навіть не має якогось знайомого-лікаря.

Ржали всією дружною медичною родиною! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, смішно слухате таке від людини, яка не розуміє побідову системи медицини і, судячи з такого посту, навіть не має якогось знайомого-лікаря. Проведи опитування серед лікарів і запитай скільком із них пригодилося знання, наприклад, 7 ферменту дихального ланцюга мітохондрій.

Спеціалізацію будете вибирати курсі на 5му. До того будете вчити і здавати все, що скажуть. Це у ВУЗі, а не в Ківерцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Попрошу модератора повидаляти весь флуд ( тобто все окрім першого посту ). А тим, хто не може нічого сказати по суті, не відхилятись від теми топіка і не розводити срач і тролінг. Ібо тема створювалась не для того, щоб показати які всі правильні, а з чіткою метою.

Спеціалізацію будете вибирати курсі на 5му. До того будете вчити і здавати все, що скажуть. Це у ВУЗі, а не в Ківерцях.

На 6тому. Це у Львові, а не в Ківерцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ПІБ і спеціалізацію назви? Просто хреститися буду, як до тебе йтиму на прийом.

Патологоанатом. Приходить не надо. Завезут. Разденут. Умоют. Оденут. Полное обслуживание.

Креститься, тоже не надо. Покрестят, когда засыпать будут.

Не беспокойся, счет оплатит тещя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант - взяти тонкі мідні дротинки,

приєднати їх до мікронаушника (попередньо виколупаного з мобілки, наприклад),

а сам приймач розмістити в кишені, тощо...

мінус - якщо вертіти головою - дротинки можна відірвати

хіба приймач приклеїти на потилицю або лоб :-)

ідея бредова , але наука потребує жертв... ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777, :0016:

зате по темі :_36:

до речі, то не твоя ідея :) Вона якраз реалізована у вищевикладеному відео, бо "виколупаний з мобілки МІКРОнавушник" в вухо не влізе (хіба що віслюку ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 6тому. Це у Львові, а не в Ківерцях.

Вчитесь у Львові? "..Поплачте, люди". Тепер розумію, для чого навушник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...