Перейти до змісту

Украине грозят санкции за злостное нарушение авторских прав


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

а що то таке той ліцензійний віндовс і т.д.? які переваги перед піратським?

Про спец. ПЗ. Я не вірю, що поважаючий себе дизайнер, не заробить за 1-2 проекти собі на Ілюстратор чи Фотошоп? Коли одни гарний проект важить кілька кілобаксів! То 4-5 тисяч грн - не так і багато. Якщо врахувати, що його комп вартує більше. А це, доречі, також інструмент!

А тепер питання постало перед дизайнером, платити чи не платити. Все працює і так... Навіщо викидувати гроші на вітер? Тонни таких профі працюють на сірому ПО. Наш народ не победить пи3.14дили мля и будем пи3.14дить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Навіщо викидувати гроші на вітер?

Якщо він захоче щось запатентувати, то без цього ніяк. Це стосується програмістів також. Він не зможе випустити коробочну версію свого власного ПЗ без купленого чесного ПЗ, на якому він це написав. Тобто Компілятор С++ чи Делфі - має бути куплений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне не хватает.

готовым помочь вышлю платежные реквизиты в лс

п.с. туман, чего попу рвем? есть заинтересованность? :)

Є.

Це була реакція на фразу 'з нашими зарплатами'.

Таке враження, що людина родилась з зарплатою, якої вкрай не вистачає на одноразову покупку ПЗ.

Для Android купую, бо оновлюється без усіляких проблем.

Не потрібно лізти на 4pda і шукати зламав хтось нову apk`шку потрібної програми чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо викидувати гроші на вітер?

Якщо він захоче щось запатентувати, то без цього ніяк. Це стосується програмістів також. Він не зможе випустити коробочну версію свого власного ПЗ без купленого чесного ПЗ, на якому він це написав. Тобто Компілятор С++ чи Делфі - має бути куплений.

Нажаль в нас люди думають як вижити і зекономити копійчину а не патентувати програми чи винаходи. Такі звісно є але одиниці як і ті що купують ПЗ таке як автокад фотошоп ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і невже людство виробники ПЗ ще не дійшли до того, що краще 100 раз по гривні ніж раз 100 грн.

Треба відштовхуватися від % ЗП. Якщо європеєць тратить допустимо 1% від ЗП на ПЗ то треба розрахувати для інших країн так само. На кожну країну своя цінова політика тай усе. Якщо ПЗ подешевшає в рази то і в рази виросте прибуток компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вистачає, а вам? Можливо варто змінити роботу?

Порахував і просльозився.

Тільки на Фотошоп, Ілюстратор і Прем"єр треба 68,6 к російських рублів - грубо 2300 $ - при чому я на цьому ПЗ не заробляю ні копійки - на любительському рівні обробляю власні домашні фото і відео, вкрай рідко "підмучую лєвачок" для когось за мізерні гроші.

Windows 7 - 90$

Microsoft Office - 3,5 к рублів - грубо 120$

Eset nod - 510 грн - грубо 64$

Ітого 2574$

---------------

Це виходить що щоб з річної зп бюджет на ліцензійне ПЗ не перевалив хоча б за 10% треба мати в місяць зп 2145$. Хоча б одну на двох працюючих членів сім"ї, по 1072,5 доларів на душу. Чи багато в Україні є роботи щоб кожна сім"я могла собі дозволити витратити 10% річного бюджету на ПЗ? А 10% це теж дофігіща!

Зрозуміло що щоб зекономити можна юзати Адобівські продукти старих версій, ХР замість 7 і тому подібне, але ж мова не про те. Тому користуватись виключно ліцензійним софтом зможе собі дозволити не більше 10% українців (на вскідку), і то вони цього ніколи не зроблять поки не виникне потреба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і невже людство виробники ПЗ ще не дійшли до того, що краще 100 раз по гривні ніж раз 100 грн.

