Перейти до змісту

Ваша оцінка Профпридатності уряду Тимошенко


AltoAngelo

Ваша оцінка профдатності Уряду  

98 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

У зв"язку з неадекватними діями нашого уряду, цікава ваша оцінка профпридатності уряду Тимошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Соррі, що не в Політику відписую, модери меня поправят ;) , але імхо гнать треба усіх - і оранжевих, і синіх і зелених, і "гаранта" Махатму до-кучі.

А декому (Стельмаху) -взагалі пора робить харакірі, після того, що він зробив з гривнею і викинув на Міжбанк 500 млн US$ лише під загрозою відставки, яку йому пообіцяла Багіня.

ПыСы. Не голосував. До лампочки це... Був-би я тут модератор - пішов би в мене топікстартер інсайдерську інфу вивчать. А так - піду я краще кулемет змазувати :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паставил 4ре

p.s. это Виктору Ффедоровичу хорошо шас бочку катить....

а тому кому приходится выкручиватся и выходить из тех (к сожалению небольших) ресурсов что есть - НЕПОЗАВИДУЕШ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. навіть супер-професійний уряд мало що зробить в нашому бардаку. уряд, парламент, нбу, президент повинні мати один вектор, одну позицію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв"язку з неадекватними діями нашого уряду, цікава ваша оцінка профпридатності уряду Тимошенко.

от мене зацікавило: що ти мав на увазі під "неадекватними діями нашого уряду". Дії щодо чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв"язку з неадекватними діями нашого уряду, цікава ваша оцінка профпридатності уряду Тимошенко.

от мене зацікавило: що ти мав на увазі під "неадекватними діями нашого уряду". Дії щодо чого?

Щодо, стабілізації економіки країни і грамотності тимошенко в економічноу плані. Адже, це її професійна діяльність(економіка країни).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко, за конституцією не має ніякого прямого впливу на нацбанк. Це прерогатива президента через раду нацбанку, де ключові рішення приймають Стельмах та "шоколадний заєць" Порох. (обидва мають там шкурний інтерес)

Також президенту (читай "любим друзям") підпорядковується антимонопольний, держмайно, РНБО, ряд міністерств (за квотою) та опосередковано суди.

Висновки, надіюсь, зробиш сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Harddriver - Може рівень такої інфляції теж в діях Нацбанку закладений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так;)

Крім того, за інсайдерською інфою, на минулому тижні деякі "наближені" банки отримували доллар від Стельмаха по 5,4.(не бачу посилань на інсайдерську інформацію, або видали, або дай джерела.Толік_лт) - джерела можна побачити в комментах, якщо сходити по нижченаведеним

Детальніше отут і отут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха іде на мітінг чи у верховну(обласну, районну, міську) раду і там виголошує свої пафосні промови.Толік_лт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Енді, ревальвація проводилась тоді, коли ціни на металургійну продукцію значно зростали, тобто, металурги просто поступились частиною надприбутків. і я би не назвав шаленими виплати "юлькіної тисячі" у 9 млрд. грн при 476 млрд грошової маси. це складає лише близько 2% від грошової маси, при тому що з початку року вона зросла на 20,2%.

я погоджуючь щодо суперечливості стимулювання іморту. і погоджусь, що заходи Нацбанку по зв"язуванню гривневої маси не були достатніми для зменшення інфляції, тому що інфляція мала немонетарний характер(тобто, вона була не від того. що у обігу був надлишок грошей). Так як основну частку у інфляції відігравав чинник зростання цін на енергоносії(газ, нафта, пальне), уряд мусів стимулювати програми їх більш ефективного використання та зменшення енергозалежності економіки. при чому робити це мав не тільки цей уряд, але й попередні.і уже давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму пора вже давно всю еліту гнати на всі 4 сторони і пускати молодь!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"боротьба" із інфляцією шляхом замороження кредитування і обмежень діяльності банків, шляхом стерилізації надлишкових коштів, які щойно сама роздавала, почала руйнувати банківську систему - і це напевно найголовніші чинники, про які можна свідчити про "профессіоналізм"

:):angry: :angry:

Дивно! andynd а чому ти так перживаєш за банківську систему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей уряд та його подані закони, процедури добили малий бізнес закривши від них повністю держзамовлення (хто далекий можу потім пояснити).

Навіть при януковичі такого небуло.

Тому вважаю цей уряд злочинним!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому вважаю цей уряд злочинним!!!!

