Перейти до змісту

Forum upgrade


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Після введення інвайт-системи список заборонених сервісів стає непотрібним. Думаю тепер вирахувати акк від якого полізли боти буде простіше, та і я сумніваюсь, що бот-контори будуть переналаштовувать свої детіща для розуміння нових URL генеруємих інвайт-системою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • Адміністратори
Віправив сьогодні інвайт одному хорошому знайомому.

Він мені сказав, що зареєструватись не зміг. Ну думаю не розібрався...

Відправив сам собі щоб зареєструвати його, вводжу його мило (@gmail.com) а мені IPB каже

The email address you used is not accepted by this board. Please select a different email address.

Я ще не зустрічав кращого фрішного e-mail сервісу ніж gmail і вважаю внесення його до списку заборонених, прирівнюючи його до mail.ru, при реєстрації повним маразмом.

Зато до заборонених не внесені rambler або yandex з їхніми часто непрацюючими pop і smtp серверами, ну просто ппц які модні сервіси в порівннянні з продуктом google та апартно-технічними масштабами проектів

*@gmail.com не входит в список запрещенных адресов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это что за фишка

date/time : 2008-11-02, 19:19:47, 703ms

в голосовалке тут: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=27618

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, если место поздравлениям не в Про форум, то уж тем более не в lutsk.talks. предлагаю Флейм :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

*@gmail.com

Забанений перманентом. Боти валять тільки з нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё раз спрошу, подкрепив вопрос картинкой: а можно ли как-то переименовать подфорумы, чтобы было меньше путаницы?

post-419-1226691685.jpg

Например, чтобы создать новую тему (не ошибившись в разделе) со страницы новых сообщений (которая, думаю, для многих является стартовой), нужно вчитываться в название темы (а оно далеко не всегда бывает информативным) или выходить на главную страницу, заходить в нужный раздел и там уже жать на кнопку... Хотелось бы поменьше лишних движений :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Пофиксена русская локализация форума. Теперь в Личных данных все меню отображаются корректно. Большой респект atmavan.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще зробіть з Українською версією форуму так, щоб зверху нормально відображалася моя репутація, і мої листи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ще зробіть з Українською версією форуму так, щоб зверху нормально відображалася моя репутація, і мої листи.

а нету в природе нормального ленгпака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А никто так и не смог перевести русский/английский на украинский? Там много исходников?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol:

Спасибо за вот это:

post-419-1227368119.jpg

плиз, сделайте так:

Технічний розділ:

и

Торгівля:

двоекрапия вместо "/"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка як зробити ,щоб сьогоднішні повідомлення світилися червоним кольором. Бо щось зробив і все одним сірим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надибав цікаву силочку сьодня...

Вже з"явився альфа реліз IPB 3.0

Мы ждём перемен (с) ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка як зробити ,щоб сьогоднішні повідомлення світилися червоним кольором. Бо щось зробив і все одним сірим.

Невже ніхто не знає???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправив колезі інвайт, а він неможе зареєструватися.

Коли заходить по ссилці, відкривається головна сторінка форуму, при нажатті кнопки реєстрації видає що потрібен інвайт, підкажіть, як зареєструватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я щось пропустила звичайно

но щось тут не так, чогось не хватае

пропав колір який відрізняв сьогоднішні повідомлення від вчорашніх, і ще щось пропало, не можу поки зрозуміти що. Почуваю себе не дуже уютно, підкажіть що треба змінити щоб все стало на місце.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...