А на аппСторе чи ГуглМаркеті як? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що кодування відео. Професійне. На безкоштовних прогах все :) І дуже потужні пр

А от обробка... типу там відеомонтаж - уже платно. Навіть дуже платно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок державних органів, хіба це не відкритий злочин купувати дороге ліцензійне ПО при наявності вільних аналогів? Що там таке мутять наші органи, що їм лінукса і овпенофіса не вистачить? Хоча й справді, з халявного програмного - халявний відкат. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так обробляти на любительському рівні можна і в безкоштовних чи shareware аналогах.

Мова не про те. Я погоджуюсь що можна, але мову веду про те, що якщо я захочу легально користуватись платним, сучасним ПЗ то я цього не потягну. Як і більшість. І саме тут Tum@n не правий. Не всі (такі як я любителі) зможуть змінити роботу, вакансій не набереться.

Знову ж, наприклад я професйний дизайнер-фрілансер і закладаю у вартість проектів кошти які витрачаю на ліцензійний софт. Мій продукт буде неконкурентним доти, доки всі дизайнери мого рівня не перейдуть на ліцензійний софт і не закладатимуть його вартість в собівартість продукту. Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть много специализированного софта, который под линуксом не работает...

например, и...

якби державні структури перейшли на лінукс - то АВК на лінукс переписали б за тиждень. Ібо ніхто б його не купував.

Причина справді криється у відкатах а не якісь сумісності технічній/програмній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти використовуєш прямо всі можливості майкрософтовського офісу?

ясно що не всі, але те що використовую, Опен Офіс і близько не валявся.

Я стараюсь юзати безкоштовні аналоги, але... не все так гладко :)

юзаю для запису дисків CD-Burner замість Nero вже давно, аудіо програвач - AIMP, і ще багато чого, но б..ять, купити Він 7х64, Оффіс 2010, і антивірус+фаєрвол (мінімум що мені потрібно), то я не можу собі в даний час дозволити цього :), але я можу цю суму пропити за рік в барах льохко :), вот і весь менталітет :_07: .

p.s. Насправді я можу купити і Win7, Office, і т. д., але тільки після того як ВСІ держслужби і органи і все що туди відноситься перейде на ліцензійний софт і ОС (або безкоштовні аналоги). Тоді я не проти щоб вони жучили нас за порушення прав інтелектуальної власності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опен Офіс і близько не валявся.

А і держустановах і Опенофіса забагато :) Секретарка може і в блокноті заяви і накази кнопати! :) І Офіс 2010-2013 там нафіг не потрібен.

+ ти ж не знаєш усіх можливостей опенофіса!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ ти ж не знаєш усіх можливостей опенофіса!

повір, я його разів ..надцять встановлював, і пробував робити те що в Екселі 2010, небо і земля :), в Майкрософті ж не ідіоти сидють, створили справді класний Офіс (Ексель, Ворд, Повер Пойнт, ОнНоте, навіть Оутлук !! (хто б його не ругав, це класний інструмент, починаючи з 2003) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, про що ви сперечаєтесь

не будуть у нас їздити за ПДР

не будуть робити все чесно і складно коли можна за хабар вирішити швидко і легко

не почнуть робити роботу якісно

- допоки не почнуть за всі порушення серйозно карати

то навіщо розказувати що в одній галузі щось "не так" якщо "не так" кругом...

.....

тема "ніпрощо" взагалі

спробуйте пояснити мажору який завжди гроші в батьків брав що ви на заводі вкалуєте за 1,5к... не пойме

отак і більшість наших людей не розуміє чого треба платити за чиєсь якщо все життя крали

щоправда з поправкою на те що вони на боці злодія а не власника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повір, я його разів ..надцять встановлював, і пробував робити те що в Екселі 2010, небо і земля :)

Можна конкретно список функцій, яких нема в Calc? Вже libre office 4 вийшов. Вони ж "на місці" так само не стоять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можна все... Аби бажання було

Windows 7 Home Premium зараз 1400-1500 грн коштує, не така вже непідйомна сума, телефони дорожче коштують у більшості.

Не хочеться платити 3000 грн. за офіс - є Office 365 Home Premium, 64 гривні на місяць, ліцензія на 5 комп`ютерів, і повний пакет у вас.

Музика і фільми - все є в онлайні, нічого не качаєте, і чисті перед законом.

Іграшки - регулярні розпродажі Steam, знижки до 75%.