Від автора правила №5 іншого чекати було б дивно.

Не те, що я великий фан ЮВТ, але так явно підтримувати гаранта і так відкрито гнати на прем"єра для модератора розділу "Політика" якось не правильно, все-одно, щоб мене поставити модератором у розділ про клубну музику :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно! andynd а чому ти так перживаєш за банківську систему?

странно, bond, что ты не понимаешь, что завал банковской системы приведет к полному завалу/краху/фиаско любой страны...

это я не как работник банка говорю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно, bond, что ты не понимаешь, что завал банковской системы приведет к полному завалу/краху/фиаско любой страны...

это я не как работник банка говорю...

саме так. "фінанси - кров економіки" © непам"ятаюхто. це я як працівник банку кажу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно, bond, что ты не понимаешь, что завал банковской системы приведет к полному завалу/краху/фиаско любой страны...

это я не как работник банка говорю...

Чомусь мені здається що наша банківська система потихеньку завалює нашу країну, і просто грабить народ України (Особливо нацбанк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно, bond, что ты не понимаешь, что завал банковской системы приведет к полному завалу/краху/фиаско любой страны...

это я не как работник банка говорю...

Чомусь мені здається що наша банківська система потихеньку завалює нашу країну, і просто грабить народ України (Особливо нацбанк)

весь чи якусь частину???а то статистика каже, що він дуже неоднорідний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь мені здається що наша банківська система потихеньку завалює нашу країну, і просто грабить народ України (Особливо нацбанк)

"іноді краще жувати" :) (просьба: эмоции так не высказывать, ибо немного глупо звучит)

Нацбанк-то тут при чем? он вообще с населением не работает, грабить его не может :)

политика нацбанка еще и не такая крамольная, какой могла бы быть в нашем бардаке

но, к деятельности правительства, которое мы тут оцениваем, это не имеет отношения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредитна ставка в Японії 0,5%

в США 1,5%

в Европі в середньому 3%

в Україні 12 %

приблизно десь так, може трохи не точно бо цифри міняються, але різницю думаю видно

Нацбанк-то тут при чем? он вообще с населением не работает, грабить его не может

Кредитна ставка НБ впливає на всю економіку, і на кожну людину. Нацбанк може кредитувати метрополітен, водоканал, газові господарства для закупки газу і т. д. І в кожній комунальній проплаті вже закладені проценти, які треба повернути нацбанку. Крім того кредитна ставка нацбанку напряму впливає на кредитні проценти для населення. (нацбанк це монополіст, який штампує фантики і дає їх під великі проценти, вищої рентабельності бути не може)

І ще питання. Чому підприємства і всі люди які виробляють продукцію і пашуть, постійно винні банкам, які нічого не виробляють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредитна ставка в Японії 0,5%

в США 1,5%

в Европі в середньому 3%

в Україні 12 %

приблизно десь так, може трохи не точно бо цифри міняються, але різницю думаю видно

Нацбанк-то тут при чем? он вообще с населением не работает, грабить его не может

Кредитна ставка НБ впливає на всю економіку, і на кожну людину. Нацбанк може кредитувати метрополітен, водоканал, газові господарства для закупки газу і т. д. І в кожній комунальній проплаті вже закладені проценти, які треба повернути нацбанку. Крім того кредитна ставка нацбанку напряму впливає на кредитні проценти для населення. (нацбанк це монополіст, який штампує фантики і дає їх під великі проценти, вищої рентабельності бути не може)

І ще питання. Чому підприємства і всі люди які виробляють продукцію і пашуть, постійно винні банкам, які нічого не виробляють?

це тобі хто розказав, що він фантики усім під проценти роздає??

а хто це заставляв людей і підприємства у банків гроші брати??

а банки нікому не винні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тобі хто розказав, що він фантики усім під проценти роздає??

а хто це заставляв людей і підприємства у банків гроші брати??

а банки нікому не винні?

Людям і підприємствам потрібні гроші для обміну товарами. А що ти знаєш де ще можна взяти гроші крім банків, що є інший вибір? (може ти знаєш підвальчик де гроші штампують?) Але під такі проценти, це грабіж. (я наводив для порівняння кредитні ставки інших країн)

Нацбанк і гривні нікому не винен, бо він їх штампує. Взагальному банківська система це піраміда боргів.

В цій піраміді боргів завжди платить кінцева ланка, народ України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...