Перейти до змісту

Заявки в клан [LUTSK] World of Tanks


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

І мене візьміть, і мене візьміть, також хочу "Нести возмездие во имя Луны", тобто Луцька.

Нік як і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нік в танках Arctos_ua

готово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

итаво, 32 бойца в клане. СукаУра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумаємо якусь емблему клану?

Взагаліто Plum вже пропонував, доволі таки не погані варіанти. Надіюсь в найблищий час Ді його змінить :) Якщо потрібно якесь золоте вливання, я залюбки підтримаю :)

Тож Валєра писав що щоб всі могли бачити лого клану треба за це забашляти голдою з глобалки, до якої нам срати і срати.

якщо я не помиляюсь, то це все діло робить командир клану за 500 золотих.

декілька корисних ссилок:

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/411466-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D1%85-%D1%8D%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC/#top

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/389170-%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D1%85-%D1%8D%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC/#top

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я не помиляюсь, то це все діло робить командир клану за 500 золотих.

не помиляєшся. Єдине - там не написано чи це треба платити з казни клану чи з казни командира. Здається колись це був перший варіант.... хоча доцільніше було б зробити другий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взнав в знайомого - командир кладе собі 500 голди на аккаунт і за ці гроші міняє іконки клану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, кидайте заявки на офсайті, щоб вербовщіки вас не шукали по ніках. Пароль для вступу в клан - "СУКАУРА!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще чуть чуть і луцьк буде Топ кланом)

Колись [bULL] плавно став луцьким :) Але щодо ТОП, то навіть наявність по 3-4 10 левела у кожного зі ста кланівців не дають без пари польових командирів шансу вийти хоча б у 1/4 на висадці. Плавали вже. Коли Булл починав висадки - я постійно був світляком на Т-54, потім замахався і пішов, а клан почав як раз перемагати. А тепер гляньте на мою стату на Т-54 і побачите, як починалось задротство :D Ну її нафік ту глобалку, краще з пивом просто поганяти, СУКАУРА!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще чуть чуть і луцьк буде Топ кланом)

Колись [bULL] плавно став луцьким :) Але щодо ТОП, то навіть наявність по 3-4 10 левела у кожного зі ста кланівців не дають без пари польових командирів шансу вийти хоча б у 1/4 на висадці. Плавали вже. Коли Булл починав висадки - я постійно був світляком на Т-54, потім замахався і пішов, а клан почав як раз перемагати. А тепер гляньте на мою стату на Т-54 і побачите, як починалось задротство :D Ну її нафік ту глобалку, краще з пивом просто поганяти, СУКАУРА!!!

=))) тогда на встечу идем в кафе с вай-фаем,и берем ноуты)) пиво + танки+ общение xD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...