В менталітеті діло

Можна конкретно список функцій, яких нема в Calc? Вже libre office 4 вийшов. Вони ж "на місці" так само не стоять

Справа не в функціях, справа в їхній реалізації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 7 Home Premium зараз 1400-1500 грн коштує, не така вже непідйомна сума, телефони дорожче коштують у більшості.

Ти розрізняєш матеріальні цінності і права інтелектуальної власності? Телефони купляють за таку суму ті, в кого великі зарплати. А купиш комп'ютер і з голим BIOS чи UEFI ти сидіти не будеш.

На телефон дається гарантія і "випробувальний термін", а Біл Гейтс ніяких гарантій тобі не дасть. Ти через Microsoft втратив дані і ти не маєш права на них в суд подати за неякісний продукт

64 гривні на місяць, ліцензія на 5 комп`ютерів

Це дорого. за рік набігає така сума, що простіше зразу це все купити, як звичайно.

Музика і фільми - все є в онлайні, нічого не качаєте, і чисті перед законом.

Це неправда. Якщо починаєш платити, то плати за все

Справа не в функціях, справа в їхній реалізації

З цього треба було і починати. libre office - це майже те саме, що Microsoft за 800 грв. хоче. Це що ви не вмієте ним користуватись - це не означає, що він поганий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, тихенько, тихенько, не заводься :)

Я сам користуюсь дистрибутивом Linux, але на них точно так само не подаси в суд за втрачені дані.

Для більшості задач мені його вистачає, але є програми без вільних аналогів, їх я запускаю в Windows

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам користуюсь дистрибутивом Linux, але на них точно так само не подаси в суд за втрачені дані.

В них ліцензія трохи інша. Права власності там жорстко не закріплені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порахував і просльозився.

Тільки на Фотошоп, Ілюстратор і Прем"єр треба 68,6 к російських рублів - грубо 2300 $

Десь в лютому в інторнетах натрапив на наводку що компанія Adobe заявила про завершення сервісного обслуговування лінійки продуктів Креатів сюїт CS2 і виклала у вільний доступ серійники. Перевірив, сходив до їхнього сайту, і справді весь комплект включаючи Акробат профешинал, Прем’єр та Афтер Ехвектс лежав з серійниками. Скачав, пользуюсь. Хто вкаже що я не зможу зробити в фотошопі ЦС2 що можна в старіших версіях хай кине в мене камнем.

по-друге не виключено що й продукти інших виробників старіших версій можуть бути халявними або за символічну платню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У квітні стартує операція «Пірати» для боротьби з кіберзлочинністю на Волині (оригінал статті),

я прочитав і чесно мякокажучи "нікуя" не зрозумів що вони там робити надумали і яка мета заходу

більше того я впевнений, що цього не розуміють навіть ті хто постили і ті хто писали цей брєд.

P.S.: хоча ясно що все закінчиться наїздом на комп магазини і збиванням бабла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в лютому в інторнетах натрапив на наводку що компанія Adobe заявила про завершення сервісного обслуговування лінійки продуктів Креатів сюїт CS2 і виклала у вільний доступ серійники. Перевірив, сходив до їхнього сайту, і справді весь комплект включаючи Акробат профешинал, Прем’єр та Афтер Ехвектс лежав з серійниками. Скачав, пользуюсь. Хто вкаже що я не зможу зробити в фотошопі ЦС2 що можна в старіших версіях хай кине в мене камнем. по-друге не виключено що й продукти інших виробників старіших версій можуть бути халявними або за символічну платню.

Розчарую, ти все одно користуєшся піратською версією.

Просто Адобе відключили сервери активації для пакету CS2 і при перевстановленні вінди люди просто залишаться без чесно купленого програмного забезпечення. От для таких користувачів і видали ці версії без активації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато що тут пишете про вінду про офіс про фотошоп. А як щодо автокаду? Чи солідворка? Вони то точно не копійки коштують!

Звичайно що фірми можуть в своєму бюджеті закласти такі суми, але звичайний юзер навряд чи викладе такі суми. Тоому піратство жило є і буде жити! І не тільки тут на Україні це явище живе, кракають проги і за кордоном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...